امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا: «با تیلور دربار همکاری حرف زده ایم!»

سلنا دیشب با آدمین برزیلی یکی از کانال های یوتیوب به نام Hugo Gloss پشت تلفن مصاحبه ای را انجام داد و در آن بیان کرد که از هواداران Cardi B خوانندۀ هیپ هاپ و کامیلا کابیو Camila Cabello از اعضای فیفث هارمونی که به طور مستقل هم فعالیت می کند است.

با توجه به شایعاتی که در چند روزه اخیر ایجاد شده مبنی بر اینکه سلنا ممکن است در یکی از آهنگ های آلبوم تازه تیلور سوئیفت با او همکاری کرده باشد، مجری از او سوال کرد که آیا او قصد ندارد با تیلور در آهنگی همکاری بکند. سلنا در جواب گقت: «تیلور را دوستش دارم...او در تمام این سال ها همچون یک خواهر برای من بوده ... ما با یکدیگر درباره همکاری صحبت هایی کرده ایم اما دوستی مان مهمتر از هر چیز دیگر است». این پاسخ سلنا شاید این شایعات را به نوعی تقویت کند. فردا آلبوم تیلور منتشر می شود و اگر سورپرایزی در کار باشد سلنا بهترین جواب را داده است! مدیر شرکت پخش آلبوم تازه تیلور چند روز پیش نام سلنا را نیز در کپشن پیام خود درباره آلبوم تیلور درج کرد! و هنوز کسی نمی داند منظور او از این کار چه بوده.

سلنا درباره موزیک ویدئوی آهنگ تازه اش Wolves که به تازگی تیزری را از آن منتشر کرد گفت که: «ویدئوی ترسناکی است تا حدودی. اما از طرفی هم زیباست!».

او درباره حس و حالش در آستانه اجرا در مراسم AMA هم گفت که: «اضطراب دارم. مدت ها از آخرین باری که روی صحنه اجرا کردم می گذرد و هیجان زیادی دارم.» سلنا 19 نوامبر امسال در مراسم AMA تک آهنگ تازه اش Wolves را به همراه آهنگی که امسال با همکاری کیگو به نام It Ain't Me منتشر کرد اجرا خواهد کرد.

سلنا: «با تیلور دربار همکاری حرف زده ایم!» 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Aesthetic
آگهی
تیلور این عکس را در صفحۀ شخصیِ خودش منتشر کرد و نوشت:

20wineteen

سلنا: «با تیلور دربار همکاری حرف زده ایم!» 1

توضیح نوشته: یک نوع بازی کلامی با واژه های wine و twinteen 
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان