امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رپ رپ رپ

رپ
اره کسری وینسون هستم . و دوباره برگشتم فکر کنم کمتر از 1 هفته است تو فلش خور هستم و تا الات نزدیک 4 تا موضوع دادم بیرون Cool Big Grin Wink Big Grin Cool Wink

خب راستش من تو این مقاله نمیخوام بهتون چگونه یک رپر تک و نمونه بشید خواستم بگم که یه حقیقت های تلخی رو بهتون بگم که اگه بخوای یک رپر بشین باید خیلییییی پولدار باشین اینجا امریکا نیست که در اوج بی پولی . یه البوم بدین (اونم به صورت قانونی) بعد پول دار بشین
اصلا خودتون میدونسین خیلی از رپر های ایرانی که ما ها طرفدارشون هستین چقدر پول دار هستن . شماها توجه کنید تو مستند زدبازی . خود نسیم تو امریکا به دنیا امده ......... سامان ویلسون و مهراد هیدن هم دیگر رو تو یه مدرسه خارجی انگلیسی شناختن . به جز سیجل دیگه کسی تو زدبازی کاملا نحصیل نکرده . بابای سهراب ام جی خلبانه . اینا همه پولدران . یکی از مشکلاته شماها اینه که همه چیز رو سطحی میبینین و دز عمقش نمیرین . 2 .3 تا اهنگ رپ گوش میکنین میگین میخواین رپر بشین؟ عجب عجب عجب. برین ببینین اینا سوار چه ماشین هایی میشن خونه هاشون رو ببینین . سهراب ام جی پشتش یه بیلیارد بزرگهههه. نه نه نه اشتباه نکنید اینا به خاطر کنسرت هاشون نیست بخاطر بابا ها و مامان های پولدار هستش . مهراد تو مستند یه ساعت طلایی بسته . اپارتمان جی جی رو نیگا. پففففف . من که به این موضوعات فکر میکنم وافعا یه کم عصبانی میشم . اینا تازه با ابن همه مال و منال میرن خواننده هایی رو که لس انجلس هستن رو دیس میکنن بله من خودم طرفدار زدبازی هستم . سیجل هم پولدار بود . اینا همه تو لندن میرن . ترکیه استانبول . روسیه برای رفتن به این جور جاها باید پولدار بود دیگه . حالا بازم بگید نه اینا پولشون رو از خوانندگی درمیارن . مگه یادتون نمیاد که سامان ویلسون واسه ارث پدرس 7 الی 8 سال اصلا خوانندگی نکرد . من تو این مقاله نمیخوام بگم طرفدار زدبازی نباشین ولی به این جور موضوع هاهم فکر کنید دیگه.........................................

THE END
 سپاس شده توسط mr.destiny
آگهی
آیا میدانستید که بهزاد لیتو بهترین رپر ایران است و اصلا هم پولدار نیست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رپ رپ رپ 1
هدفتون از زدن همچین تاپیک هایی چیه ..
(11-01-2018، 13:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هدفتون از زدن همچین تاپیک هایی چیه ..

اطلاع رسانی همگانی در راستای غ.ح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رپ رپ رپ 1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان