امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجا.وز به دانش آموزان مدرسه ای در غرب پایتخت

ایران آنلاین /ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.

شاید پرونده ای با این ابعاد سابقه نداشته است، پرونده ای که در آن شواهد حاکی از اذیت و آزار گروهی دانش آموزان پسر یک دبیرستان در غرب تهران است.

آنطور که ما اطلاع حاصل کرده، یکی از مسئولان دبیرستان پسرانه نوبت اول در منطقه 2 تهران، با اذیت و آزار جنسی گروهی از دانش آموزان، باعث اعتراض شدید و شکایت پدر و مادر این بچه ها شده است.

یکی از اولیای دانش آموزان در گفتگو با ما اظهار کرد: پسر من از چند ماه پیش پرخاشگر و به شدت عصبی شده بود و حتی ما تصور می کردیم او دچار بیماری شده است. او را پیش پزشک بردیم و روند درمان برای پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی به سرش آمده است.

اینطور که پدر دانش آموز یاد شده اعلام می کند یکی از مسئولان مدرسه با پخش تصاویر مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه، بچه ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می کرده است.

تصاویری که پدر و مادر دانش آموزان از این مسئول مدرسه ارائه کرده اند نشان می دهد فرد یاد شده دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار می کند او با پخش تصاویر فیلمهای مستهجن، بچه ها را تحریک به اعمال غیراخلاقی کرده است.

اولیای دانش آموزان می گوید هم اکنون بچه ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجودی که فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ روحی و روانی به شدت آسیب دیده اند. جزییات بیشتر از این فاجعه به همراه واکنش مسئولان آموزش و پرورش منتشر خواهد شد./ خبرآنلاین

واکنش‌ها در فضای مجازی
این خبر و ویدئو‌های پیرامون آن به شکل گسترده‌ای در فضای مجازی منتشر شده است و برای کاربران فضای مجازی تکاندهنده بوده است. هشتگ "تجاوز به دانش آموزان" در توئیتر فعال شده است.

برخی واکنش خشم گینانه ای داشته اند. کاربری در این باره نوشته است "سر صبح این خبر تجاوزبه دانش‌آموزان رو میبینم تمام تنم یخ میکنه یهو فکر میکنم اگه برادر من بود چیکار میکردم؟ اگه بچه‌م بود چی؟ چه خاکی تو سرم میریختم؟ من اون آدم رو زنده نمیذاشتم... "

یا کاربری دیگر می‌گوید: «از دیشب و از خشم و غم این همه نوجوانی نابود شده دارم می‌سوزم. درد آن‌جاست که فرد متجاوز از آبان و آذر گذشته کار خود را شروع کرده بود، اما چرا بعد از نزدیک به ۸ماه این موضوع باید بیرون بیاید؟»

بسیاری از از وضعیت فرزندان یا دیگر اعضای کوچک خانواده خود در مدارس ابراز نگرانی کرده اند و این سوال را مطرح کرده اند که آیا برای آن‌ها هم ممکن است ماجرا‌های اینچنینی رخ دهد.

تینا نوشته است: «ینی میخوام بگم آدمو میترسونید! داداش من امسال میره شیشم! یکی دوسال ازون بچه‌ها کوچیکتره! خبرو خوندم یه لحظه برگشتم نگاهش کردم، گفت: چیه؟ گفتم هیچی! کاش وقتی کنترل ندارید رو خودتون، از خونه بیرون نرید!»

یکی از کاربران وزیر آموزش و پرورش را که در توئیتر هم بسیار فعال است مخاطب قرار داده و نوشته است "آقاى بطحایى، وزیر آموزش و پرورش؛ از ماجراى دبیرستان ... تهران خبر دارید؟ براى مواجهه با این بیمارهاى روانى، چه کرده ایم؟ بعد از این اتفاق براى این پسربچه‌ها چه برنامه اى داریم؟ با نمونه هاى مشابه در کشورهاى جهان اول چطور برخورد شده؟ "

برخی دیگر نیز با استناد به این ماجرا از اجرا نشدن سند ۲۰۳۰ آموزش و پرورش انتقاد کرده اند. این عده مدعی اند اگر این بچه‌ها درباره مسائل جنسی آموزش دیده بودند احتمالا این فاجعه رخ نمی‌داد.
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
 سپاس شده توسط sa.sa79 ، ❤nila❤
آگهی
این اتفاق تور غرب تهران افتاده
اون فردی که این گناه کبیره رو انجام میده باید مجازات بشه
ولی به نظرتون اگه این خانواده ها تو خونشون ماهواره داشت, ناهواره تاثیر داشته یا نه؟ این بچه ها صبح تا شب فیلم های و صحنه های زشت و گناه می بینن
چرا کسی اومده براش فیلم مبتذل نشون بده نگفته نه نگاه نمی کنم؟ چرا همون اول به والدینشون نگفته
به نظر من 2030 فقط یه دشمنیه
آمریکا که داره 2030 رو اجرا می کنه در تجاوز به دانش آموزان رتبه 1 دنیا رو داره
باید سبک زندگیمون رو اسلامی و درست کنیم. باید ماهواره ها رو که آینده بچه های مون رو نابود میکنه نابودشون کنیم
امام علی (ع): «اخلاقت را خوب کن تا خداوند حسابت را آسان گرداند.»

(30-05-2018، 16:43)heravident نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی به نظرتون اگه این خانواده ها تو خونشون ماهواره داشت, ناهواره تاثیر داشته یا نه؟ این بچه ها صبح تا شب فیلم های و صحنه های زشت و گناه می بینن
چرا کسی اومده براش فیلم مبتذل نشون بده نگفته نه نگاه نمی کنم؟ چرا همون اول به والدینشون نگفته
باید سبک زندگیمون رو اسلامی و درست کنیم. باید ماهواره ها رو که آینده بچه های مون رو نابود میکنه نابودشون کنیم

ماهواره دیگه از مد افتاد الان تاثیری که اینترنت و شبکه های مجازی دارن 100 برابر ماهوارس
خب اسمش روشه دیگه فیلم تحریک کننده (: تحریک میکنه . ما که اونجا نبودیم نمیتونیم بفهمیم اصل ماجرا چی بوده ولی کمترین تقصیر رو دانش آموزا داشتن
جمعیت آمریکا میدونی چقدره (: بالای 320 میلیون... تجاوز بیشتره چون 2030 انجام میشه ؟ (: آزادی که آمریکا داره رو ایران داشت کشور بالکل نابود میشد(ما آب ندیدیم وگرنه (: ... )میدونی چه تعداد تجاوز ثبت نشده تو ایران داریم ؟ از ترس آبرو و حیا و .. ولی تو آمریکا کوچک ترین برخورد رو تعارض جنسی تلقی میکنن که یه پولی بِکَنَن (((:
اسلامی کنیم ؟ مثل عربستان مثلا؟ دخترا گونی بپوشن ؟ (: اول همه چی تقصیر آمریکا بود الان همه چی تقصیر ماهواره ؟
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
 سپاس شده توسط ❤nila❤
متاسفم براش خیلی کثیف بوده Sad
تجا.وز به دانش آموزان مدرسه ای در غرب پایتخت 1
(30-05-2018، 19:28)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2018، 16:43)heravident نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهواره دیگه از مد افتاد الان تاثیری که اینترنت و شبکه های مجازی دارن 100 برابر ماهوارس
خب اسمش روشه دیگه فیلم تحریک کننده (: تحریک میکنه . ما که اونجا نبودیم نمیتونیم بفهمیم اصل ماجرا چی بوده ولی کمترین تقصیر رو دانش آموزا داشتن
جمعیت آمریکا میدونی چقدره (: بالای 320 میلیون... تجاوز بیشتره چون 2030 انجام میشه ؟ (: آزادی که آمریکا داره رو ایران داشت کشور بالکل نابود میشد(ما آب ندیدیم وگرنه (:  ... )میدونی چه تعداد تجاوز ثبت نشده تو ایران داریم ؟ از ترس آبرو و حیا و .. ولی تو آمریکا کوچک ترین برخورد رو تعارض جنسی تلقی میکنن که یه پولی بِکَنَن (((:
اسلامی کنیم ؟ مثل عربستان مثلا؟ دخترا گونی بپوشن ؟ (: اول همه چی تقصیر آمریکا بود الان همه چی تقصیر ماهواره ؟

طبق آمار و گفته خودشون (منابع خارجی) در کشورهای غربی و آمریکا بیشتر از چندین برابر اونی که گزارش بشه, به پلیس گزارش نمیشه
اگه این 2030 چیز خوبی بود هونجا جواب میداد. بیشترین آمار تجاوز به زنان در کشور سوئد صورت میگیره و بازهم میگم بیشتر تجاوزات گزارش نمیشه ولی با این حساب بازم رتبه 1 دنیا رو داره. ماها راه رو گم کردیم. بله اینترنت و . . . بد هستن. ولی وقتی جوون جامعه که نیاز داره صبح تا شب تو ماهواره صحنه های ناجور میبینه و تو تخیلاتش کلی فکر میکنه معلومه آخرش به اینجاها کشیده میشه. خلاصه هرکی راه رو اشتباه بره قطعا خودش هم ضرر میبینه
امام علی (ع): «اخلاقت را خوب کن تا خداوند حسابت را آسان گرداند.»

سپاس شده توسط امیر‌حسین
 خلاف قوانین انجمن بسته شد
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مدرسه فلش خور
  تریلر سریال « پایتخت 6 » به کارگردانی سیروس مقدم منتشر شد
  قابل توجه دانش اموزان عزیز..........!
  در مدرسه معین چه می‌گذشت؟ دانستنی ها درباره مدرسه ای که به دانش آموزانش تجاوز شد
  شیطونای مدرسه بیای بگین
Tongue تو مدرسه از کی بدت می یاد؟
  ضد مدرسه
  تو مدرسه چیکارمیکردی؟؟؟؟
  جواب های خنده دار یک دانش آموز به سوالات امتحانی!
  داستام معلم و دانش اموز و خانواده...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان