امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟

Rainbow 
به نام خدا

سلام

با توجه به وضع تقریبا نا به سامان حجاب بعضی از خانم ها در شهر های بزرگ و کوچک این سوال پیش می اید که اگر حجاب اجباری شود چه می کنید ؟{منظورم حجاب سختگیرانه است}

منتظر پاسخ های شما هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، SOGOL.NM ، @پوریا@ ، *Ramesh* ، THEDARKNESS
آگهی
الان که اجباری هست. آقایون همین دو سه تا تیکه پارچه رو هم که نیم بند به سرها آویزونه حجاب می دونن و راضی هستن بهش. دیگه اگه بخوان بیش از گشت ارشاد و این محدودیت هایی که امروز به زن ها تحمیل می کنن چیزی اضافه کنن جامعه ای که امروز به مرز انفجار رسیده بهشون امون نمی ده. همین الانش هم این آزادی ها رو مصلحتی واسه حفظ خودشون می دن وگرنه اگه شرایطش مهیا بود مثل دهه شصت زن ها رو بدبخت می کردن و پونز و اسید به خوردشون می دادن.
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، Mr. Potato Head ، SOGOL.NM ، @پوریا@ ، sandi ، Faust
منظور منم اجباری شدن همون حجاب سختگیرانه است

(20-09-2017، 8:59)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان که اجباری هست. آقایون همین دو سه تا تیکه پارچه رو هم که نیم بند به سرها آویزونه حجاب می دونن و راضی هستن بهش. دیگه اگه بخوان بیش از گشت ارشاد و این محدودیت هایی که امروز به زن ها تحمیل می کنن چیزی اضافه کنن جامعه ای که امروز به مرز انفجار رسیده بهشون امون نمی ده. همین الانش هم این آزادی ها رو مصلحتی واسه حفظ خودشون می دن وگرنه اگه شرایطش مهیا بود مثل دهه شصت زن ها رو بدبخت می کردن و پونز و اسید به خوردشون می دادن.
دهه شصت اولای انقلاب بوده و تقریبا مردم خیلی بیشتر از الان حجاب داشتن ینی از هر 100 نفر 99 نفر حجاب داشتن ولی الان از هر ده نفر 9 نفر بی حجابن و اون مووقعه حق داشتن این کارو بکنن تا همه گیر نشه
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، sandi ، THEDARKNESS
این کارو نمیکنن چون اگ میخواستن انجامش میدادن
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، sandi
چرا باید از فرمانشون اطاعت کنم؟من حجاب خودمو دارم و خیلی هم کامله پس مانعی برای ادامه دادن به این عقیده ام نمیبینم.اگر جادر رو هم زوری از سر کسی بکشن باز این منم که میام بیرون خونه و اعتراض میکنم
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، Mr. Potato Head
هیچی.میشینم تلاش بقیه رو میبینم.ببینم به جایی میرسن
پاسخ
آگهی
(20-09-2017، 13:15)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور منم اجباری شدن همون حجاب سختگیرانه است

دهه شصت اولای انقلاب بوده و تقریبا مردم خیلی بیشتر از الان حجاب داشتن ینی از هر 100 نفر 99 نفر حجاب داشتن ولی الان از هر ده نفر 9 نفر بی حجابن و اون مووقعه حق داشتن این کارو بکنن تا همه گیر نشه

خیلی عذر می خوام اما این ها گ*ه خوردن و به گور هفت جدشون خندیدن که با چنین رفتارهایی میخوان ارزش های خودشون رو همه گیر بکنن. 4xv
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، Mr. Potato Head ، Faust
خب رعایت میکنیم دیگ
من کلا اهل حجابم
با ادبم واس همین
Tonguep345
بیبی موچی?✨?
پاسخ
واقعا که اسم خودمون رو گذاشتیم مسلمان اونم شیعه دوازده امامی
پاسخ
 سپاس شده توسط sandi ، THEDARKNESS
از خدامه اجباری بشه
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انتخاب اجباری!انتخاب کن!!!!!!!!!!!
  بدو بد. بیا!!!!!!!!!!دخی ها و پسی ها (پسرا) وارد شن!!جمع مختلط حجاب رعایت شود...
  تصور کنید گروه تروریستی داعش حمله کرده شما چی کار میکنید؟
  اگه همه بمیرن شما ها زنده ای. چه کار میکنید؟
  کدوم حجاب رو بیشتر می پسندین؟؟( شایسته تر است)
  آیا عشقتونو با یک میلیارد دلار عوض میکنید!!!
  چقدر عمر میکنید؟(تست آنلاین)
  شما چطور گریه میکنید؟
  حجاب یادگارحضرت زهرا(س)
  تا آخرش بخون.چه مذهبی هستی چه نیستی(درمورد حجاب)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان