امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آلیس دختری واقعی در سرزمین عجایب!

آلیس دختری واقعی در سرزمین عجایب! 1

معرفی دختری که واقعاً آلیس در سرزمین عجایب است!! گاهی اوقات بیماری های نادر و عجیب وارد فازی می شوند که از حالت یکی بیماری ساده خارج شده و تبدیل به مشکلی افسانه ای می شود.

دانشمندان به بیماری هایی کشف کرده اند که تنها می توان در افسانه ها یا کارتون های کودکان آن را مشاهده کرد.

اگر کارتون های کودکان را مشاهده کرده باشید با شخصیت آلیس در سرزمین عجایب آشنا هستید. این شخصیت دارای حالتی بود که می توانست وارد دنیای خاصی شود که در این فضا همه چیز بزرگ و کوچک می شدند.

شاید میان کودکان باشند آن هایی که دوست دارند جای آلیس باشند وارد این سرزمین شوند اما باید بدانید این حالت به عنوان یک بیماری خطرناک و عجیب شناخته می شود.

به گزارش ایران ناز “ابیگل موس” خانمی است که از بیماری عجیب “آلیس در سرزمین عجایب” رنج می برد که باعث شده است هر وسیله ای در کنار او بزرگ و کوچک شود.

این بیماری بر روی حس بینایی و همچنین قوه تخیل انسان تاثیر بسیاری می گذراد و تقریبا بخش اعظمی از آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

این خانم 24 ساله زمانی متوجه این حالت شد که قسمتی از سریال آلیس را مشاهده کرد و با دیدن حرکات و دنیای عجیب آن شباهت های بسیاری با دنیای خودش دید. او سپس به پزشک مراجعه کرد و با بیماری نادر خود بیشتر آشنا شد.

به گفته ابیگل دنیایی او روزانه صدها بار کوچک و بزرگ می شود.خانم”موس” می گوید: “برخی مواقع زمانی که در حال استراحت هستم حس می کنم دست و پایم در حال بزرگ شدن است و انگار تمام بدن من بلند و بزرگ می شود.

این باعث می شود تا تمام ذهن من پیچیده شده و سردردهای شدیدی به من دست دهد” این بیماری درمان خاصی ندارد و بیشتر باید با روانشناسی آن را درمان کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط -Roshana- ، •SAYDA•
آگهی
ایول 
باید خودکشی کنه 
قطعا خودکشی 
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه‌ی دختری زشت که میخواست زیبا باشه
  عکس واقعی زلیخا در موزه لوور پاریس
  عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد
  مجری هواشناسی بی بی سی دختری زیبا اما متفاوت (عکس)
  دختری 5 ساله با وزن 75 کیلو و اشتهایی نامحدود!!
Heart افشای گزارشی تکان‌دهنده از آمار واقعی تلفات کرونا در آمریکا
Big Grin دختری که هرگز موهایش را کوتاه نکرده است! (عکس)
  دختری که همیشه درد می کشد!! (+عکس)
  دختری که انیشتین و بیل گیتس را غورت می دهد
  !دختری که توجنگل گم شد یه ماه بعد شبیه گوزن پیدا شد!♥خیلی خوشگل شد♥

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان