امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعا جهت اشتی همسر – دعای محبت فوری آسان

برای زیاد شدن محبت همسر و آشتی بین زوجهایی که با هم اختلاف دارند یا میان آنها کدورتی پیش آمده است دعای مهر و محبت و آشتی ذیل بسیار فوری و ساده و البته آزموده است.

با نام خدا و در وقت طلوع افتاب روز جمعه دعای زیر را با وضو و طهارت کامل با جوهر روحانی بنویسد و در زیر فرش آنها بگذارند. بسیار مجرب است.

( طسوم طسوم سوم سوم علوم علوم کلوم کلوم حیوم حیوم قیوم قیوم قیوم دیوم سبحان من بذکره تطمئن القلوب اطمئن قلب هر کدام را که قهر کرده است اسم او و اسم مادرش را بنویسد  بمحبه اسم دیگری را که طالب صلح است بنویسد اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبه یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبه موسی فی قلب آسیه بنت مزاحم و یا من ادخل محبه محمد فی قلب خدیجه بنت خویلد ادخل محبه (اسم طالب ) فی قلب ( اسم مطلوب ) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم ).
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعای هفتم صحیفه سجادیه به همراه ترجمه
  دعای توبه همراه با ترجمه فارسی
  دعای مبارزه با نفس
  آیا اگر کسی دعای عهد را چهل صبح بخواند، یکی از یاران امام زمان (عج) خواهد شد؟
  دعایی برای مهر و محبت و ساير حاجات مهم
  دعای حاجت روایی – دعای حضرت علی (ع)
  احاديث معصومين عليهم السلامادعيه و اذكار دعای عافيت و سلامت – فضيلت سوره واقعه
  دعای محبت آسان – محبت و محبوبیت بین دو نفر
  دعای مهر و محبت موثر – تسخیر قلب مطلوب
  چند هشدار در انتخاب همسر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان