امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنوگرام

اینجا پست های معمول سلنا  در اینستاگرام را قرار می دهم.

سلنا امروز 29 اسفند ماه 1396 ضمن انتشار ویدئویی نوشت:

«افسانۀ زیبایی: دلمشغولی‌ِ داشتن بدنی بی‌نقص که زنِ مدرن را در دور باطلی از نومیدی، خود-توجّهی (اهمیت دادن زیاد به نظر دیگران درباره ظاهرتان) و خود-بیزاری حبس کرده، وقتی که در تلاش است انتظارات نامعقول جامعه در باب زیبایی بی‌عیب را برآورده کند. انتخاب من این است که به خودم اهمیت بدهم چون خواستِ من اینچنین است، نه اینکه بخواهم چیزی را به کسی ثابت کنم. وزش باد در بادبان‌های او.» 

مشاهده ویدئو:  instagram.com/p/BgiEpRfAt5E/?taken-by=selenagomez

سلنوگرام 1

حافظ از باد خزان در چمن دهر مرنج
فکر معقول بفرما گل بی خار کجاست
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mr. Potato Head ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
سلنا دیروز 3 فروردین 1396 حمایت خود را از برنامه March for Our Lives اعلام کرد. این طرح راهپیمایی ای است که  قرار است 4 فروردین در واشگنتن دی سی و 835 جای دیگر در حمایت از قانونی کردن کنترل حمل اسلحه و ایجاد قوانینی سحت تر برای خرید و فروش آن انجام بگیرد. قرار است راهپیمایی های دیگری نیز در نقاط مختلف جهان در حمایت از این طرح انجام بگیرد. 

سلنا نوشت:

از بچه ها محافظت کنید، نه سلاح ها!

سلنوگرام 1

سلنا امروز از جوجو اناویم که یک هنرمند چندرسانه ای است بابتِ کاری که برای  او انجام  داده  تشکر کرد:

جو جو تو دیوونه‌ای. از صمیم قلب ازت سپاسگزارم. وقتی وارد خونه شدم با این مواجه شدم!

سلنوگرام 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، رها جوووون.لپتاپ
سلنا درباره راهپیمایی امروز نوشت:

دیگر نمی‌خواهم که این فقط یک پست ساده اینستاگرام باشد؛ لطفاً تمامش کنید.
 این مردم، خانواده‌هاو بچه‌ها به اندازه کافی رنج کشیده‌اند.
 امروز ما برای زندگی‌مان راهپیمایی می‌کنیم.
 من همچنان برای آینده توکلم بر خداست
 و به تلاشم برای ایجاد تغییر ادامه خواهم داد. 

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر محمدی123 ، Mr. Potato Head ، رها جوووون.لپتاپ
فرصت ثبت چند تا عکس با کیف Parker 

CoachNY  @stuartvevers#

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1
پاسخ
عاليي اهنگ هاشم بزار Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
حضور سلنا گومز در مراسم We Movement

@wemovement - ششمین سالی که در این برنامۀ فوق‌العاده حضور دارم. آنها دارای نیرویی قدرتمند از جوانان هستند که دارند کارهای زیادی برای جوامع و دنیای خودشان انجام می‌دهند. 
اسم این نیلی است. او انسان نترسی است و می‌خواهد آگاهی دربارۀ بیماری‌های کلیوی را گسترش بدهد.

سلنوگرام 1

سلنا گومز در مراسم کنسرت شهروند جهانی

چند لحظۀ پیش افتخار حضور در کنسرت شهروند جهانی در کنار این مردان جوان فوق‌العاده را که داشتند آهنگ Kill Em With Kindness من را به طرزی پرشکوه و زیبا اجرا می کردند داشتم. 
قلبم امروز با دیدن آنها ناموساً داشت از جا در می‌‎رفت!

سلنوگرام 1
پاسخ
آگهی
دعوت سلنا برای تماشای فیلم I Feel Pretty

دیروز ایمی شومر فیلم تازۀ خودش I Feel Pretty را برایم فرستاد (چون من شیفتۀ او هستم). تماشای این فیلم خیلی اهمیت دارد. به همۀ خانم‌های خودم توصیه می‌کنم بروند این فیلم را با دخترهایشان تماشا بکنند. ما قبلاً در دوره‌ای زندگی می‌کردیم که می‌گفتیم «دوست دارم هر چه زودتر بزرگ بشم»، تا خودِ الان که تبدیل به نسلی شده‌ایم که می‌خواهد شبیهِ بزرگسال به نظر برسد بدون اینکه فهمی از مسئولیت خودش یا اینکه گاه هویت واقعی‌اش چیست داشته باشد. مطمئنم که می‌توانم با این فیلم ارتباط برقرار کنم! بروید تماشاش کنید! این حکایت روزگار مدرن ما از 13 گرفته 30 سال است! notgettingpaidtosaythis#

مشاهده ویدئو: instagram.com/p/BhzM16-gIbC/?taken-by=selenagomez

سلنوگرام 1
پاسخ
سفر سلنا گومز به آلمان برای دیدار از شرکت پوما Puma

تصمیم گرفتم که برای دیدار با کارکنان شرکت پوما به آلمان بیایم، و سپاس از آنها و همچنین از شما بابتِ اینکه نخستین همکاری من در حوزه کفش کاملا به فروش رفت! همچنین باید اشاره کنم بابتِ هر کفشی که خریدید به مؤسسۀ اتحادیّه لوپوس یک کمک خیرخواهانه کردید!

سلنوگرام 1

همیشه نیازی به یک سری تغییرات کوچک هست. 
اوقاتی که با کارکنان آلمانی پوما گذشت.
سپاس از پذیرایی‌تان. 

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss.saly ، Mr. Potato Head ، رها جوووون.لپتاپ
واکنش سلنا گومز به اتفاقات Met Gala

وقتی سلنا گومز دوشنبه شب با آرایش و لباس خاص خودش در مراسم Met Gala حاضر شد واکنش ها کمی با همیشه فرق داشت و خیلی از طرفدارها و افراد دیگر از نقد آرایش تند بنزه او که غیرطبیعی به نظر می رسید گرفته تا نقد لباس او و اندامش در این مراسم پرداختند. به هر حال، وقتی سلنا عکسی از این مراسم در صفحات اجتماعی خود منتشر نکرد، عده ای دلیل آن را واکنش های ناجور و ناراحت کننده ای می دانستند که او دریافت کرده بود. پس جریانی از هشتگ های عذرخواهی و دلجویی این بار به راه افتاد. حالا اینکه این واکنش ها تا چه حد بر او تأثیر داشته بماند، اما خود سلنا با ارسال ویدئویی واکنشی طنزآمیز به تمامی حوادث رخ داده در دوشنبه شب داشت و نشان داد که خود او هم از بیرون حس خوبی به ظاهرش نداشته. اما به هر حال نوع نگاه او و طنز جالبی که در بازخورد او وجود داشت خیلی زیباتر از هر چیز دیگری در زندگی حرفه ای اوست. 

او با انتشار ویدوی زیر نوشت:

من، وقتی عکس های مراسم Met را دیدم

مشاهده ویدئو: nstagram.com/p/Bij9CgvgbUY/?taken-by=selenagomez
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss.saly ، Mr. Potato Head
چند تا عکس اتفاقی و فیلم جدید

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1

سلنوگرام 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان