امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنوگرام

در حال ضبط آهنگ جدیدم هاها! (وقتی حالم خوب نبود)

youtube.com/watch?v=-888pqpbjGk
پاسخ
آگهی
خوجگلهه Heart
پاسخ
تو حس - هاها!
(داشتم مثل یک احمق تو آینه به خودم نگاه می کردم)
دارم دوباره یک مدت از رسانه های اجتماعی خداحافظی می کنم. 
به همان اندازه ای که بابت صدایی که رسانه های اجتماعی به هر یک ما داده سپاسگذارم،
به همان اندازه بابت اینکه می توانم به عقب بر گردم 
و زندگی ای را که در دم به من ارزانی شده غنیمت بشمارم و آن را زندگی کنم هم سپاسگذارم. 
مهربانی و دلگرمی فقط گاه گداری!
این را هم فراموش نکنید:
حرف های منفی می تواند احساسات هر انسانی را جریحه دار کند.
بی شک.

سلنوگرام 2
پاسخ
دیگه باید شمارش معکوس رو شروع کنیم؛ اختلاف رونالدو و سلنا شد 500 هزارتا
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
(22-10-2018، 18:08)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه باید شمارش معکوس رو شروع کنیم؛ اختلاف رونالدو و سلنا شد 500 هزارتا

تعدادی از نقل قول های سلنا درباره اینستا:

سال 2018:

نقل قول: «من در اینترنت نیستم. الان ماه‌ها است که در اینترنت حضور نداشته‌ام. پسورد اینستاگرامم را ندارم. هیچ اپلیکیشنی را روی گوشیم ندارم؛ هیچ اپی برای ویرایش عکس ندارم. فقط برنامه Peak که یک نوع بازی مغزی است روی گوشیم هست.» (سلنا اینستایش را هنوز هم از طریق گوشی دوستش که به حساب او دسترسی دارد به‌روز می‌کند).

او ادامه می‌دهد که: «دلیلش این است که این فضا برای من واقعی نیست. متوجهم که صدایم برجسته و تاثیرگذار است، اما از طرفی نسبت به آن بی‌تفاوت نیستم. نحوه فعالیتم گزیده است. ... اما خب این یک حرکت آگاهانه است – اگر موقعیت پیش بیاید که [در اینستا] با دوستان باشم ازش نمی‌گذرم. در غیر این صورت بی‌خیال می‌شوم. باید این تصمیم را می‌گرفتم.» 

نقل قول: سلنا در پاسخ به کسی که از او سوال کرده بود چطور این همه دنبال کننده به دست آورده است گفت: «هیچ تاکتیک خاصی وجود نداشته. من حتی اَپ لعنتیش رو هم روی گوشیم ندارم.»

سلنا ادامه داد که: «این فقط یک عدد است، و واقعا دیوانگی است که مردم تا این حد درگیر یک عدد هستند. مثل یک دلخوشی می ماند. کی اهمیت می دهد؟» 

«چرا مردم آنقدر به چیزی که مایه رنجش آدم می شود اهمیت می دهند.»

سال 2017:

نقل قول: در ساده‌ترین حالت می‌توانم بگویم که رابطه من با اینستاگرام پیچیده است. این رسانه در میان جنجالِ تمامِ مردمی که در تلاشند زندگی‌ام را بر من دیکته کنند به من صدایی را بخشیده، که به من اجازه می‌دهد بگویم: «آی...من قراره این رو ارسال کنم، و این قراره مسؤول تموم اون 1200 استوری‌ای که مردم فکر میکنن جالبه اما نیست و حتی واقعی هم نیست باشه».  این‌گونه است که این ابزار به من قدرت می‌بخشد، چون این‌ها صدای من و کلمات من و حقیقت من هستند. تنها چیزی که باعث نگرامی من می‌شود این است که افراد هم سن و سال ما تا چه حد برای رسانه‌های اجتماعی ارزش قائل می‌شوند. درست است که این ابزار یک رسانه فوق‌العاده است، اما از بسیاری جهات این وسیله به افراد جوان از جمله خودم، یک بازنمود و تلقی غلط از آنچه می‌تواند واقعا مهم باشد ارایه می‌دهد. علی ای حال، بله، این یک رابطه پیچیده است؛ و احتمالاً یکی از مشکل‌ترین روابط من. 
پاسخ
پروژه تازه سلنا و پوما

سلنا، 15 ژانویه 2019، اینستا:

چیزهای زیادی در سال 2019 در راه است. بی صبرانه منتظرم که پروژه هایی را که کار کرده‌ام با شما به اشتراک بگذارم. اولی کفش Cali است، اثری از puma sport style 

سلنوگرام 2
سلنوگرام 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
مراسم پاتختی دوست سلنا Courtney Barry

سلنا روز شنبه در مراسم پاتختی دوستش Courtney Barry که پیش از مراسم عروسی او با Sam Lopez برگزار شده شرکت کرد. دوستان او شماری از عکس های این مراسم را در صفحات خودشان منتشر کردند. 

سلنوگرام 2

سلنوگرام 2
پاسخ
استوری چهره‌پرداز سلنا، هونگ وانگو

هونگ وانگو چهره پرداز سلنا یک عکس و ویدئو از خودش و سلنا استوری کرد. مرد میانسال نفر سوم هم در ویدئو مانکوریست سلنا Tom Bachik است:
دیدن ویدئو از آدرس زیر:

instagram.com/p/Btkv3k7Bj9w

سلنوگرام 2

انسان تنها یا موجودی فروتر از انسان است یا فراتر؛
به عبارتی یا حیوان است یا خدا. 

پاسخ
عکس های تازه سلنا گومز با کوچ Coach

New season. New Parker. Same @Coach Fam. #CoachNY

سلنوگرام 2
سلنوگرام 2
سلنوگرام 2

پاسخ
عکس های تازه سلنا گومز با پوما - مارس 2019

سلنوگرام 2

سلنوگرام 2

سلنوگرام 2

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان