امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 320

(29-04-2018، 22:03)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
زبان المانیتو قوی کن |:

آلمانی ؟ :|  عمرن اگه بشه .. خیلی سخته  :ngh:

نقل قول:
زود پاشو بیا تل کارت دارم .. سریع باش

اوکی  497

زود باش کار واجب دارما
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
آگهی
(29-04-2018، 22:07)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 22:02)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 22:00)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 21:58)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 21:34)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب شما درس نخونی به احتمال زیاد بیکار میشی |:

اون موقع میتونی حس کنی که مفیدی؟
ولی خیلی ها هستن که سواد بالایی ندارن ولی وجودشون برای جامعه ضروریه...
و
خیلی ها هم هستن که سواد بالایی دارن ولی به هیچ دردی نمی خورن...

دوست من اونایی که شما میگی یه چیزی دارن که تو ایران خیلی مهمه حتی مهم تر از درس واونم چیزی نیست جز {بند پ} |:

ببخشید، مردمان قدیم که سواد بالایی ندارن و تجربیاتشون توی هر زمینه، برای ادامه بقای جامعه ضروریه؛ جزو بند «پ» هستن؟ Undecided

تجربه؟ |:

من شخصا حرف کسیو که چهار تا پیرهن ازم بیشتر پاره کرده رو قبول نمیکنم ولی حرف کسی که چهار تا کتاب ازم بیشتر خونده رو شاید بتونم قبول کنم

اینکه حرف یه نفرو قبول کنی که با دوتا چشماش دیده و حس کرده بهتره یا حرف کسی رو که طوطی وار یه چیزی رو حفظ کرده باشه؟
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، girl of chaos
(29-04-2018، 22:03)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
زبان المانیتو قوی کن |:

آلمانی ؟ :|  عمرن اگه بشه .. خیلی سخته  :ngh:

نقل قول:
زود پاشو بیا تل کارت دارم .. سریع باش

اوکی  497

فکر میکنی از انگلیسی راحت تره

من خودمم با انگیسی میرم تا یاد بگیرم

(29-04-2018، 22:14)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 22:07)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 22:02)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 22:00)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 21:58)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خیلی ها هستن که سواد بالایی ندارن ولی وجودشون برای جامعه ضروریه...
و
خیلی ها هم هستن که سواد بالایی دارن ولی به هیچ دردی نمی خورن...

دوست من اونایی که شما میگی یه چیزی دارن که تو ایران خیلی مهمه حتی مهم تر از درس واونم چیزی نیست جز {بند پ} |:

ببخشید، مردمان قدیم که سواد بالایی ندارن و تجربیاتشون توی هر زمینه، برای ادامه بقای جامعه ضروریه؛ جزو بند «پ» هستن؟ Undecided

تجربه؟ |:

من شخصا حرف کسیو که چهار تا پیرهن ازم بیشتر پاره کرده رو قبول نمیکنم ولی حرف کسی که چهار تا کتاب ازم بیشتر خونده رو شاید بتونم قبول کنم

اینکه حرف یه نفرو قبول کنی که با دوتا چشماش دیده و حس کرده بهتره یا حرف کسی رو که طوطی وار یه چیزی رو حفظ کرده باشه؟

اینایی که شما میگی دیگه همش کلیشست

یه ادم اگه کل دنیارم بگرده نمیتونه همه چیو تجربه کنه تازه تجربه ها میتونن خیلی غلط باشن ولی چیزی که به تحریر در میاد قطعا با تحقیق بوده
تجربه خیلی مهمه .. هر تجربه ای درس میشه برات ولی هر درسی برات تجربه نمیشه .. تو دهخدا هم باشی ولی تجربه نداشته باشی ارزش نداره!

تو رانندگی حتی همه چیش رو بخونی و بنویسی و قبولم بشی ولی تا چن سال نشینی و تجربه نکن چارتا تصادف راننده نمیشی!
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، girl of chaos ، sama00 ، Đęąđ.ğïřł
شت :||
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Faust
حتی همین زبان انگلیسیم میخونم :/ از معلم میپرسم اینارو از کجا بفهمیم میگه تو کل کتاب های جهان رو بخونی نمیتونی چون قواعدی نداره باید تجربش کنی به صورت تجربی بدستش بیاری .. انقد حرف بزنی حرف بشنوی تا بتونی بدونی وگرنه انقد کتاب بخون خسته بشو!

منکر اینم نیستم طرف کتاب خونده هیچی نشده :/
اتفاقا کتاب بخونی خیلی چیزا یاد میگیری ولی بدون تجربه هیچ ارزشی نداره!

اینجورم ک صحبت میکنی فکر‌کنم کنکوری هستی یکم فاز برت داشته:/
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، girl of chaos ، sama00 ، Đęąđ.ğïřł
آگهی
(29-04-2018، 15:16)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 15:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل موی جدیدBd1

لاین هاش منو کشته!
عالیه خودم حال کردم باهاش
(29-04-2018، 15:18)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 15:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل موی جدیدBd1

اگه بن نمیشم بگم زشته ولی اگه قراره بن بشم قشنگه
واقعا؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط نیما جان

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان