امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟

(22-09-2017، 11:39)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2017، 10:55)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب چیزیه که از قلب آدم برمیاد نه اینکه بازور یا حتی با آفرین گفتن کسی رو محجبه کنیم 
اگه این حجابی سختگیرانه ای که شما میگی اجباری بشه درسته که شاید و فقط شاید موقعی که توی خیابون راه میری یکم قیافه ها معقول تر شده باشه ولی معلوم نیس زیر اون حجاب چه چیزی پنهان شده
من حرفم اینه الان لااقل کسانی که بد حجاب اند(نه بی حجاب)یک رو هستن و ذاتشون رو زیر یک پوشش مورد پسند جامعه پنهان نکردن این به نظر من بهتره تا اینکه همه با حجاب بشن و به کار های درست و غلطشون ادامه بدن
حجاب میگیریم تا جنس مخالف رو به گناه نندازیم ..!
حالا برای ما مهم نیست طرف زیر چادر چجوریه .. ما از دلاشون خبر نداریم! ما صحبت از حجاب و محجبه میکنیم نه از زن فاحشه ک زیر چادر مخفیه ..!  و اتفاقا اگرم فاحشه هستن در پنهانی فاحشه هستن و باعث گناه دسته جمعی نمیشه!

+کسایی که میگن دل آدم مهمه و... :

باید بگم که اگه کسی دلش پاک باشه،اگه کسی دلش صاف و ساده باشه .. این پاکی و صاف و ساده ای بر میگیره به ظاهر طرف ..! و این ظاهر هم میشه حجاب .. چرا میشه حجاب؟ چون قلب انسان خدا دوسته و با یاد خدا آرام میگیره برای همون ..
ما هیچ کسو نداریم ظاهر بد باشه دلش صاف .. کسی که دلش صاف و پاک و... ۱۰۰% ظاهرش هم خدا پسندانه میشه!

الا ی سریا جمع شدن عیش و نوش میکنن بعد میگن مهم دل آدمه که این کاملا اشتباست ‌.!

اتفاقا کسی که به زور چادر سرش کرده باشه و وقتی هم از شما بپرسه که برای چی داری سرمن حجاب میکنی و شما هم بهش جواب بدی چون جنس مخالفت به گناه نیفته اون قانع نشده از حرف تو حتی خود تو هم از ته قلبت قانع نمیشی
بنابراین این فردی که به زور چادر سرش شده سعی می کنه با همون چادر خودنمایی بکنه به صورتی که چهرشو با یک آرایش غلیظ به نمایش میذاره و این فقط و فقط به ارزش چادر لطمه میزنه مردم میگن وای بر این که چادریه چادر رو می برن زیر سوال
مردی که بخواد با یک پوشش معقول از زنان به گناه بیفته با یک چادری هم به گناه میفته
منظورم از پوشش معقول حتما چادر نیس مانتو و شلوار هم پوشش معقوله ولی مانتویی که تنگ نباشه و کوتاه نباشه و شلواری که کوتاه نباشه و چسب نباشه

(22-09-2017، 11:31)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2017، 10:55)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب چیزیه که از قلب آدم برمیاد نه اینکه بازور یا حتی با آفرین گفتن کسی رو محجبه کنیم 
اگه این حجابی سختگیرانه ای که شما میگی اجباری بشه درسته که شاید و فقط شاید موقعی که توی خیابون راه میری یکم قیافه ها معقول تر شده باشه ولی معلوم نیس زیر اون حجاب چه چیزی پنهان شده
من حرفم اینه الان لااقل کسانی که بد حجاب اند(نه بی حجاب)یک رو هستن و ذاتشون رو زیر یک پوشش مورد پسند جامعه پنهان نکردن این به نظر من بهتره تا اینکه همه با حجاب بشن و به کار های درست و غلطشون ادامه بدن

دقیقا مهم دل آدمه حالا چه با حجاب چه لخت باشه ..والا

دوست عزیز من منظورم حرف شما نبود از کوزه همان برون تراود که در اوست 
من یگم به جای اینکه به زور چادر سر خانوما بکنیم بیایم بهشون بگیم با پوشیدن چادر چه چیز هایی به دست میارید 
ارزش چادر برای چیه و چرا های مردم رو در خصوص چادر جواب بدیم
تا مردم از ته قلبشون به چادر عشق بورزن 
حجاب اجباری اونم از نوع سخت گیرانه که از عمق ادم ها پایه ریزی نشده چیز درست و معقولی نیست
ما نمیخوایم فقط یک سری انسان با قیافه معقول وارد جامعه بشن و هر کاری دلشون خواس بکنن با یک تیپ ظاهری درست 
عظمت و بزرگی چادر با این کار زیر سوال میره
ارزش های چادر کم میشه
اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟ 3
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Faust
آگهی
(24-09-2017، 20:10)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2017، 11:39)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا برای ما مهم نیست طرف زیر چادر چجوریه .. ما از دلاشون خبر نداریم! ما صحبت از حجاب و محجبه میکنیم نه از زن فاحشه ک زیر چادر مخفیه ..!  و اتفاقا اگرم فاحشه هستن در پنهانی فاحشه هستن و باعث گناه دسته جمعی نمیشه!

باید بگم که اگه کسی دلش پاک باشه،اگه کسی دلش صاف و ساده باشه .. این پاکی و صاف و ساده ای بر میگیره به ظاهر طرف ..! و این ظاهر هم میشه حجاب .. چرا میشه حجاب؟ چون قلب انسان خدا دوسته و با یاد خدا آرام میگیره برای همون ..
ما هیچ کسو نداریم ظاهر بد باشه دلش صاف .. کسی که دلش صاف و پاک و... ۱۰۰% ظاهرش هم خدا پسندانه میشه!

الا ی سریا جمع شدن عیش و نوش میکنن بعد میگن مهم دل آدمه که این کاملا اشتباست ‌.!

اتفاقا کسی که به زور چادر سرش کرده باشه و وقتی هم از شما بپرسه که برای چی داری سرمن حجاب میکنی و شما هم بهش جواب بدی چون جنس مخالفت به گناه نیفته اون قانع نشده از حرف تو حتی خود تو هم از ته قلبت قانع نمیشی
بنابراین این فردی که به زور چادر سرش شده سعی می کنه با همون چادر خودنمایی بکنه به صورتی که چهرشو با یک آرایش غلیظ به نمایش میذاره و این فقط و فقط به ارزش چادر لطمه میزنه مردم میگن وای بر این که چادریه چادر رو می برن زیر سوال
مردی که بخواد با یک پوشش معقول از زنان به گناه بیفته با یک چادری هم به گناه میفته
منظورم از پوشش معقول حتما چادر نیس مانتو و شلوار هم پوشش معقوله ولی مانتویی که تنگ نباشه و کوتاه نباشه و شلواری که کوتاه نباشه و چسب نباشه

(22-09-2017، 11:31)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یگم به جای اینکه به زور چادر سر خانوما بکنیم بیایم بهشون بگیم با پوشیدن چادر چه چیز هایی به دست میارید 
حجاب اجباری اونم از نوع سخت گیرانه که از عمق ادم ها پایه ریزی نشده چیز درست و معقولی نیست
ما نمیخوایم فقط یک سری انسان با قیافه معقول وارد جامعه بشن و هر کاری دلشون خواس بکنن با یک تیپ ظاهری درست 
ارزش های چادر کم میشه

در مملکت ایران اسلامی چادر اجباری نیست ولی الزامیست!

ما قران داریم کتاب داریم و... دیگه با چه زبونی بگیم با چادر چه چیز هایی  بدست میارن؟؟

+کساییم ک چادر دارن و آرایش غلیظ میکنن .. اینا محجبه نیستن .. اینا فقط به چادر عادت دارن!
پاسخ
(24-09-2017، 20:21)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2017، 20:10)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزش های چادر کم میشه

در مملکت ایران اسلامی چادر اجباری نیست ولی الزامیست!

ما قران داریم کتاب داریم و... دیگه با چه زبونی بگیم با چادر چه چیز هایی  بدست میارن؟؟

+کساییم ک چادر دارن و آرایش غلیظ میکنن .. اینا محجبه نیستن .. اینا فقط به چادر عادت دارن!

من یکی از کسانی هستم که از این قانون پشتیبانی می کنم و اصلا مشکلی با این قانون ندارم و بهش اعتقاد دارم
من خودم یک آدم با حجاب هستم ولی دوستانی دارم که سوالاتشون بی جواب مونده و متسفنه توانایی پاسخ به سوالاتشون رو ندارم و کسی رو هم نمیشناسم که بتونه به زبان خودشون اونها رو قانع کنه
اگه شما میشناسید مطرح کنید
کتاب قران در مورد حجاب بسیار زیبا سخن گفته و هیچ چیز به شیوایی و رسایی آیات حجاب نیست
اما کتاب قران در مورد همه چیز مختصر و بسیار مفید سخن گفته و دلیلش هم اینه که اگر قرار بود در مورد تمام مسایلی که در این کتاب عنوان شده توضیح کامل و مفصل داده بشه چندین هزار صفحه می شد کما اینکه تمام روحانیون ما این رو قبول دارن
حرف من اینه ما احتیاج داریم یک نفر ایات حجاب رو برای ما به زبان خودمون توضیح بده
دقیق و مشخص مواردی که حجاب به نفع ماست رو بیان کنه
حرف های ما رو بشنوه و به چرا ها مون درست و معقول و حساب شده جواب بده الکی یک چیزی نگه گه خودش هم ته دلش قانع به این حرف ها نباشه
کسانی که حجاب رو بدون پایه گذاری در قلب جوان ها و بدون جواب درست دادن به سوالاتشون اجباری می کنن در برابر هر یک هر دونه هر نفر که از این جوانها از دین خدا زده بشه و تنفر پیدا کنه مسول هستند و در مقابل خداوند جواب بدهند
اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟ 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
پوشوندن موی سر اگه باعث تحریک مردی بشه اون مرد بیماره...توی صدر اسلام هم پوشوندن موی سر برای کنیزها ممنوع بوده. و نشونه اشرافیت بوده. توی ایران باستان هم زنان اشراف پشت پرده و روی کجاوه این ور اون ور می رفتن در حالی که زن های عامی موهاشون معمولا مشخص بوده و لباس های محلی داشتن که اصلا شبیه چادرهای گل و گشاد نبوده. چون زن دهقان نمی تونه لباس های دست و پاگیر بپوشه و باید عرق بریزه! چادر کلا نماد اشرافیت بوده و توی ایران باستان مثلا روی دیوارهای تخت جمشید هم میشه توی بعضی اقوام و نماینده های اشرافی شون که به دربار شرف یاب می شدن دیدش!

القصه اینکه پوشش معقول بدن چیزی هست که نه خیلی جلف باشه نه خیلی بسته و زشت که توی ذوق بزنه. الان توی غرب اکثرا لباس معقولی دارن اما جلوه گری شون واسه مهمونی های شخصی شون هست... اون قشر جلف هم جای خاص خودشون رو واسه تفریح دارن و دلیلی نداره بیان توی خیابونه جلوه گری! اگر هم باشه تک و توکه.

اما توی ایران اینقدر افراد رو دچار کمبود کردن و روی اعصابشون راه رفتن که طرف بخصوص توی سنین بلوغ توانایی تفکر منطقی ازش سلب شده. چرا؟ چون غرورش با امر و نهی های سایرین لگدمال میشه. چون وقتی فقط واسه ش خرده فرمایش دارن در باب پوشش به نوعی دارن می گن انگار خودت شعور نداری. در کنارش پسرها و مردها هم طوری تربیت می شن انگار که نگاه جنسی به زن ها می بایست توی ذات یک مرد باشه و هیچ مردی نتونه کنترلش کنه.

سوال میکنم مردها چطور به خواهر ها و مادرهاشون نگاه بد ندارن اما به زن های غریبه دارن؟ غیر از اینه که به خودشون القا کردن و در باب خواهرها و مادرهاشون غیرت دارن؟ هان؟ اینکه حکم 1400 سال پیش رو که واسه مردهای بی سواد و بی فرهنگ بادیه نشین صادق بوده واسه امروزی ها صادر کنیم عین فاجعه است. اون ها اصلا واسه زن ارزشی قائل نبودن. اعراب 1400 سال سالی دو تا زن بیشتر نمی دیدن و اگه زنی از کپرشون رد می شد عین گرگ بهش حمله می کردن! واقعا که...
پاسخ
خب... در حال حاضر اجباریه! و تا حدودی در برخی شهر ها سختگیرانه س.
با حجاب مُشکلی ندارم، اما با اجباری بودنش در هر صورت مخالفم : )
به هر حال ما توی یه کشور اسلامی زندگی میکنیم و تا حدودی موظفیم به قوانینش احترام بذاریم، حتی اگه موافق نباشیم.
پس تا حد لازم منم حجابمو رعایت میکنم نه برای اینکه با اجبارش موافقم، چون یه قانونه : )
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
برام فرقی نداره

حجابم در حد خودمه
هرکسی سبک زندگیش و نوع حجابش مربوط ب خودشه و ب نظرم اگ میخوان حجابو اجبار کنن باید اجازه بدن اونایی ک حجابو دوس ندارن از ایران برن چون دردی رو دوا نمیکنه
COME FLY WITH ME
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
همه کس مثل شما پولدار نیستند از ایران برند و البته همین الانشم حجاب اجباریه و جزو قانون اساسی ایران هستش در اینترنت سرچ بکنبد بند و ماده قانونی راجب اجباری بودن حجاب رو براتون میارند
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انتخاب اجباری!انتخاب کن!!!!!!!!!!!
  بدو بد. بیا!!!!!!!!!!دخی ها و پسی ها (پسرا) وارد شن!!جمع مختلط حجاب رعایت شود...
  تصور کنید گروه تروریستی داعش حمله کرده شما چی کار میکنید؟
  اگه همه بمیرن شما ها زنده ای. چه کار میکنید؟
  کدوم حجاب رو بیشتر می پسندین؟؟( شایسته تر است)
  آیا عشقتونو با یک میلیارد دلار عوض میکنید!!!
  چقدر عمر میکنید؟(تست آنلاین)
  شما چطور گریه میکنید؟
  حجاب یادگارحضرت زهرا(س)
  تا آخرش بخون.چه مذهبی هستی چه نیستی(درمورد حجاب)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان