امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [461]

(22-10-2021، 21:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایش خب بلد نیستتم
آرمی یکی از دوستام مهمونیه کار و فناوریشو که کاردستیه انجام نداده عکس داری بفرستی؟ -_-

کاردستی چی؟آره دارم
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(22-10-2021، 22:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 21:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایش خب بلد نیستتم
آرمی یکی از دوستام مهمونیه کار و فناوریشو که کاردستیه انجام نداده عکس داری بفرستی؟ -_-

کاردستی چی؟آره دارم

هرچی مهم نیست
الان پ.خ میدم یه نکته رو بگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ
(22-10-2021، 20:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 20:40)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب اگه شیرینه برا خودت =')

ولی میجوم ربِ از دهنم میاد بیرون نمکه رو زیر دندونم حس میکنم

(22-10-2021، 20:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برکانا
بیا منم بخور

چوخ ممنون

(22-10-2021، 16:44)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشخور چقدر خلوت شده...

گفتگو آزاد | نُسخه [461] 191

وای نههههه -_- من سست نمیشم.
 سپاس شده توسط _sehun_
شاباش شاباش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(22-10-2021، 22:14)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 22:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاردستی چی؟آره دارم

هرچی مهم نیست
الان پ.خ میدم یه نکته رو بگم
خیخیخی._.
 سپاس شده توسط _sehun_
(22-10-2021، 21:10)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 14:25)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا همه جا ب غیر از اینجا
بعد ۴۳ سال استارت زدیمممم؟ ینی تازه الان استارت زدیم ؟چل سال چ غلطی میکردیم ک هنوزم هیچی نشدیم ببخشید؟
میتونستیم تو جنگ نباشیم
ترجیح میدم نگم

جدن ھمہ جا بہ غیر از ایرانو قبول داری؟ میدونستی ژاپن آلمان و ایتالیا ارتش ندارن؟ میدونستی 40% مردم آمریکا کارتن خوابن؟ حالا امنیت ب کنار
بعد انقلاب استارتمون رو زدیم و خوب از خودت نمیپرسی این انرژی ھستہ ای ک آقایایون بی غیرت دارن روش مذاکرہ میکنن چیہ و از کجا اومدہ؟
والا خیلی طولانیہ بگم؟
مگ ما جنگ رو شروع کردیم؟ بعد جالبہ پونزدہ کشور علنا بہ عراق کمک میکردن
پس میخوام پھلوی رو با خاک یکسان کنم اشکالی ندارہ؟

عاره دیگه همه جا بدَن امنیت ندارن همه کارتن خوابن بی سرپرستن افسردن فقطططط ما خوبیم فقط ما
اصنم سه برابر مشکلات کوچیکِ اینا رو نداریم اصلااا
بله ما شروع کردیم
حیف دستم یاری نمیکنه زیاد بنویسم...
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط shahid
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان