امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نسخه 327

(22-10-2018، 16:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bg4سلام

سلاممممممممممم2121
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(22-10-2018، 16:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bg4سلام

به به.شما کجا اینجا کجا!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ
(22-10-2018، 18:09)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bg4سلام

به به.شما کجا اینجا کجا!!

هیچی اومدم ببینم در چه حالین14

الان مثله اونایی که چند سال نیومدن بگم وایی هنوز اینجا هست32

(22-10-2018، 17:54)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bg4سلام

سلاممممممممممم2121

سلام به روی ماهت به چشمون سیاهتTelegh_16
سلام..
Graphics
- گفتگو آزاد نسخه 327 31
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، •SAYDA•
سلام بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده اتفاقی اینستامو اپلیکیشنشو حذف کردم دوباره که نصب کردم رمز عبورمو فراموش کردم و هر چی درخواست میدم که از طریق اس ام اس کد فعال سازی اینستا برام بفرستن نمیفرستن 
چه جوری باید وارد اکانتم تو اینستا  بشم؟
 سپاس شده توسط вαнαr
(22-10-2018، 21:25)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده اتفاقی اینستامو اپلیکیشنشو حذف کردم دوباره که نصب کردم رمز عبورمو فراموش کردم و هر چی درخواست میدم که از طریق اس ام اس کد فعال سازی اینستا برام بفرستن نمیفرستن 

مگه شماره خودتو ندادی ؟
جیمیل یا ایمیل هم ندادی ؟
Graphics
- گفتگو آزاد نسخه 327 31
آگهی
(22-10-2018، 21:32)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2018، 21:25)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه شماره خودتو ندادی ؟

شمارمو دادم 
میگم دو سه هفتس چندین بار درخواست دادم که برام اس ام اس بدن نمیاد
(22-10-2018، 21:33)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2018، 21:32)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه شماره خودتو ندادی ؟

شمارمو دادم 
مطمنی شمارتو درست دادی ؟ هیچ اس ام اس برات نیومده ؟
فک نکنم بشه دیگه کاری کرد
Graphics
- گفتگو آزاد نسخه 327 31
(22-10-2018، 21:36)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2018، 21:33)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه شماره خودتو ندادی ؟

شمارمو دادم 
مطمنی شمارتو درست دادی ؟ هیچ اس ام اس برات نیومده ؟
فک نکنم بشه دیگه کاری کرد

قبلا هم درخواست کد فعال سازی داده بودم قبلا میومد 
این سری نمیدونم چرا اینجوری شده|:
به نام خدا
سلام پریسا
پریسا چرا دیروز نیامدی تو کوچه با من بازی کنی.پریسا من یک عروسک برای تو خریدم و به مامانم گفتم میخواهم با پریسا عروسی کنم ولی مامانم میگوید تو هنوز کوچولو هستی و هروقت که بزرگ شدی و رفتی دانشگاه با پریسا عروسی کن.ولی من هنوز کلاس سوم هستم مامانم میگوید پریسا هم باید برود دانشگاه و دکتر بشود ولی داداش ناصر میگوید دختر ها وقتی میروند دانشگاه با یک پسر دیگر دوست میشوند.پریسا تو هیچوقت نرو دانشگاه چون اگر تو بروی دانشگاه با یک پسر دیگر دوست میشوی و دیگر مرا دوست نخواهی داشت و من هم میروم سیگار میکشم و مُتاد میشوم و میمیرم

امضا:شایان

- گفتگو آزاد نسخه 327 31

به نام تک نوازنده ی گیتار عشق
ژیلا جان سلام مرا از دو کوچه پشت پذیرا باش
امیدوارم زیر سایه ی خانواده ی مهترمت که ایشالا من هم جزیی از ان شوم استراهت  کنی تا افتاب تابستان امسال تو را رنجیده خاتر نکند
من اشعار هایی را برایت سرودم امیدوارم مورد پسندت قرار گیرد
ژیلا گل من...گل خوشکل من...به عشقت اسیرم بی تو من میمیرم...جیگر تلا....فردا سر کوچه بیا...تا تورا کنم نگا....تو به من بخندی در رو به قم ببندی
دیگر سرت را به درد نمیاورم و چشمان نازت را مورد ازار قرار نمیدهم

گل سرخ و سفید و لوله لوله فرموشم نکن ژیلا کوتوله
نمک در نمکدان شوری ندارد دل من طاقت دوری ندارد

- گفتگو آزاد نسخه 327 31

وقتی فسقلی ها نامه مینویسن به دخمل همسایه 25r30
دومی سال 1384 بود...به نظرتون الان باکی ازدواج کرده 25r30
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان