امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ باشعوریسم ]

باشعوریسم ، جنبه فان !
مستقیم از مغز به قلم !

‏تا میفهمن پرستاری میخونم میپرسن فلان جام چرا درد میکنه؟من ترم دو ام بابا..فوق فوقش بتونم بوسش کنم خوب شه

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌——————

دختره مشروب میخوره.......
سیگار میکشه......
علف میزنه......
لاتی حرف میزنه....
بعد میگه چرا شوهر گیرم نمیاد!!!!!!
لوطی تو خودت شوهری
بیا منو بگیر ببر...

——————-

بابام داره فوتبال میبینه یهو گفت این گاو کیه گذاشتن تو زمین مامانبزرگم میگه حتما نذر کردن هرکدوم ازین تیما برنده شد قربونی کنن :‌))))))

———————

‏یه زید داشتم همیشه آنلاین بود بهش میگفتم
زید آن
الان رفته سرمربی رئال شده

————————

‏ولی اگه خواستید وسط جاده بشینید عکس بگیرید سعی کنید اونجاهایی باشه که تابلوی عبور حیوانات داره. مردم بفهمن گاوی مثل شما ممکنه تو جاده باشه

————————-

‏میری اینستا میبینی یه عده جلو یوزر اکانتشون نوشتن Official!
یکی نیست بهش بگو آخه شپش! آخه انبردست! با این طرحت مثل خرمگس تو نیکویی! خودت چی هستی تا رسمی و غیر رسمیت چی باشه Official :‌)))

————————-

نیم ساعته یه تاپ و دامن گل گلی پوشیدم منتظر نشستم ، پس چی میگین که دختری که گل گلی بپوشه کیس ازدواجه
همش دروغ
همش شعار ://
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، _wιɴɴer_ ، شب بو ، The moon ، ßяɪcε ، sama00 ، Doory ، mnhh ، mih ، .................. ، sajedehh ، ѕтяong ، s.macany ، Faust ، Fake Girl ، єη∂ℓєѕѕღ ، Ɗєя_Mσηɗ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، •ДmịrHoSsiŋ• ، SABER ، م‍حمّد ، _leιтo_ ، All out of love ، ραтяιcια ، Волшебник ، ѕααяeη ، βάરãɲ ، моои ، Emmɑ ، *Aɴѕel* ، shghyegh ، آمین ، [ SouL ] ، DarkLight ، red_Queen ، Asma ark ، Mutemit ، 8zahra1 ، parisa 1375
آگهی
ما سینگلا وقتی میخوایم ایموجی قلب یا گل بذاریم،سه ساعت وبیست پنج دقیقه طول میکشه پیداشون کنیم

————————-

بابا حداقل تو فیلتر تلگرام به مایی رحم کنید که بخاطر گوشیمون مجبوریم فقط از تلگرام آهنگ دانلود کنیم!
الان فهمیدید آیفون دارم یا بیشتر توضیح بدم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_ ، شب بو ، ßяɪcε ، The moon ، sama00 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Doory ، mih ، sajedehh ، Arila ، s.macany ، _leιтo_ ، All out of love ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، Thyme ، ѕααяeη ، βάરãɲ ، Prometheus ، Emmɑ ، shghyegh ، [ SouL ] ، DarkLight
‏ولی مردم ایران ثابت کردن تخم‌مرغ خط قرمزشونه و سر تخم‌مرغ با کسی شوخی ندارن. واسه گرون شدن تخم‌مرغ یکی دو هفته مملکت رو ریختن بهم، دلار دو برابر شده تخمشونم نیست :‌)))

—————————

کنکوری های عزیز فقط یه نکته رو یادتون باشه اگه خراب کردین اصلا نگران نباشین. اینقدر بعدا تو زندگیتون خواهید رید که این پیشش هیچه
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_ ، شب بو ، ßяɪcε ، The moon ، sama00 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Doory ، mih ، sajedehh ، ѕтяong ، s.macany ، єη∂ℓєѕѕღ ، _leιтo_ ، All out of love ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، Thyme ، βάરãɲ ، Emmɑ ، آمین ، DarkLight
(08-07-2018، 22:38)_wιɴɴer_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مستقیم از مغز به قلم !

یعنی نوشته ها از خودتونه؟!

تو تاپیک مربوطه اسپم ندید !
تو پ.خ بپرسید !

نه از خودم نیست ، منظور از این نوشته این بود که متن هاش منطقیه !
بعضی هاشم از خودمه !

—————————————

‏بگردید یکی رو پیدا کنین که خسته و داغون و له شما رو هم با جون و دل بخواد، وگرنه آدم زرق و برق دار رو که همه دوست دارن

—————————————

‏میگه مردم دارن قیمت دلارو با شایعات بالا می برن و بازارو خراب می کنن. ای خدا این مردم ایرانو نابود کنه که شما آخوندارو اذیت می کنن.

—————————————

‏دختر خارجی نوشته؛
"مردی را پیدا کنید که همونطور که بیرانوند توپ را در آغوش گرفته بغلتان کند." البته نظر لطفته ولی بیرو غالبا بعد از این آغوشها، توپ(معشوق) را با دست تا نصف النهار مبدا پرتاب میکند! حالا هرجور راحتی!
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، ßяɪcε ، The moon ، _wιɴɴer_ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory ، mih ، sajedehh ، ѕтяong ، s.macany ، _leιтo_ ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، Emmɑ ، shghyegh ، آمین ، DarkLight
زندگيتو با دخترى نساز كه
از املاكيه سره كوچتون بيشتر مکان ديده باشه

—————-

‏یه جفت دمپایی حموم بخرین هر جا میرین همراتون باشه . مملکت کلا رو حبابه ، یه وقت لیز نخورین

—————-

سایپا اطلاعیه داده به اونایی که قبل گرونی ساندرو ثبت نام کردن ال نود میده. دیگه تو کارتون پینویکیو هم گربه نره و روباه مکار این حرکتا رو انجام نمیدادن میگفتن این خیلی تابلوئه میفهمن داریم ازشون میدزدیم

——————

ی مدته زلزله رفته مرخصی بجاش صاعقه کار میکنه..کارشم خوب بلده الحمدلله..یا خودش میزنه خشک میکنه یا قارچارو پرورش میده ملت میخورن میمیرن..کلا شدیم مملکت بلاهای طبیعی و غیر طبیعی

——————

‏تو پروسه ریش گذاشتن کلا دو هفته اون وسطا هست که ریش خوشگل وایمیسته و خوب به نظر میاد. قبل این دو هفته ادم شبیه بچه جوجه تیغی میشه ، بعدش شبیه مُلاعُمَر

——————

‏بیاید دونگ بزارید پولامون زیاد بشه هممون یه زن بگیریم با هم استفاده کنیم (تنها راه ازدواج‌در وضعیت اقتصادی کنونی)
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، ßяɪcε ، The moon ، sama00 ، _wιɴɴer_ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory ، mih ، sajedehh ، ѕтяong ، s.macany ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، Emmɑ ، آمین ، DarkLight
شما ببین صبر کردن چقد سخته که خدا فقط واسه صبر کردن یه پیامبر فرستاده
اونوقت من به دوس دخترم میگم بغل میخام میگه صبر کن بعد ازدواج:/

———————

جدا هم پسرید هم منتظرین پی وی بیان درخواست بدن؟ ایول ، مهریتون چنده؟ :/
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو ، ßяɪcε ، The moon ، sama00 ، _wιɴɴer_ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory ، mih ، sajedehh ، ѕтяong ، s.macany ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، Emmɑ ، DarkLight
آگهی
هزارو دویستا برنامه داره صداوسیما که تو هرکدومش از نفری 100میلیون تا 1 میلیارد دارن جایزه میدن
بعد ازونور یه سری برنامه هم داره که جان مادرتون کمک کنید میخوایم زندانی آزاد کنیم، میخوام کلی گشنه رو سیر کنیم
خب همون جوایز قرعه کشیا رو بدین نیازمندا که مشکل حل شه ما جایزه نمیخوایم

————————

‏طبق شبيه سازى اى كه من با آپديت جديد "كليد اسرار" انجام دادم
‏بعد از جام جهانى شركت "نايك" ورشكست ميشه !!

——————-

‏پیامبر خودش درس نخونده، علم بهش وحی شده بعد به امتش میگه ز گهواره تا گور دانش بجوی. آدم یاد اینایی میفته ک کارت معافیت دارن بعد به بقیه میگن سربازی اونقدرام چیز بدی نیست، هر ادمی باید بره تا ساخته بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، _wιɴɴer_ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory ، شب بو ، sajedehh ، ѕтяong ، s.macany ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، Emmɑ ، آمین ، DarkLight
‏پریروز رفتم حموم آب قطع شد
‏دیروز رفتم برق قطع شد
‏امروز رفتم گاز قطع شد
‏خدایا اگه مشکلی داری به خودم بگو این بچه‌بازیا چیه اخه نوکرتم

——————-
‏ایسلندیا کلا ۳۵۰ هزار نفرن و بلیط بازیها رو کامل خریدن، هر جور حساب کنی نصف کشورشون الان مکانه

——————

این طور که از استوریها داره نشون داده میشه
همه رفتن روسیه غیر من و سید جلال و وریا
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory ، _wιɴɴer_ ، شب بو ، mih ، ѕтяong ، s.macany ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، Emmɑ ، DarkLight
‏بعضیا منتظرن فحش بدی، بیان بگن “شما با فحش دادن شعورتونو میرسونید”. یه‌مدت فحش نمیدادم یکی اومد گفت با فحش ندادن نمیتونی بی‌شعوریتو مخفی کنی

————————

‏ایرانسل بدون اجازه به اسمت سیمکارت ثبت میکنه بعد بخوای بسوزونیش باید پنج تومن بدی،جوری شده میترسی یه روز بیای خونه ببینی یه دختر غریبه رو مبل نشسته،بگی تو کی هستی؟بگه زنتم، از طرف ایرانسل زنت شدم،نمیخوای مهریه ام رو بده برم انقدر با احساسات دختر مردم بازی نکن آشغال.

—————————-

بي دلیل نبوده که زمان قدیم شاعرا مثل خواننده هاي الان با هم فیت نمیدادن
مثلا عارف قزویني و بابا طاهر عریان رو اصلا نمیشه تو یه اتاق با هم تنهاشون گذاشت
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory ، _wιɴɴer_ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شب بو ، mih ، ѕтяong ، s.macany ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، Emmɑ ، آمین ، DarkLight
بي دلیل نبوده که زمان قدیم شاعرا مثل خواننده هاي الان با هم فیت نمیدادن
مثلا عارف قزویني و بابا طاهر عریان رو اصلا نمیشه تو یه اتاق با هم تنهاشون گذاشت

——————

من غیرت پسرهای ایرانی رو با هزارتا پسر خارجی خوشگل عوض نمیکنم
خدا شاهده اگه با این پست نتونم شوهر پیدا کنم دیگه براتون پست نمیزارم

———————

‏دو روزه کات کردن ، رفته عکس کتاب صدسال تنهایی رو با یه فنجون قهوه استوری گذاشته داره میخونه :/

———————

حامد همایون اهنگ جدید خونده، خدایا قرار شد من یه هفته نماز بخونم این لال بشه ها، این رسمش نیست، قضیه ی روزه گرفتنم کنسله
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شب بو ، mih ، Arila ، ѕтяong ، s.macany ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، βάરãɲ ، mahkame ، Emmɑ ، آمین ، •ДmịrHoSsiŋ•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان