امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آهنگ Bad Liar سلنا گومز به عنوان آهنگ برتر بیلبورد در سال 2017 انتخاب شد

آهنگ Bad Liar سلنا گومز که پس از انتشار در می 2017 مورد توجه منتقدین قرار گرفته بود، امروز نیز در حالی که داریم به روزهای پایانی سال 2017 نزدیک می‌شویم، توسط مجله بیلبورد در فهرستی که از 100 آهنگ برتر سال 2017 منتشر کرده است، در صدر فهرست جای گرفت.

سلنا این ترانه را با همکاری جاستین ترانتر و جولیا مایکلز و با تهیه‌کنندگی ایان کرک‌پاتریک ساخته است. این ترانه خطِ بیس خود را از ترانهٔ «قاتل روانی» ساختهٔ گروه تاکینگ هدز در سال ۱۹۷۷ الگوبرداری کرده است. «قاتل روانی» توسط دیوید برن، کریس فرانتس و تینا ویموث ساخته شده است. «دروغکوی بد» توسط اینتراسکوپ رکوردز و پالیدور رکوردز در قالب تک‌آهنگ، ۱۸ می سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

سلنا که پیشتر عنوان زن سال 2017 را در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد کسب کرده بود، همچنین در این فهرست با آهنگ مشترکش با کیگو به نام It Ain't Me در رتبه 39 قرار گرفته، و به این ترتیب دو قطعه از او امسال در فهرست 100 آهنگ برتر سال دیده می‌شود.

سلنا پیش از انتشار این قطعه بیان کرده بود که این ترانه را حدوداً یک سال قبل ضبط کرده و درباره مضمون آن این گفته بود که:

«این آهنگ به نوعی روایتگر یک داستان است؛ و از آن حسی حرف می‌زند که وقتی کسی تمام وجود شما را تسخیر کرده با آن روبه‌رو می‌شوید. من همیشه به چنین حالت‌هایی "دورۀ ماه‌عسل" می‌گویم و واقعا شیفتۀ این احساس هستم. این بهترین حسی است که در جهان می‌شود تجربه کرد. من به این حس فکر می‌کنم؛ شما واقعا نمی‌توانید آنها را از ذهنتان بیرون کنید؛ در چنین حالت‌هایی مشتاقید که متفاوت لباس بپوشید؛ دلتان می‌خواهد که متفاوت باشید. این از آن نوع حس‌هایی نیست که خودتان پی‌اش باشید و بخواهید قوی‌ترش کنید؛ منظور آن حس‌هایی است که غیر قابل کنترل است و نمی‌توانید آنها را پنهان کنید.»

«با خودم می‌گویم این دقیقا همان حسی که در آن لحظۀ بخصوص دارم، و واقعا نمی‌دانم چطور باید وانمود کنم نیست و انکارش کنم. من یک چنین دختری نیستم. من کاملا این‌طوری‌ام که به خودم می‌گویم "این آن کسی است که من هستم، این به نوعی همان چیزی هست که شدی"؛ و این وضعیت تا الانش که برایم جواب داده و خوب بوده! مطمئنم که دخترهای دیگر هم می‌توانند با این وضعیت ارتباط برقرار کنند.»

آهنگ Bad Liar سلنا گومز به عنوان آهنگ برتر بیلبورد در سال 2017 انتخاب شد 1

از دیگر هنرمندانی که در فهرست 10 نفر اول به چشم می‌خورند می‌توان به Cardi B با آهنگ

Bodak Yellow و Kendrick Lamar با آهنگ HUMBLE و Harry Styles با آهنگ Sign of the Times و Justin Bieber با آهنگ Despacito که با همکاری Luis Fonsi و Daddy Yankee آن را ساخته است اشاره کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط -Demoniac-
آگهی
Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
Smile Smile Smile Smile
پاییز،، ای مسافر خاک آلود،
در دامنت چی! چیزی نهان داری؟!!
چون برگ های مرده خشکیده، دیگر چی! ثروتی به جهان داری؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Actinium
واقعا عالی بود این انتخاب شون (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
Bad Liar از معدود آهنگ های سلنا است که به دلم نمی شینه. جدی از معدود آهنگ هایی هست که ریتم کار و سطح صدای سلنا توش حالم رو خوب نمی کنه.

قبلا هم گفته بودم که سلیقه ام با داورهای محافل موسیقی جور نیست. معمولا آهنگ هایی جایزه می گیرند که من دوست ندارم. 

داوران موسیقی انگار بیشتر به اورجینال بودن و ایجاد آواها  و ریتم های تازه امتیاز می دند و براشون مهم نیست که اون ریتم چقدر بتونه روی مخاطب موثر باشه. 

تکرار یک چیز زیبا هرگز باعث ملال نیست. تکرار احساس رو قوی می کنه و مثلا طلوع و غروب خورشید با وجود تکرارهای مداوم هرگز از اصالتشون کم نمی شه. 

حس من بهم می گه اگر به سلیقه بعضی داورها باشه غزلیات و قطعات خاقانی چون فن بیشتری توش به کار رفته باید جایزه بگیره و غزلیات حافظ و مولانا چون ساده تر و عامیانه تر سروده شده و به اصلاح "سهل و ممتنع" هست می بایست نادیده گرفته بشه. 

این اصلا درست نیست. حافظ جادویی داره که صد تا استاد فن هم بهش نمی رسن. 
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
خوبه... Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music متن آهنگ It Lives, It Breathes — Metalingus (Edge's WWE Theme)
Music متن آهنگ Phenomenal (Aj styles)
Music متن آهنگ Saliva — I Walk Alone (Batista)
  متن آهنگ written in my face
Music متن آهنگ Downstait — WWE: I Came to Play (The Miz)
  متن آهنگ Living Colour — Cult Of Personality
  متن آهنگ Downstait — Kingdom
  متن آهنگ Here to Show the World
Music آهنگ DJ-Nelson--Jose-De-Las-Heras---Alejandro-Armes---PAPI---1M-JJ-Choreography---
  || ده آهنگ برتر پیشنهادی شما برای آخر هفته ||

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان