امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علاقه سلنا گومز به آهنگساز هندی

سلنا به تازگی در مصاحبه ای از علاقۀ خودش برای همکاری با آهنگساز و خواننده بالیوودی و برندۀ اسکار آی آر رحمان صحبت کرده. او در محصاحبه ای با Mid-Day گفته: «من کارهای تعدادی از آهنگسازهای هندی را دنبال میکنم و باورم  این است که شگفت انگیز هستند!»

او در ادامه اضافه کرده است که از میان آنها کارهای رحمان برای او جذاب تر از همه است و یکی از آرزوهایش این است که بتواند روزی با او در یک آهنگ همکاری داشته باشد: «من کارهای آی آر رحمان را دوست دارم. او امروز یک چهرۀ جهانی است. دوست دارم که روی یکی از کارهایش بخوانم یا بخشی از تولید آن باشم. فکر می کنم که جالب باشد که ادم بتواند برای بالیوود (سینمای هند) بخواند»

رحمان تاکنون برای فیلم های همچون:

Slumdog Millionaire, 
127 Hours, 
Million Dollar Arm, 
People Like Us و
 Pele: Birth Of A Legend

آهنگسازی کرده است. او همچنین با مجید مجیدی هم در فیلم محمد رسول الله و آن سوی ابرها همکاری کرده است. 

ناگفته نماند که سلنا گومز پیشتر در آهنگ Come & Get It از تم ها و سازهای هندی در آثار خود استفاده کرده است و البته موزیک ویدئوی این قطعه را نیز در فضایی هندی تولید کرده، که نشان می دهد علاقۀ او به موسیقی و فضای هند سابقه ای دیرینه دارد. 

علاقه سلنا گومز به آهنگساز هندی 1
پاسخ
آگهی
سلنا در مصاحبه ای که به تازگی با Business Standard داشته دوباره بر علاقه خودش به همکاری با آثار بالیوودی تاکید کرده. او در این مصاحبه در پاسخ به این سوال که واکنشش نسبت به پیشنهاد از سینمای هند برای خواندن در آنها چیست پاسخ داده است که: «تا الان چنین درخواستی از من نشده. اما چرا که نه! فکر می کنم که تجربۀ زیبایی می تواند باشد.»

من خودم به شخصه فکر می کنم تم بعضی از آثار سلنا مشخصا از آثار موسیقایی هند الهام گرفته شده. آن عشق پاکبازانه و مطلق که در آن جُور معشوق همه جوره خریده می شود در سنت های تفکر غربی وجود ندارد، و فقط در تفکر عرفانی شرق که بخصوص از ترکیب با صوفیسم قدرت بیشتری گرفته مشاهده می شود. همین توجه سلنا به موسیقی هند و شرق است که مضمون آثارش را متمایز کرده. هیچ چیز در دنیا اتفاقی نیست. من پیشتر هم جایی گفته بودم که آیا امکان دارد که همه این ها اتفاقی باشد و حدس زده بودم که سلنا با منبعی شرقی ارتباط برقرار کرده باشد، که حدسم درست بود. 

علاقه سلنا گومز به آهنگساز هندی 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
  اصطلاحاتی که هر فرد علاقه مند به موسیقی باید بدونه!
  رپر مورد علاقه ی شما
  دیوید اولنی، خواننده و آهنگساز آمریکایی در هنگام اجرا روی صحنه درگذشت!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان