امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا دختر برگزیدۀ خدا...

توی بحثاتون ادب رو رعایت کنید !
تاپیک برای بحث و تبادل نظر ایجاد میشه ... پس در این باب مشکلی نیست..
ولی لطفا اگر میخواید حاشیه رو به توهین به عقاید هم بکشید پ.خ ادامه بدید !
سپاس
پاسخ
آگهی
بعضی عقاید یا نتیجه ی غرب زدگیه یا جو زدگی ...
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی ک خودشو زده به خواب نه ...
آدم این بحثا رو میخونه تازه میفهمه  درک ما از دین عینه خودمون حقیره ..
هرکی یه جمله یا یه کلمه ای ک شنیده رو میگه ادعای مطالعه و سواد هم داره ..
تفسیر من و شما از قرآن و کتاب عیسی در حد فکر من و شماست ساعت ها تفکر میخواد ک ب اهداف خالق برسیم
آدمای با سواد تو ااینترنت با عقیده مخالفشون دعوا نمیکنن مطالعه میکنن ، تحقیق میکنن
به قول این آقا عیسی به دین خود موسی به دین خود ...
فضای مجازی جای امر به معروف نیست چون اینجا هرکی برای خودش علامه ی دهره ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
سلنا دختر برگزیدۀ خدا... 2
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
به هر حال وظیفه ما شیعه ها امر به معروف و نهی از منکر است ..

طبق معمول لااکراهَ فِی الدین ...

ولی خب طرف اومده یه خواننده هالیوودی رو به همه چیز برتر داده...

+رهبر انقلاب اسلامی میگه: اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلا ماست!
فضای مجازی بستر انحرافات ذهنی است!
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، mahdi.ir
(28-11-2017، 20:38)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از مشکلات شما اینه هر چیزی با چیز دیگه ای متصل میکنید!

حضرت علی(ع) میگه: با هرکسی به اندازه عقلش صحبت کن!

+هرکس رو توی قبر خودشون میذارن... (:
هرکاری میخواید بکنید،اون دنیا وقتی رفتی و آگاه بیدار شدی(طبق گفتع حضرت علی(ع) انسان وقتی میمیرد بیدار میشود) وقتی بیدار شدین میفهمید که‌اونجا خود سلنا هم به کمک نیاز داره ((:
عیسی مسیح هم خدای یکتارو میپرستید که خخخ ..

+اسلام واقعی این چیزی نیست که میبینی تویی که شرط میبندم یکبارم قرآن رو نخوندی چرا درباره اسلام و شیعه حرف میزنی؟
اگرم خونده باشی فقط خوندی درکش نکردی!

دروغ گفتم مگه...هر جا روغ گفتم بگو دروغ گفتی..چرا مساله رو پیچیده ش میکنی...
اوه...کو حالا تا اون دنیا...شما اون موقع احتمالا تو بغل حوری ها دیگه ما رو یادت نمی یاد...

نقل قول: +معنی بیتی که از سروده حافظ آوردی:

"در بیت سوم از زیبا رویان چنانی فغان دارد نه رضایت وراجع به خوان یغما گفته شده دریکی از قبایل ترک رسم بوده که میهمانان اجازه داشتند بعد از خوردن غذا ابزار سفره را به غارت ببرند"

احساس میکنم شما فقط حرف هارو میپرونی چارتام بیت میگی طرف فکر کنه چه خبره :||||~~

آفرین...ببین عشق سلنا با ما چنین کرده...شیطون استعداد ادبیت هم خوب بود رو نمی کردیا...ناقلا. راستی جیگر شما وقتی از کاری رضایت نداری بهش می گی "شیرینکاری"؟ عجب...نمی دونستم تا این حد بخشنده هستی...کلک.

و
نقل قول: اینو بگم تو همه کتاب های آسمانی دست فرو برده شده و تحریف شده ولی در کتاب آسمانی قرآن هیچ تحریفی نشده چون خداوند در قرآن فرموده و ماهم خدارا قبول داریم ...!

حتی پیامبر زن هایی داشت که از خودشون شاید ۲۰-الی۳۰ سال بزرگتر بود،آیا پیامبر واقعا با آنها رابطه داشت؟
خیر!نداشت فقط آنها را به سر پرستی میگرفت که کسی به آنها آسیب نزند‌ و اختیارشان را داشته باشد. اما مردم از این اجازه سوء استفاده میکنند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.soalcity.ir/node/2072

زن سن بالا هم خوبه ها...امتحان کن مشتری میشی ؛)

نقل قول: اگر زن جمله عربی بخواند و مرد قبول کند حق طلاق با زن است و اگر مرد بخواند و زن قبول کند حق طلاق با مرد است که در ایران عاقد اکثرا از طرف داماد میخوانند که حق طلاق بامرد باشد تا غرور مرد شکسته نشود ..

لطفا درباره دین اسلام مخصوصا شیعه بیشتر بخون تا دهنت رو باز نکنی هرچیزی رو ب چیز دیگری ربط ندی!

خیر...فقط در شرط ضمن عقد می شود قید کرد که امروز با آگاه شدن زن ها مد شده..وگرنه قدیم اصلا زن حقی نداشته در این رابطه. فقط می شود شرط کرد. ولی ذاتا حق با مرد است.

من برای گفتن حقایق از هیچ کسی ابایی ندارم. بازم سوالی بود بگو و ادامه بده تا هی بیشتر افشاگری کنم. من عاشق سوالات شما بچه ها هستم ؛)

(28-11-2017، 22:43)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی عقاید یا نتیجه ی غرب زدگیه یا جو زدگی ...
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی ک خودشو زده به خواب نه ...
آدم این بحثا رو میخونه تازه میفهمه  درک ما از دین عینه خودمون حقیره ..
هرکی یه جمله یا یه کلمه ای ک شنیده رو میگه ادعای مطالعه و سواد هم داره ..
تفسیر من و شما از قرآن و کتاب عیسی در حد فکر من و شماست ساعت ها تفکر میخواد ک ب اهداف خالق برسیم
آدمای با سواد تو ااینترنت با عقیده مخالفشون دعوا نمیکنن مطالعه میکنن ، تحقیق میکنن
به قول این آقا عیسی به دین خود موسی به دین خود ...
فضای مجازی جای امر به معروف نیست چون اینجا هرکی برای خودش علامه ی دهره ..

آفرین دختر خوب...حالا شد. شما از اول می بایست حد سوادت رو در نظر می گرفتی تا این طور افشاگری نکنم و شما از ادامه بحث عاجر نشید...

گفتم که...هفت سنگ توی المپیک جایی نداره. پس با یک ژیمناست کورس نذارید.

امید من به شما دبستانی هاست.

سلونی قبل ان تفقدونی

(28-11-2017، 21:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی بحثاتون ادب رو رعایت کنید !
تاپیک برای بحث و تبادل نظر ایجاد میشه ... پس در این باب مشکلی نیست..
ولی لطفا اگر میخواید حاشیه رو به توهین به عقاید هم بکشید پ.خ ادامه بدید !
سپاس

وقتی به زندگی شخصی مردم می گن "رابطه نامشروع" شما میگی چشم و ادامه میدی بحث رو...نوبت ما که میشه شد توهین؟ بی خیال داداش...سکوت نادون ها رو جریح تر می کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Berserk ، Magical Girl ، The moon
من اگه بحث نکردم چون اونقد وقتم برام ارزش داره و کارای مهمتری دارم که با آدمی مثل شما که از همون پیام اول سطح شعور و ادبتون کاملا مشخص بود وقتمو هدر ندم و به موضوعات چرت و پرتی مثل گفتن چن تا اراجیف ی خواننده زن اهمیتی ندم
کسی ک شما میگی من بعنوان خدای رقصنده قبولش دارم خودش و همه جد و آبادش یکی دیگرو می پسرته ببین تو چقد حقیری که به اون میگی خدا ..
من اصن علاقه ی به اینطوری حرف زدن ندارم ولی تو لحن شما چیزی جز بی احترامی به دین و اعتقادات بقیه نمی بینم
میگین اونا اعتقاد دارن به یک عشق اونم حقیقی؟
نکنه شما در عهد دقیانوس زندگی میکنی؟
اونا اعتقاد دارن به عشق واحد ک هر روز با ی آدم جدیدن ...؟ که هر وخ جوگیر شن ازدواج میکنن و دو ماه بعد جدا میشن ؟ بگو چن تا مثال میخوای تا برات بیارم ؟
این حرفت دیگه واقعا ته خنده بود
چن تا بچه درسال توی این کشورای اروپایی قبل ازدواج ب دنیا میان ولی پدر و مادر معلومی ندارن؟ آمارش چن تاس؟
دولتای اروپا و آمریکا موندن چطوری جلوی اونهنه بیماری مقاربتی مث HIV و سیفلیس و هپاتیت و Hsv و هزارتا مریضی جدیدو بگیرن ...
الان حتما میخوای بگی تو ایرانم هست ... آره هست ولی خیلیییی کمتره اینو من نمیگم آمار جهانی میگ ه اینا زاده ی اون بی قیدی هاییه که شما سنگشو به سینت میزنی
و شمایی ک به قول خودت مقالات زبا اصلی خوندی مطمئنا 99% کسایی ک مشروب میخورن به بیماری لاعلاج مبتلا نیستن و توصیه ابوعلی سینا رو نشنیدن و هدفشون چیز دیگست ک نیاز به این همه توجیه نداره D:
راجب تحریف دین مسیحیت مسلمه ... چون اسناد و عکسها و مدارکی هنوز ک هنوزه وجود داره که دیده میشه در موارد نه جزئی بلکه بسیار بزرگ تحریف انجام شده و همین الان با یک سرچ کوچیک میتونید نمونه های کتاب های مختلف رو از افراد نختلف ببینی ^-^ ولی نمونه های قرآن های قدیمی در سراسر جهان نه تنها ایران بدون کوچکترین تغییری حتی در تربیت سوره ها نشون میده قرآن هیچ تهییری نکرده یه نمونش هم توی موزه ی اسلام در ترکیه هست ک پیشنهاد میکنم اگه نرفتید برید. این ثبات وعده ی همون خداییه ک همه آدمای جهان اونو میپرستن و قرار بود با فرستادن آخرین پیامبرش حجت رو تمام کنه طبق وعده هایی ک عیسی و موسی هماز آمدن موعود دادند اما روسای خودخواه دین همونطور که الان تو احکام دست می برند اونموقه هم ..

و من بعنوان یک زن یک دختر احکام دینمو به نفع خودم میدونم چون ترجیح میدم  با مردی باشم ک نسبت به من تعهد داشته باشه و رابطه ی من رسمی باشه تا اینکه هر روز با یه مرد باشم و هزار تا شکست روحی و عاطفی بخورم و آخر همسرم آخرین عشقم باشه و همش اونو با دوس پسرای قبلیم مقایسه کنم
من با اینکه تو عقاید منو قبول نداری کاری ندارم اصن برام مهم نیس آدمایی مثه تو چی میگن چون شک ندارم حتی این سوره ای ک به مردها اجازه ی ازدواج مجدد داده رو ی بار هم نخوندی و حرفت فقط رو باده چون اگر میخوندی یه خط پایین ترش میدیدی ک دقیقا نفی این جمله اومده و گفته هیچکس نمیتونه از عهده ی اینکار بر بیاد مگه اینکه معصوم باشه تازه تمام این بدون اجاز همسر اول  مجاز نیست
من دینم رو اصن دین مردانه ای نمی بینم چون  احکام قشنگش برای زن رو زیاد دیدم
درمورد صیغه هم ک حرف زیاد و وقت من کمه ولی خوشم میاد هر آدم مخالفی ک چارتا چیز از اسلام شنیده راجبش حرف میزنه
حالا شمام اگه وقت داشتی یکی ازاین سایتارو علاوه بر اون چتای خارجی و مقالات زبان اصلی ک مطالعه فرمودید و گویا تاثیر بسیاری هم در جو زدگی شما داشته مطالعه بفرمایید:

صیغه

و اینکه خیلی از بزرگان جهان مثل گوته ، انیشتین ، لئو تولستوی ، ویلدورانت ، ناپلئون بناپارت ، گاندی ، ویلدورانت ، ژان ژاک  و... که حتما اسمشونو شنیدی به حقانیت و درستی کتاب قرآن شهادت دادند .ولی نظرات شما به نوبه خودش خنده دار و جالبه در مقابل حرفای این دانشمندا به هرحال ...

من نه برای صحبتای شما ارزشی قائلم نه موضوعت ... حرفاییم ک زدم صرفا برای دفاع از اعتقاداتم بود و اینکه به آدمایی ک ادعای فرهنگ و سواد دارن بفهمونم اولین شرط مباحثه احترام ب عقایده ...
من دیگه این موضوع رو پیگیری نمیکنم چون مشغول درس خوندنم و وقت ندارم شما هرطور دلتون خواست جواب بدین و خدا جای حق نشسته و خودش از ادیانش محافظت میکنه (:
Unknown
سلنا دختر برگزیدۀ خدا... 2
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، mahdi.ir
(29-11-2017، 23:49)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه بحث نکردم چون اونقد وقتم برام ارزش داره و کارای مهمتری دارم که با آدمی مثل شما که از همون پیام اول سطح شعور و ادبتون کاملا مشخص بود وقتمو هدر ندم و به موضوعات چرت و پرتی مثل گفتن چن تا اراجیف ی خواننده زن اهمیتی ندم
کسی ک شما میگی من بعنوان خدای رقصنده قبولش دارم خودش و همه جد و آبادش یکی دیگرو می پسرته ببین تو چقد حقیری که به اون میگی خدا ..
من اصن علاقه ی به اینطوری حرف زدن ندارم ولی تو لحن شما چیزی جز بی احترامی به دین و اعتقادات بقیه نمی بینم
میگین اونا اعتقاد دارن به یک عشق اونم حقیقی؟
نکنه شما در عهد دقیانوس زندگی میکنی؟
اونا اعتقاد دارن به عشق واحد ک هر روز با ی آدم جدیدن ...؟ که هر وخ جوگیر شن ازدواج میکنن و دو ماه بعد جدا میشن ؟ بگو چن تا مثال میخوای تا برات بیارم ؟
این حرفت دیگه واقعا ته خنده بود
چن تا بچه درسال توی این کشورای اروپایی قبل ازدواج ب دنیا میان ولی پدر و مادر معلومی ندارن؟ آمارش چن تاس؟
دولتای اروپا و آمریکا موندن چطوری جلوی اونهنه بیماری مقاربتی مث HIV و سیفلیس و هپاتیت و Hsv و هزارتا مریضی جدیدو بگیرن ...
الان حتما میخوای بگی تو ایرانم هست ... آره هست ولی خیلیییی کمتره اینو من نمیگم آمار جهانی میگ ه اینا زاده ی اون بی قیدی هاییه که شما سنگشو به سینت میزنی
و شمایی ک به قول خودت مقالات زبا اصلی خوندی مطمئنا 99% کسایی ک مشروب میخورن به بیماری لاعلاج مبتلا نیستن و توصیه ابوعلی سینا رو نشنیدن و هدفشون چیز دیگست ک نیاز به این همه توجیه نداره D:
راجب تحریف دین مسیحیت مسلمه ... چون اسناد و عکسها و مدارکی هنوز ک هنوزه وجود داره که دیده میشه در موارد نه جزئی بلکه بسیار بزرگ تحریف انجام شده و همین الان با یک سرچ کوچیک میتونید نمونه های کتاب های مختلف رو از افراد نختلف ببینی ^-^ ولی نمونه های قرآن های قدیمی در سراسر جهان نه تنها ایران بدون کوچکترین تغییری حتی در تربیت سوره ها نشون میده قرآن هیچ تهییری نکرده یه نمونش هم توی موزه ی اسلام در ترکیه هست ک پیشنهاد میکنم اگه نرفتید برید. این ثبات وعده ی همون خداییه ک همه آدمای جهان اونو میپرستن و قرار بود با فرستادن آخرین پیامبرش حجت رو تمام کنه طبق وعده هایی ک عیسی و موسی هماز آمدن موعود دادند اما روسای خودخواه دین همونطور که الان تو احکام دست می برند اونموقه هم ..

و من بعنوان یک زن یک دختر احکام دینمو به نفع خودم میدونم چون ترجیح میدم  با مردی باشم ک نسبت به من تعهد داشته باشه و رابطه ی من رسمی باشه تا اینکه هر روز با یه مرد باشم و هزار تا شکست روحی و عاطفی بخورم و آخر همسرم آخرین عشقم باشه و همش اونو با دوس پسرای قبلیم مقایسه کنم
من با اینکه تو عقاید منو قبول نداری کاری ندارم اصن برام مهم نیس آدمایی مثه تو چی میگن چون شک ندارم حتی این سوره ای ک به مردها اجازه ی ازدواج مجدد داده رو ی بار هم نخوندی و حرفت فقط رو باده چون اگر میخوندی یه خط پایین ترش میدیدی ک دقیقا نفی این جمله اومده و گفته هیچکس نمیتونه از عهده ی اینکار بر بیاد مگه اینکه معصوم باشه تازه تمام این بدون اجاز همسر اول  مجاز نیست
من دینم رو اصن دین مردانه ای نمی بینم چون  احکام قشنگش برای زن رو زیاد دیدم
درمورد صیغه هم ک حرف زیاد و وقت من کمه ولی خوشم میاد هر آدم مخالفی ک چارتا چیز از اسلام شنیده راجبش حرف میزنه
حالا شمام اگه وقت داشتی یکی ازاین سایتارو علاوه بر اون چتای خارجی و مقالات زبان اصلی ک مطالعه فرمودید و گویا تاثیر بسیاری هم در جو زدگی شما داشته مطالعه بفرمایید:

صیغه

و اینکه خیلی از بزرگان جهان مثل گوته ، انیشتین ، لئو تولستوی ، ویلدورانت ، ناپلئون بناپارت ، گاندی ، ویلدورانت ، ژان ژاک  و... که حتما اسمشونو شنیدی به حقانیت و درستی کتاب قرآن شهادت دادند .ولی نظرات شما به نوبه خودش خنده دار و جالبه در مقابل حرفای این دانشمندا به هرحال ...

من نه برای صحبتای شما ارزشی قائلم نه موضوعت ... حرفاییم ک زدم صرفا برای دفاع از اعتقاداتم بود و اینکه به آدمایی ک ادعای فرهنگ و سواد دارن بفهمونم اولین شرط مباحثه احترام ب عقایده ...
من دیگه این موضوع رو پیگیری نمیکنم چون مشغول درس خوندنم و وقت ندارم شما هرطور دلتون خواست جواب بدین و خدا جای حق نشسته و خودش از ادیانش محافظت میکنه (:

شما هنوز احکام مهم اخلاقی دینت یعنی عدم دروغگویی رو نمی دونی...برو با اکانت اصلیت بیا تا بعدا بحث کنیم. توی یک تاپیک دیگه میگی من جاس و سلنا رو هر دور رو دست دارم اینجا داری درباره فرهنگ روضه میخونی.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267993&pid=3371465#pid3371465

شماها و امثال شما دچار بحران هویت هستید. و مثل  اکثریت جامعه ایران در حال "گذار" از سنت به مدرنیته. درظاهر خودتون رو مذهبی جا می زنید اما در عمل شیفته تفکر و فرهنگ غربی هستید. آدمی که کارهای سلنا و جاس را دنبال میکنه و مییاد درباره شون نظر می ده بعدا می یاد چنین اراجیفی رو درباره شون سر هم می کنه یعنی دچار تشتت و پراکندگی ذهنی و ورحی بالایی هست. کسی که چند ده تا اکانت داره و هر روز با چند تاش پست می ده. 

اگه با مدیر رابطه ای داری و شغلت اینه که هیچ، در غیر این صورت دلم برات می سوزه. چون این نشونه خوبی نیست و نوعی چندگانگی هویت است. اما اگه واسه بازارگمی سایت این طوری میکنی عیبی نداره. اما به نظرم این طوری محیط سایت گرم نمی شه. چون این راهش نیست. 

وقتت بخیر. به مدیر هم سلام منو برسون. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، The moon
آگهی
نقل قول: عه...اون وقت چطور از رابطه نامشروع مرد میشه جلوگیری کرد؟ حق طلاق که با مرده...در باب ازدواج مجدد هم فقط روی کاغذ حق زن هست که بدونه، اما مرد اگه بدون اطلاع زن هم ازدواج مجدد بکنه ازدواج صحیح است. ما شا الله خدای شماها قدر به فکر مردها ست..می گم شاید خدای شما جنسیتش مرد بوده! من که گفتم...من خدای رقصندۀ زن رو ترجیح می دم برادر سلنا دختر برگزیدۀ خدا... 2))
عقد دائم برای پایبند بودن طرفین نسبت به رابطشون هست این مسلمه که یه تعداد حق و حقوقی برای طرفین در نظر گرفته شده که شما اگه از دین اسلام خبر داشتین متوجه بودین که دین اسلام بیشتر به جنس دختر صفات رحمانی نشون داده تا مرد مثل وجود پربرکت خانوم فاطمه زهرا (س) که از حب وجوده ایشون پیامبر رو خلق کرده
اما در مورد با حق حقوق ها ! مسلما یه تعداد حقوق برای اقا و خانوم در دین اسلام وجود داره برای اینکه رابطه شکل رسمی بودن بگیره و یه نوع پایندی به وجود بیاد و عدالت هم رعایت بشه خانوم مهریه خودش رو داره و میتونه هرچیزی تعیین بکنه مرد هم میتونه از امتیاز حق طلاق و ازدواج مجدد برخور دار باشه
اگه شما از قانون خبر داشته باشید یا از یه وکیل بپرسید متوجه میشید که در زمان جاری کردن خطبه عقد دائم خانوم میتونه هم حق طلاق رواز اقا سلب کنه و برای خودش باشه یا جفتشونم حق طلاق داشته باشن و هم ازدواج مجدد رو کاملا جلوش رو بگیره ولی اقا به هیچ عنوان نمیتونه مهریه خانوم رو از بین ببره

نقل قول: من کاری به شخصیت های مقدس ندارم. من دارم از یک آدم اهلِ علمِ روشنفکر مثل ابن سینا و رازی حرف می زنم که بهشون از قدما اعتقاد دارم. جوزجانی که از دوستان ابن سینا بوده توی زنگینامه ابن سینا می نویسه که وسط کلاس درس وقتی می خواستیم استراحت کنیم ابن سینا دستور می داد شراب بیارن و نوازنده ها موسیقی بنوازن و برقصن تا کمی روحیه مون سرجاش بیاد و بعدش ادامه درس رو می داد....الخخخخخ...شما اصلا اهل علمی رو نمی شناسی که بویی از این افکار خشکه مقدس ها برده باشه. این خشکه مقدس ها فقط به درد داعشی گری و جنگ و دعوا میخوردن و واسه بشریت مضر هستن...
لحن صحبتتون متاسفانه یکم دور از ادب شما که انقدر دم از روشنفکری میزنید کمی هم به عقاید دیگران احترام بزارید 
شما وقتی کلا دین اسلام رو از ریشه قبول ندارید ما نمیتونیم مستندانی از دین اسلام بیاریم که برای شما قابل قبول باشه بحثتون باید از ریشه باشه وگرنه در این مورد حرف زدن هیچ نتیجه ای نداره !

نقل قول: عه...اتفاقا مسیحی هم معتقدن اینکه در اسلام روابط نامشروع با چند تا زن حلال شده جزو تحریف هایی است که توی دین الهی انجام شده. یا اینکه به جنگ فرمان داده شده مسیحی می گن این خشونت جزو تحریفات اسلام است. یا اینکه گفته شده به زن های اسیر تعرض کنید و و بدون اذن باهاشون ازدواج کنید جزو زنا هست که در اسلام با تحریفات وارد شده سلنا دختر برگزیدۀ خدا... 2))))
اتفاقا مسیحیا کاملا از تحریف شدن کتابشون که کتاب مقدس به چند نوع وجود داره خبر دار هستن کتاب قران هم فارغ از محتوایی که داره مستندات زیادی براش هست که تحریف نشده

نقل قول: آره والا...این مسلمون ها همیشه دارن دیگران رو نقد می کنن اما هرگز در باب افکار و عقاید خودشون فکر نمی کنن. تو تا حالا آدم مذهبی ای دیدی که خودش رو نقد بکنه و درباره ضعف های خودش حرف بزنه؟ نه والا...مذهبی ها خیال میکنن حرف زدن درباره ضعف ها باعث بی اعتباری هست اما به قول اون جمله قشنگ سلنا «قدرت واقعی به این نیست که ظاهری دروغین به خودمون بگیریم، قدرت واقعی اینه که حساس و آسیب پذیر باشیم و زود به مسائل واکنش نشون بدیم»
اسلام به خودیه خودش مشکلی نداره که بخواد نقد بشه یا کسی نقدش بکنه شما هر عیب و ایرادی که جامعه میبینید سر اسلام ناراحتیتون رو خالی نکنید اسلام یه دین بی عیبه یه اصولیه برای زندگی کردن مشکلاتی که وجود داره بخاطر پیاده نشدن کامل دین اسلام هستش من منکر مشکلات جوامع اسلامی به خصوص کشورخودمون نیستم نه تنها من بلکه میتونم مستنداتی به شما معرفی کنم که از مشکلات عقیدنی ناصحیحی که به اسم اسلام تو جامعه ما باب شده یا مشکلات اخلاقی یا اجتماعی ... نقد شده پس اینجوریام که شما میگید نیستش

نقل قول:
زن سن بالا هم خوبه ها...امتحان کن مشتری میشی ؛)
روشنفکری به خودی خود چیز بدی نیست ادما باید به نسبت زمانه و تغییراتش جلو برن ولی بی ادبی مقابل یه ادم خصوصا خانوم دیگ روشنفکری نیست و کار خیلی زشتیه شما یکم رو اصول اولیه بحث کردن بیشتر فکر کن لطفا 
قرار هم نیست کسی از رو تعصب صحبت کنه شما یه حرف میگی من قانع میشم ولی باید قبول کنی اگه منم حرف حقی زدم شما قانع بشین! 
همه پیامبر های الهی 124 هزارشون باهم یه جا جمع شن هیچ مشکلی  باهم پیدا نمیکنن چون همشون یه خدا رو اوردن یه دین رو گفتن ولی متاسفانه با کج فهمی ها کج روی ها ادیان راهشون رو گم کردن و عوض اینکه برای مردم کار کنن برای خودشون کار کردن 
روایت داریم از ایت الله بهجت وقتی منجی ما ظهور میکنه اولین کسایی که بهش ایمان میارن جوون های مسیحی هستند ولی 90 هزار اخوند جلوی امام زمان قد علم میکنه که شما چرا ظهور کردی ما مردم رو هدایت میکردیم ما دست مردم رو میگرفتیم ما کافی بودیم سمینار مهدویت میگرفتیم ...
به هرحال قضاوت مختص خداست و ما نمیتونیم در مورد شخصی حرف بزنیم حرفایی که ما گفتیم کلیت داشت که شما فقط از بدی های اسلامی که به اشتباه پیاده شده رو گفتین ولی اینچنین نیست

نقل قول: امید من به شما دبستانی هاست.
شما یه چهار چوب اخلاقی برای خودت داشته باش همیشه شخص خاصی رو با همه مخالفت هایی که نسبت بهش داری زیر سوال نبر و توهین نکن به مسخره نگیر حتی همون سلنا یا کسایی که ازشون داری صحبت میکنی همچین کار زشتی نمیکنن حتی اگه ببینن تو خیابون کسی نماز میخونه بهش احترام میزارن و مزاحمش نمیشه حداقل یکمی شعور و ادبتون رو بالا ببرید 

نقل قول:
شما هنوز احکام مهم اخلاقی دینت یعنی عدم دروغگویی رو نمی دونی...برو با اکانت اصلیت بیا تا بعدا بحث کنیم. توی یک تاپیک دیگه میگی من جاس و سلنا رو هر دور رو دست دارم اینجا داری درباره فرهنگ روضه میخونی.
اگه بخوام واقعا بی طرف قضاوت کنم  طرفدار بودن از شخصی صرفا به خاطر هنر اون باعث نمیشه طرفدار اون شخص از لحاظ اخلاقی یا شخصیتی بود ایشون اگر جایی ازاونا طرفداری کرده صرفا برای هنرشون بوده طبیعیه خب جاذبه داره برای این رنج سنی شما واقعا بی ربط صحبت میکنید 

نقل قول: اگه با مدیر رابطه ای داری و شغلت اینه که هیچ، در غیر این صورت دلم برات می سوزه. چون این نشونه خوبی نیست و نوعی چندگانگی هویت است. اما اگه واسه بازارگمی سایت این طوری میکنی عیبی نداره. اما به نظرم این طوری محیط سایت گرم نمی شه. چون این راهش نیست. 
این توهین هم واقعا زشت بود که قابل پاسخ نیست گزارش میشه حتما !
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Thyme
(30-11-2017، 4:00)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها و امثال شما دچار بحران هویت هستید. و مثل  اکثریت جامعه ایران در حال "گذار" از سنت به مدرنیته. درظاهر خودتون رو مذهبی جا می زنید اما در عمل شیفته تفکر و فرهنگ غربی هستید. 

خیلیا همینن .. طرف در ظاهر عاشق دینشه و مرگ بر آمریکا از دهنش نمیوفته ولی آرزوش ی روز زندگی کردن تو همون آمریکاس
منظورم با کس خاصی نبود به کسی بر نخوره 
برخوردم .. ما حرف و میندازیم زمین صاحبش برمیداره ..

ازونجایی که موضوع بحثتون هیچ ربطی به موضوع تایپیک نداره و داره کم کم دعوا پیش میاد ..
ازین به بعد هرکی جوابی بده اخطار میگیره 
میتونید تو گفت و گو حرفاتونو ادامه بدید ! 
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، The moon
نقل قول:
«تو متوجه خواهی شد که حقیقی ترین هویت و چیستی تو آن چیزی است که برگزیده‌ شده و مورد حب‌ّ قرارگرفته است، به عنوان دختر برگزیدۀ خدا. هشت سال بعد تو در یک مراسم خواهی بود و همه چیز در درون تو تغییر خواهد نمود. خدایی که در تمام طول این مسیر تو را همراهی می کرده، محسوس و قابل لمس خواهد شد. روح القُدُس بلندتر از هر چیز دیگری که توجه تو را به خودش جلب کرده سخن خواهد گفت.»

چیزی که به طور مشخص می شود از این بخش از حرف های سلنا متوجه شد این است که او آهنگ This Is Real را که با جکس جونز کار کرده و چند ماه پیش کلیپ کوتاهی از آن منتشر شد با نظر به همین پیوند عاطفی و درونی  خودش خوانده . در این کلیپ کوتاه سلنا این طور می خواند که: 

This is real...and you've been here all along

دقیقا به حقیقی بودن و واقعی بودن یک رابطه دارد اشاره می کند و اینکه چیزی همواره او را همراهی می کرده. البته از نُرم و سطح صدایی که در این آهنگ شنیده می شود هم مشخص است که از عمق وجود بر آمده. برای شنیدن این کلیپ کوتاه از ساوند کلاود پایین را ببینید:

https://soundcloud.com/alexfriedrich/jax-jones-feat-selena-gomez-this-is-real-snippet

بی صبرانه منتشر انتشار این آهنگ منحصر بفرد هستم. 
پاسخ
چه باحاله

............

............
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  دوست دختر جدید هری استایلز؟؟؟؟؟
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان