امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ باشعوریسم ]

تنها راهش اینه کشورای دنیا یه مدت هر روز نوبتی برای چین غذا درست کنن ببرن قابلمه رو بزارن جلوی مرزشون بیان ببرن بخورن دست به آشپزی و کثافت کاری نزنن !

______

کارمند بودنم خیلی سخته ها !
فکر کن نشستی رو صندلی داری با تلفن حرف میزنی و چایی میخوری بعد در همون لحظه باید در جواب ارباب رجوعی که نیم ساعت علاف شده بگی نمیدونم ! (((:

______

از وام کمک هزینه خرید منزل رسیدیم به وام کمک هزینه اجاره منزل !
به زودی شاهد کمک هزینه خرید نان هم میشیم !

______

فوتبال ایران جوری شده هر تیم از بازیکنای کرونایی شون به عنوان سلاح و تهدید استفاده میکنن ،
طرف گفته اگه بازی لغو نشه بازیکن های کرونایی رو میارم تو زمین !
دیوونه خونس قشنگ !

______

یه زمانی تو مراسم عقد سکه میدادن بعد نیم سکه بعد ربع سکه بعد سکه یک گرمی و پارسیان اینطوری که پیش بره زمان ازدواج ما بهمون کارت صدآفرین میدن !
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، امیر‌حسین ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، Волшебник ، Prometheus ، آمین
آگهی
رفیقم رفته کیش زنگ زدم کجایی میگه چین هستم، نگو میدونسته کیش جزو چین شده خانومش رو برده بچه ش خارج بدنیا بیاد
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، آمین
[برنامه ی هر هفته ی ایران]

شنبه: یه پدر دخترشو میکشه
یکشنبه: یه جا منفجر میشه
دوشنبه: قیمت سکه ۱ میلیون بالا میره
سه شنبه: یه بیماری جدید شیوع پیدا میکنه
چهارشنبه: جنگل آتیش میگیره
پنجشنبه: همه میرن شمال
جمعه: روحانی تازه خبردار میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، آمین ، Emmɑ
فقط یه جهان سومی خودشو به آب و آتیش میزنه تا جریانی که دوست داره روی کار بیاد و بعد از پیروزی در انتخابات مدعی میشه رئیس جمهور تو این مملکت هیچ کاره است (: !
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، Emmɑ ، آمین
دوس دارم از همین تریبون یه سلامی کنم به اونی که سرشو وارد مجلس زنونه میکنه و میپرسه شام به همه رسید؟
ای دلواپس ای دلسوزه لعنتی
پاسخ
 سپاس شده توسط •ДmịrHoSsiŋ• ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، آمین
بیشعوری اگر درد داشت...

بازم ی عده مسکن میخوردن ب کارشون ادامه میدادن!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط •ДmịrHoSsiŋ• ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، آمین
آگهی
هیستوری مرورگر گوشی بابامو نگاه کردم و فهمیدم به سن‌ نیست این چیزا  ( :

Ba_Shoorism

دلتون خوشه جلو مغازتون برچسب زدین که به زیر ۱۸ ساله ها سیگار نمیفروشید؟ اونا گل میکشن اصکولا

Ba_Shoorism

‏هر جای خیابونو نگاه میکنی یه گربه نر داره مخ یه ماده رو می زنه .
باز بیاید بگید که سند 2030 برای ترویج فساد نیست

Ba_Shoorism

‏اینکه یکی اسم بستنی رو بذاره سالار، بجز یه شوخی کثیف چی میتونه باشه؟

Ba_Shoorism

این قبول که ما دخترا ریمل میزنیم دهنمونو باز میکنیم.
خوب شما پسرا چرا از سیگار کام میگیرید چشماتونو ریز میکنید

لعنتیای جذاب D:
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق ، Sirvan10_a ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، Emmɑ
از یجایی به بعد عاقل میشی و
‏مطابق شعور آدمها شعور براشون خرج میکنی
پاسخ
 سپاس شده توسط آمین
‏ولی روحانی ام شانسش مثل منه، یه مدت مدیر ساختمون شدم بلافاصله از فرداش لوله های ساختمون نشتی پیدا کرد، سطل زباله ی ساختمونو دزدیدن، نصف لامپای راه رو سوخت، ضبط ماشین همسایه رو دزد برد، کنتورای برق آتیش گرفت.. دیگه آپارتمان داشت با خاک یکسان میشد که رفتم انصراف دادم گفتم گ*ه خوردم .

Ba_Shoorism

یادش بخیر تو مهد کودک مربی همش به من میگفت : پسرم با پسرا هم بازی کن (:

Ba_Shoorism

‏يارو قالتاق هليكوپتر هلال احمر رو به بهونه مريضي بچه خياليش سوار شده و كشونده تا روستاشون بعد فرود در رفته.
فكر كنم اين اولين باره تو تاريخ ايران يه نفر هليكوپتر دربست ميگيره كرايه نداده فرار ميكنه  Telegh_01

Ba_Shoorism

به بابام میگم بابا به پول نیاز داریم
میگه: منم همینطور

این تبلیغات تلویزیونی خراب کرده بنیان خانواده هارو :///

Ba_Shoorism

ميشه وقتی داريد موز ميخوريد مستقيم تو چشای ما نگاه نكنيد؟
دليلشم قوه تخيل قوی ماست، مرسی ^^

Ba_Shoorism

اينكه همه پاساژا و مغازه هاي شهرو پياده گز كني ولي نمازتو نشسته بخوني فقط از عمه من برمياد (((:

Ba_Shoorism

‏تسلا داره ارتشی از ماشین های خود ران تشکیل میده که صدها میلیارد دلار ارزش پیدا میکنه کشور ماهم ارتشی از آدم های مفت خوار تشکیل داده که تا الان صدها میلیارد دلار ضرر  داشته

Ba_Shoorism

‏یه سری از جنوبیا ملخ هایی که حمله کردن به مزارع رو صید کردن و میخورنشون.
واقعا حرکت غرورانگیزیه. پیام روشنه، هرکسی به ما‌‌ حمله کنه عاقبتش اینه

Ba_Shoorism

الان داشتم تو آیینه خودمو نگا میکردم
دیگه خلاصش کنم براتون ...

مهم اخلاقه (((((:

Ba_Shoorism

بانو حمیرا چه خوب توضیح دادن:

یکی تو فکر عشقه (دهه هشتادیا)
یکی تو فکر یاره (دهه‌ نودیا)
یکی رسید به یارش (دهه‌ هفتادیا)
یکی در انتظارش (دهه‌ شصتیا تا آخر عمر)
یکی داره میخنده به روزگاری که وفا نداره (دهه چهلیا و پنجاهیا)
پاسخ
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق ، امیر‌حسین ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، آمین
اگه با یکی تازه آشنا شدین و دفعه اولو دومو سومو اون سلام کرد...و بار چهارمم منتظر بودین اون اول سلام کنه...قطعا شما بیشعوری هستین!/:
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، امیر‌حسین ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، آمین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان