امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این پسر جذاب زیباترین پسر ایران شد +تصاویر

این پسر جذاب زیباترین پسر ایران شد +تصاویر 1

با ما همراه باشید تا خوشگلترین پسر کل ایران را ببینید . پسر کرمانشاهی که ساکن تهران است لقب زیباترین پسر ایران را به خود اختصاص داد ! به گزارش ایران ناز ، “” محمد ” که اصالتا کرمانشاهیست ، به خاطر زیبایی زیاد صورت و اندام  مناسبش مورد تحسین افراد بسیاری قرار میگیرد . محمد باژدان با چهره بسیار جذاب و اندام روی فرم خود لقب زیباترین پسر ایرانی و همچنین پسر باربی ایران را گرفت .این روزها عکسی از پسر ایرانی در حال بازنشر شدن است که بسیار شبیه به باربی می باشد . به همین دلیل در بیشتر جامعه های مجازی عکس وی را با عنوان پسر باربی ایران درحال انتشار است . بیشتر کامنت هایی که برای وی گذاشته می شود او را به عنوان زیباترین پسر ایرانی خطاب می کنند.

اسمش محمد باژدان است اصالتی از کردستان دارد و ساکن شهر تهران می باشد . جالب است بدانید ایشان هیچگونه حرفه ای در زمینه مدلینگ ندارد اما آنقدر چهره و اندامش مناسب این کار می باشد که بیشتر دنبال کننده هایش فکر میکنند محمد مدل ایرانیست .

محمد باژدان در مورد مدل شدن خود توضیح داد : خیلی از اطرافیانم به من گفتند محمد تو باید بازیگر یا مدل بشی من خودم دوست دارم اما تا الان تصمیم جدی در این باره نگرفتم .

نحوه معروفیت محمد باژدادن

چهره زیبای محمد به همراه اندامش باعث معروفیتش شد اما ماجرا از آنجا شروع شد که عکسی از پسر باربی در کنار محمد باژدان منتشر شد و لقب پسر باربی ایران را گرفت ازآن روز به بعد خیلی سریع تصاویر محمد دست به دست چرخید و به معروفیت رسید .

محل سکونت محمد باژدان

همانطور که در توضیحات فوق توضیح دادیم محمد متولد کردستان است اما به دلیل محل کار پدرش مجبور شد به همراه خانواده از دوران نوجوانی به شهر تهران نقل مکان پیدا کند در ادامه عکسهای محمد باژدان پسر باربی ایرانی را ملاحظه می کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط **Maria**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین امضای جهان در گینس ثبت شد (عکس)
Heart واکنش ایران به ادعای روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر تبادل زندانیان ایران و آمریکا
  آچمز آمریکا مقابل ایران ؛ موشک ایران همه را شگفت زده کرده است
  اخراج زیباترین مجری زن عرب بخاطر لباسش (عکس)
  جذاب ترین مرد جهان کرونا گرفت (عکس)
  زشت ترین عروس دنیا تبدیل به زنی جذاب شد (عکس )
  شوهر قاتل تصاویر جنازه تکه تکه‌ زن جوان را در فیسبوک گذاشت+تصاویر
  اعطای وام برهنگی در چین/ تصاویر برهنه زنان، وثیقه ای برای دریافت وام!+ تصاویر
  دختر جذاب بازیگر معروف مدل شنل شد (عکس)
Star جذاب ترین زن فوتبالیست دنیا و همسرش! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان