امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرد 25 ساله که در بدن پسر 12 ساله گیر کرده است + تصاویر

مرد 25 ساله که در بدن پسر 12 ساله گیر کرده است + تصاویر 1

توماس نادولسکی مرد جوان 25 ساله ای است که از
یک بیماری نادر ژنتیکی رنج میبرد که جسم و چهره او را
در سن 12 سالگی درگیر کرده است.

بیماری مرد 25 ساله که جسم و چهره او را در دوران نوجوانی گرفتار کرده است

توماس نادولسکی 25 ساله از وروسکول لهستان، از یک بیماری نادر و دردناک رنج می برد که نه تنها به گفته ی خودش زندگی او را به یک جهنم تبدیل کرده است ، بلکه او را در سن جوانی در جسم و چهره پسری 12 ساله گرفتار کرده است و همین برای او مشکلات بسیاری در جامعه ایجاد کرده است .بیماری مرد 25 ساله

مشکلات مربوط به سلامت توماس زمانی شروع شد که او تنها 7 ساله بود و پس از هر وعده غذایی در معده، دست ها و پاها درد وحشتناکی احساس می کرد ؛ از آنجا که او نمیتوانست غذا را در معده خود حفظ کند، او وزن زیادی را از دست داد و لاغری و ضعف حاصل از این مشکل موجب شد بچه ها در مدرسه شروع به اذیت کردن او کنند و او را با اسامی مثل اسکلت و .. خطاب کنند که به قول خودش این اسامی و تمسخرها آغاز مشکلات اجتماعی اش بود ، توماسی که داستانش را در ادامه این بخش خواهید خواند.

مرد 25 ساله در بدن پسر 12 ساله

سالها پزشکان نمی توانستند متوجه علت این وضعیت دردناک توماس شوند و بعضی از آنها حتی ادعا کردند که مشکلات او روانی است نه فیزیکی ، پس از 16 سال مشکل و علت وضعیت توماس در نهایت تشخیص داده شد، اما، متاسفانه، دانستن آنچه او از آن رنج می برد، زندگی اش را بهتر نمیکرد چرا که درمانی قطعی برای بیماری اش وجود ندارد.

توماس نادولسکی با بیماری فابری، بیماری ژنتیکی نادر و دردناک ناشی از کمبود آلفا گالاکتوزیداز، آنزیمی مسئول پردازش بیومولکول های شناخته شده به عنوان اسپیگنیلیپید، تشخیص داده شد. بیماری فابری با نقص در فعالیت یا کمبود آنزیم آلفا - گالاکتوزیداز ( alpha-galactosidase A ) از اسفنگولیپیدوزها است که با علائم سیستمیک متنوعی بروز می کند.

بیماری توماس به زبان ساده تر این است که در بدن او چربی (اسفنگولیپید) در لیزوزوم سلول ها تجمع می یابد و متابولیزه نمی شود ؛ بیماری که با علائم درد ، مشکلات کلیه ، درگیری قلبی ، تظاهرات جلدی و تظاهرات چشمی خود را بروز می دهد.

در مورد Tomasz بیماری نیز رشد جسمی او را متوقف کرده است، و او را مانند یک پسر 12 ساله در دوران نوجوانی زندانی کرده است. توماس می گوید:من 25 ساله هستم و دوست دارم مثل یک مرد در جامعه باشم و دیگران این واقعیت سن مرا بپذیرند ؛ من از پسر نوجوانی متنفرم که هر روز در آینه می بینم، چون من نیستم، گاهی اوقات مردم سن واقعی مرا قبول نمیکنند حتی پس از نشان دادن کارت شناسایی به طوریکه یک بار یک پلیس مشکوک به من به دلیل داشتن مدارک شناسایی جعلی مشکوک شد و دچار مشکل شدم.

بیماری که جسم و چهره مرد جوان را در 12 سالگی گرفتار کرد

از آنجا که بیماری Fabry بسیار نادر است، Tomasz دائما در سراسر لهستان سفر می کند تا کارشناسان مختلف علائم خود را درمان کنند. تا کنون او تنها شاهد پیشرفت های جزئی بوده است، اما او نمی کاهد. توماس در حال حاضر داروهای خاصی را برای کنترل وضعیت خود از طرف پزشکان تجویز شده دارد اما قیمت سالانه 215000 دلار هزینه برای تهیه این داروها برای او و خانواده اش مقدور نیست که خوشبختانه از طرف تولید کننده به صورت رایگان از شرکت در دادگاه های آزمایش می گیرند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ოօჩἶ ، why lie ، sama00 ، **Maria**
آگهی
(01-11-2018، 19:13)why lie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی هم عالی خوش به حالش هرکار زشتی بکنه همه میگن بچه س
میگه درد وحشتناکی رو تحمل میکنه.
ادم میتونه با چهرش کنار بیاد ولی با درد نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
من ابراز همدردی بلد نیسم ولی کاش خوب شه
Vibe
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چرا گوشواره های نامتقارن جایگاه خاصی در بین جوانان پیدا کرده اند؟
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
Heart  تحریم‌های آمریکا مقابله با کرونا را دشوار کرده است
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان