امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روایت جالب چارلی پوت از شکلگیری آهنگ مشترکش با سلنا گومز

چارلی پوت که پیشتر آهنگ مشترک We Don't Talk Anymore را با سلنا منتشر کرده بود، در مصاحبه با مجله بیلبورد درباره این این همکاری و فرایند شکلگیری آن صحبت کرد. او گفت ما برای اولین بار به واسطۀ تیلور سویفت پس از مراسم MTV یکدیگر رو ملاقات کردیم. فکر می کنم که همان جا بود که گفتم «یک وقت باید یک کاری بکنیم». من این حرف را تقریبا به تمام افرادی که با آنها ملاقات می کنم می زنم، چون باورم نمی شود که در جایگاهی باشم که افراد بخواهند با من همکاری بکنند. با خب حقیقتش اصلا فکر نمی کردم که یک چنین همکاری ای با سلنا قرار است اتفاق بیفتد.

فکر می کنم حدودا یک چهار ماهی گذشته بود که موقعیت این کار آن هم به شکلی عجیبی جور شد. دموی آهنگ We Don't Talk Anymore را که کاملا توسط خودم اجرا شده بود از طریق FaceTime برایش ارسال کردم. بعد شنیدن دمو گفت که به آهنگ علاقه مند است و تحت تاثیر آن قرار گرفته. من هم گفتم که این کار را می توانیم دو تایی انجام بدهیم. اکثر افراد به نوعی با مضمون عاطفی این آهنگ هم ذات پنداری می کنند و برای خودم و سلنا هم این امر صادق بود که همین امر اتفاقا باعث شد که موقع اجرا خیلی واقعی و صادقانه از آب در بیاید.

سلنا در لاس وگاس بود و از همانجا خودش را به خانه اجاره ای من در موقع در هالیوود هیلز رساند. حدودهای ساعت 2 صبح رسید و بخشی که مربوط بهش بود را در یک کابین ضبط موقت در کمد دیواری ضبط کرد. اصلا و ابدا وضعیت جالبی نبود. من صبح روز بعد می بایست می رفتم لندن؛ یک خرده هم خمار بودم چون تازه از یک پارتی برگشته بودم. اما چاره ای نبود و همان شب می بایست همه صداها رو ضبط می کردم. انجام یک چنین کارهایی ساعت 5 صبح واقعا خیلی چالش برانگیز و مشکل بود. اما وقتی روز بعد از خواب بیدار شدم و بهش گوش کردم حس کردم که واقعا ارزشش را داشته. چون واقعا صدای سلنا عالی شده بود.

روایت جالب چارلی پوت از شکلگیری آهنگ مشترکش با سلنا گومز 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ຖēŞค๑໓ ، _Lσѕт_ ، Faust
آگهی
یکی دوتا عکس هم بزاری کیفیت تاپیک بالاتر میره و بازدید بیشتری میشه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
نابغه charlie poot اشتباهه charlie puth
☆Welcome to our personal hell☆
پاسخ
(05-01-2018، 14:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دوتا عکس هم بزاری کیفیت تاپیک بالاتر میره و بازدید بیشتری  میشه ..

عکس هست ها...فکر کنم سرعت نت این چند روزه پایینه دیر باز میشه. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان