امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر سلنا دربارۀ آلبوم تازه تیلور

سلنا حدودا دو هفته پیش مصاحبه ای با "اپل موزیک" داشت که در آن درباره آلبوم تازه تیلور سویفت هم صحبت هایی کرده بود. حالا با توجه به اینکه جمعه آلبوم تازه تیلور منتشر شده بد ندیدم که صحبت های سلنا درباره آلبوم تازه تیلور را در اینجا قرار بدهم.

سلنا درباره آلبوم تازه تیلور که پیشتر آن را به طور اختصاصی گوش کرده گفت: «روشن است که من تیلور را خیلی دوست دارم و واقعا دوست دارم که همین کاری را بکند که دارد می کند. او دارد می ترکاند! این آلبوم همان چیزی است که شما میخواهید و با افتخار من هم یکی از هواداران پر و پا قرصش هستم. صادقانه بیان کنم که این اثر واقعا الهام بخش است. این خیلی خوب است که با افرادی رفت و آمد داشته باشید که تا این حد الهام بخش هستند و روش شان را آن طوری که دلشان می خواهد تغییر می دهند؛ حالا چه در حوزه موسیقی می خواهد باشد یا فیلم؛ و تیلور هم یکی از این افراد است که چنین شیوه ای دارد.»

اینکه به تازگی این دو تصمیم گرفتند با هم همکاری کنند شاید ناشی از نگاه مثبت سلنا به این آلبوم بوده باشد.

او درباره فعالیت موسیقیایی خودش گفت: «امسال حقیقتش دنبال یک جایگاه دیگری هستم. می خواهم که موسیقی ام خیلی پرمفهوم‌تر و پرمحتواتر باشد. این آن چیزی است که به نوعی همیشه در جستجوی آن بودم. امسال و سال گذشته کلی آهنگ ضبط کردم و فقط منتظر یک فرصت مناسب هستم که بتوانم آنها را عرضه کنم. کاملا آماده هستم. می خواهم با تمرکز تمام دوباره بروم سراغ دنیای موسیقی. راستش حس می کنم آنقدر آهنگ دارم که دو تا آلبوم کامل بشود. باید بشینم حساب‌کتاب بکنم. اما فکر میکنم خیلی زودتر از آن چیزی که مردم انتظارش را دارند این اتفاق بیفتد. می خواهم کار را راه بیندازم؛ می خواهم که کاری خوبی بشود؛ میخواهم که خوب آماده باشم؛ نمیخواهم هول هولکی چیزی اتفاق بیفتد. خیلی دور نیست. به زودی.»

نظر سلنا دربارۀ آلبوم تازه تیلور 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ESTILE17
آگهی
اگه بخوام تموم آلبوم تیلور رو توی ده ثانیه خلاصه جمع بندی کنم فایل پایین میشه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/d/8311943234/a43fd39e-0355-49e1-bfd1-0f0cd3d90cc0/13_This_Is_Why_We_Can%E2%80%99t_Have_Nice_Things.mp3

899

البته از این خنده های به قول معروف "پیرزنی" سلنا هم خیلی تازگی ها میکنه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s8.picofile.com/d/8311944184/d6944cd3-b588-4b17-b683-4cac021e26d6/selena.mp4

یک بار توی یک مصاحبه نویسنده به این خنده هاش "پیرزنی" (battle-axe) گفته بود فمینیست ها کلی بهشون برخورده بود گفته بودن می خوای واست مثل دختر 14 ساله با ناز و ادا بخنده مرتیکه..الخخخخخ

4fvf
پاسخ
 سپاس شده توسط ESTILE17

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
Rainbow فینالیست «عصر جدید» در تدارک انتشار آلبوم موسیقی!
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان