امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این مرد همسر زیبایش را به فروش گذاشت (عکس)

Shocked 
این مرد با شوخیه بسیار زشتش همه را شوکه کرد.یک مرد بریتانیایی به نام سیمون اوکین، همسرش را در دومین سایت فروش اینترنتی جهان یعنی «ebay» عرضه کرد.سیمون 33 ساله همانند عرضه یک خودرو برای فروش، ویژگی های همسرش را از جمله سالم بودن، مهارت های آشپزی و پیمودن راه های دراز به همراه تصاویری از او،

این مرد همسر زیبایش را به فروش گذاشت (عکس) 1

بر روی سایت «ebay» قرار داد.همسر این مرد که تنها 27 سال سن دارد، دو روز پس از عرضه فروش وی در سایت، در حالیکه ارزش گذاری مشتریان به 73 هزار دلار رسیده بود، اقدام همسر جنجال برانگیزش را فهمید. او نخست به شدت ناراحت شد اما بعدا با آن به عنوان یک شوخی کنار آمد.وی در گفتگو با روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» گفت: «اگرebay عرضه فروش را متوقف نمی کرد، معلوم نبود که قیمت خرید من، چقدر می رسید».

این مرد همسر زیبایش را به فروش گذاشت (عکس) 1

اظهار نظرهای خوانندگان سایت «ebay» نیز در این زمینه جالب بود. یکی از خوانندگان سایت نوشته است:«جنس فروخته شده، پس گرفته نمی شود.»این زن 27 ساله در گفتگو با روزنامه بریتانیایی گفته است:«همه همکارانم پس از مشاهده این اقدام، خندیدند، مشکل در این است که همسرم بدترین عکس هایم را برای عرضه فروش من در سایت قرار داده است!»
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، why lie ، **Maria**
آگهی
عجب:/
شوخی مگه این مورد):
این مرد رو باس...Telegh_48Telegh_32

شما بگو بقیش و!..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
واقعا راست میگه
این مرد رو باس.....
هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است/ دردا که این معما شرح و بیان ندارد
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
اينا مرد نيستن كه سيبببب زمينين سيب زميني
;]
پاسخ
(17-10-2019، 15:56)*Tamana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينا مرد نيستن كه سيبببب زمينين سيب زميني

خواهر من نگوو ...سیب زمینی رو زنش غیرت داره
پاسخ
عجب مرد هایی پیدا میشن
از یه موش کمتره مرده
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
آگهی
من عرضی ندارم Telegh_59
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
اگه من به جای زنه بودم اونو به فروش میزاشتم مگه شوخیه میزدم می کشتمش بعد می رفتم عمل و قیافمو تغییر میدادم
پاسخ
Sad 
(19-10-2019، 14:56)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه من به جای زنه بودم اونو به فروش میزاشتم مگه شوخیه میزدم می کشتمش بعد می رفتم عمل و قیافمو تغییر میدادم

باهات مخالفم کار احمقانه ایه Undecided Undecided Undecided Undecided
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
(19-10-2019، 14:59)taha-h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2019، 14:56)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهات مخالفم کار احمقانه ایه  Undecided  Undecided  Undecided  Undecided
اقا فهمیدیم پسری میگه اگه اون منو میفروخت منم اونو میفروختم دوتا مونم فروشی هستیم اخه Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart درگیری‌های مرز تاجیکستان-قرقیزستان، ۱۳ کشته و ۱۲۱ زخمی برجای گذاشت
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  گرانترین بره جهان با قیمت 11 میلیارد تومان فروش رفت (عکس)
Heart حمله با سلاح سرد در اسکاتلند سه کشته برجای گذاشت
Heart زمان فروش بلیت قطارهای مسافری تغییر کرد
Heart زمان فروش بلیت قطارهای مسافری تغییر کرد
  تکیه بر فروش نفت از اول اشتباه بود
Shocked ماجرای پیش‌فروش یک میلیون دستگاه خودرویی که وجود خارجی نداشت!
Heart روسیه در فروش سامانه پدافندی اس-۴۰۰ به عراق تعلل نمی‌کند
  فروش ماهی خالکوبی شده در چین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان