امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 317

(01-02-2018، 22:16)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:07)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنوع لازمه برادر ._.
(خیانت)
برو دیگه نیگام نکن  :|

پدر ._.
هزینه ها (._. )
من برم فیلم ببینم |:
+ از بیمه بگیر |:

الگومون شب جمعه ای داره میره فیلم ببینه ._.
باشه
و باز هم مشکلات حل شد
رُفو گره زخمهاتیم |:
شب جمعه اَستُ باز دلم سویِ تو پرمیکشد
گُلِ 'شقایق' عطرش این بار همه را سوی تو باز میکشد 
ی شعر گفدم براد دردات تسکین داده شه 
مورفینِ کی بودم من :V
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
یارب ان زاهد خودبین
که بجز عیب ندید
علقبت دود اهیش
در ایینه افلاک انداز
 سپاس شده توسط niiloofar ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Đęąđ.ğïřł ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(01-02-2018، 22:26)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یارب ان زاهد خودبین
که بجز عیب ندید
علقبت دود اهیش
در ایینه افلاک انداز

ایشالله که میشی Exclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه 317 5
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
چی میگه این بنده خدا واسه خودش؟
 سپاس شده توسط omid13790 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-02-2018، 22:20)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:11)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:10)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:09)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس نمیتونه جایِ تورو برایِ من بگیره :VVVVVVVVVVVV

زن و بچت چه طور؟؟؟؟
آروم بُرو نخوری زمین |:
پلم شو ازت ردشم چیزیم نشه خب
منو نپیچون
بُدو |:

اصلا باهات قهرم
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
معلم ادبیات منظورم بود Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه 317 5
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
(01-02-2018، 22:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:20)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:11)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آروم بُرو نخوری زمین |:
منو نپیچون
بُدو |:

اصلا باهات قهرم
تورو خدا نه |:
شنیدم ی جا گفتی شقایق نیستم اگ یکیُ بن نکنم XD
..
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Đęąđ.ğïřł ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-02-2018، 22:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آروم بُرو نخوری زمین |:
منو نپیچون
بُدو |:

اصلا باهات قهرم
تورو خدا نه |:
شنیدم ی جا گفتی شقایق نیستم اگ یکیُ بن نکنم XD
..

هه نگفته بودی به همه پیاما دسترسی داری؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
(01-02-2018، 22:24)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:16)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 22:07)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو دیگه نیگام نکن  :|

پدر ._.
هزینه ها (._. )
من برم فیلم ببینم |:
+ از بیمه بگیر |:

الگومون شب جمعه ای داره میره فیلم ببینه ._.
باشه
و باز هم مشکلات حل شد
رُفو گره زخمهاتیم |:
شب جمعه اَستُ باز دلم سویِ تو پرمیکشد
گُلِ 'شقایق' عطرش این بار همه را سوی تو باز میکشد 
ی شعر گفدم براد دردات تسکین داده شه 
مورفینِ کی بودم من :V

وَو ._.
مورفینِ مخلوط با دیازپامی اصا .___.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
خوب دیگه چه خبر؟
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان