امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اجرای سلنا در مراسم AMA سال 2017

آن طور که در خبرها امده سلنا آخرین تک‌آهنگش Wolves را در مراسم جوایز موسیقی آمریکا 2017 اجرا خواهد کرد. شرکت Dick Clark Productions و شبکه ABC پنچ‌شنبه اعلام کردند که سلنا آخرین تک‌آهنگ خود را برای نخستین بار در تلویزیون در مراسم جوایز موسیقی آمریکا که برندگانش با رای مردم و هواداران انتخاب می‌شوند اجرا خواهد کرد. سلنا پارسال در سال 2016 به عنوان خواننده زن محبوب پاپ/راک انتخاب شد و پس از چندین ماه دوری از رسانه ها موقع دریافت جایزه حرف های احساسی و منحصر بفردی را پشت تریبون بیان کرد. سلنا پارسال گفت:

«در سال 2014 این صحنه اولین جایی بود که من با خود واقعیم و صد در صد صادقانه با شما رو به رو شدم. فکر می‌کنم که پر بی‌راه نباشد اگر بگوییم خواهی نخوهی اکثر شما خیلی چیزها را دربارۀ زندگی من می‌دانید؛ من باید توقف می‌کردم، چون همه چیز داشتم و از درون شکسته و داغون بودم. و تا جایی که شما را مایوس نکنم سعی کردم ادامه بدهم؛ اما آنقدر زیاد دوام آوردم و همچنان ادامه دادم که از خودم غافل شدم.»

سلنا سپس در حالی که به قلبش اشاره می کرد ادامه داد که «من نمی‌خواهم که جسم و بدنتان را در اینستاگرام ببینم، می خواهم که آن چیزی را که اینجاست (در سینه‌تان) ببینم.  قصدم این نیست که کسب اعتباری کرده باشم، و نه اصلا دیگر به چنین چیزی نیاز دارم. تمام آن چیزی که از صمیم قلب می‌توانم بگویم این است که واقعا قدردان این هستم که به من این فرصت داده شده تا بتوانم آنچه را که در هر روز بخصوصی دوست دارم با افرادی که دوستشان دارم تقسیم کنم. و از همین جا باید به هوادارنم بگویم خیلی خیلی ممنون؛ شماها بدجور وفادار هستید و واقعا نمی دانم چکاری باید انجام بدهم که شایسته شما باشد. اگر شکسته هستید، نبایستی شکسته باقی بمانید. اگر اینکه شما به من احترام می‌گذارید یا نه اهمیتی نداشته باشد، اما یک چیز هست که باید درباره من بدانید؛ من برای مردم ارزش قائلم؛ ممنون از شما بابت این جایزه؛ این متعلق به شماست»

اجرای امسال سومین اجرای سلنا در این مراسم را رقم خواهد زد. او برای اولین بار سال 2014 یک اجرای شدیدا احساسی از آهنگ The Heart Wants What It Wants را در این مراسم به نمایش گذاشت. سال 2015 هم آهنگ Same Old Love توسط او روی صحنه رفت. این مراسم 19 نوامبر از ساعت 8 شب به وقت محلی در سالن مایکروسافت لس‌آنجلس شروع خواهد شد و  از شبکه ABC به طور زنده پخش می شود.

در مراسم امسال از دیانا راس نیز بخاطر حضور مستمر و موفقش در عرصه صنعت سرگرمی تقدیر می‌شود و نشان یک عمر دستاورد به او اهدا خواهد شد. این نشان پیشتر به افرادی همچون استینگ، ویتنی هوستون، گلوریا استفان، مایکل جکسون و پرینس اهدا شده است. راس همچنین قرار است در این مراسم اجرایی نیز داشته باشد.
نامزدهای مراسم امسال 12 اکتبر اعلام شدند. برونو مارس با هشت نامزدی از جمله نامزدیِ هنرمند سال در این لیست پیشتاز است. دریک، چین‌اسموکرز، کندریک لامار، ویکند و اد شیرن نیز هر کدام با پنج نامزدی در رده‌های بعدی قرار دارند.

آپدیت:

برای دانلود ویدئوی اجرای سلنا در این مراسم آدرس پایین را در مرورگرتان کپی کنید:

s8.picofile.com/d/8312671550/d4e72522-e4aa-4ddd-b795-deb899872dd1/Selena_Gomez_Marshmello_Wolves_Live_From_AMA_s_2017_Full_.mp4

عکس هایی که سلنا از مراسم امسال به اینستاگرام خود ارسال کرد:

اجرای سلنا در مراسم AMA سال 2017 1

سلنا در مراسم پارسال (2016)

پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، _Lσѕт_ ، sa.sa79
آگهی
این طور که از ویدئوی زنده دیروز سلنا در اینستا مشخص شد سلنا آهنگ It Ain't Me را هم به همراه Wolves در مراسم AMA امسال اجرا خواهد کرد.
او همچنین در حساب توییتر خودش سه شنبه تیزری را از موزیک ویدئویی که به زودی برای آهنگ Wolves منتشر میکند ارسال کرد.

ویدئوی عمودی و سادۀ این آهنگ هم که با موبایل ضبط شده و پیشتر اختصاصا در اسپاتیفای قابل مشاهده بود بر روی کانال یوتیوب سلنا قرار گرفت.
پاسخ
ای وای...نفسم...جگرم...ببین این جاس و رفقاش چی به سر بزرگ بانوی عالم بشریت آوردن نفس نداره بخونه...

یه کلمه رو جا می ندازه...امان از دل سلنا... Sad

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  لیست نامزدهای مراسم گرمی 2021
  پیشبینی نامزد های احتمالی مراسم گرمی اواردز ۲۰۲۱
Thumbs Up اجرای اهنگــ ❤هَـرجایِ شَهــــر❤علی یاسینی
Thumbs Up اجرای اهنگ رضا بهرام ❤.کــــآش.❤
Music اجرای اهنگ عالیجناب عشق در کنسرت
Music اجرای تک ترک جنگ لایو از علی یاسینی در کنسرت❤ورژن جدید جنگ از علی یاسینی❤
Thumbs Up اجرای اهنگ لبخند بــزن از رضا بهرام (خیلی قشنگه...❤)
Thumbs Up اجرای اهنگــــ ❤.ایــن روزا.❤ علی یاسینی
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان