امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین خبرها دربارۀ آلبوم جدید سلنا گومز SG2

حرف های تازه سلنا دربارۀ آلبوم جدیدش

سلنا گومز که در چند وقتۀ اخیر بارها در حال رفت و آمد در استودیو مشاهده شده است در یک ارتباط زنده اینستاگرامی حرف های تازه ای درباره آلبوم جدید خودش زد. او گفت: «در حال حاضر در استودیو مشغولم و کارها واقعا خوب پیش می رود. فقط حقیقتش در اینباره کمی استرس دارم، چون احساس می کنم تصمیماتی که قرار است در آیندۀ نزدیک بگیرم بسیار تعیین کننده و مهم هستند. به همین خاطر دارم تمام سعی ام را می کنم که جدی و تلاشگرانه عمل بکنم و نسبت به همه چیز شکیبا باشم.»

سلنا در سال میلادی جدید در دو آهنگ Anxiety و I Can't Get Enough به ترتیب با جولیا مایکلز و بنی بلانکو همکاری کرده است.   
انسان تنها یا موجودی فروتر از انسان است یا فراتر؛
به عبارتی یا حیوان است یا خدا. 

پاسخ
آگهی
سلنا گومز: آلبوم جدیدم کاملاً شخصی است

سلنا گومر در مصاحبه با پادکست جدید کوچ به نام Dream It Real در پاسخ به این پرسش که آیا در آهنگ‌های آینده خود با دیگر هنرمندان همکاری خواهد کرد یا نه، بیان کرد که:

«می‌خواهم که آهنگ‌های جدیدی که دارم روی آنها کار می‌کنم متعلق به خودم باشند، کاملا متعلق به خودم. هر آهنگی داستانی را در پسِ خودش دارد که تجربۀ شخص خودم بوده است. بر این اساس، گمان نمی‌کنم که شخص دیگری وجود داشته باشد که بتواند داستان مرا بهتر از خودم بازگو کند. واقعاً دلم می‌خواهد که فقط کمی با داستان خودم زندگی کنم و آن را تبدیل به چیزی بکنم که برایم ارزشمند و پُرمفهوم باشد.»

بر این اساس می‌شود نتیجه گرفت که در آلبوم جدید سلنا که به گفته خودش در این مصاحبه از جمله کاری‌هایی است که امسال قصد انجام دادن‌شان را دارد، نمی‌توان شاهد همکاری‌های زیادی با دیگران بود، یا شاید اگر سلنا همکاری هم داشته بیشتر زیر نظر او بوده و طبق سلیقه او آهنگ تولید شده است. موضوعی که درباره آهنگ‌های مشترک او در این چند ماهه اخیر صدق نمی‌کند و آنها معمولاً هویت کسانی جز سلنا با خود دارند – چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ تولید و فرم.

آخرین خبرها دربارۀ آلبوم جدید سلنا گومز SG2 2

پاسخ
سلنا به تازکی عکسی از خودش در استودیو در حال کار بر روی آلبوم جدیدش ک امسال قرار است منتشر شود به اشتراک گذاشت:

studio diva

پاسخ
ثبت آهنگ Out of My Head

آهنگ Out of My Head  که پیشتر در مصاحبه سلنا با مجله ELLE درباره آن سخن گفته شده بود اخیرا در سایت های ثبت موسیقی ثبت شده است و نام جاستین ترانتر از دوستان و آهنگسازان قدیمی سلنا هم به عنوان یکی از تهیه کنندگان آن ذکر شده است. 

پیشتر درباره این آهنگ در مصاحبه سلنا آمده بود:

نقل قول:
او درباره بیرون گذاشتن یک مرد از زندگی‌اش پس از «1460 روز» و «پاک کردن حساب»ش (cleaning my slate) حرف می‌زند. او در آهنگ می خواند که Without you I don’t overthink it و این‌طور ادامه پیدا می‌کند که I’m drunk and I might as well tell you, Get you ooh ooh ooh out of my head now.

پاسخ
سلنا گومز: کار آلبوم جدیدم سرانجام تمام شد!

سلنا که روز دوشنبه این هفته در نیویورک در مراسم رونمایی از فیلم «مرده‌ها نمی‌میرند» همراه با سایر بازیگران و عوامل آن حضور پیدا کرده بود، در مصاحبه‌ای کوتاه با Entertainment Tonight بیان کرد که سرنجام کار تولید آلبوم جدیدش به پایان رسیده است. 

او همچنین در صحبت‌هایی که با Extra داشت، در اینباره اضافه کرده است که «فقط یک سری ریزه‌کاری‌ها باقی مانده است. خیلی خوشحالم. الان دیگر خیال راحت‌تری دارم.» 

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Rainbow فینالیست «عصر جدید» در تدارک انتشار آلبوم موسیقی!
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  مراحل گرفتن مجوز آلبوم موسیقی در ایران
  ۩۞۩ بررسی کوتاه آلبوم "اخ" از محسن نامجو + متن ۩۞۩
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music آلبوم «بی نام» محسن چاوشی پنجم آذر منتشر می شود
Music علیرضا قربانی: آلبوم مشترکم با همایون شجریان ماه آینده منتشر می‌شود
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان