امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لغو تمام برنامه‌های سلنا تا اطلاع ثانوی

سلنا که چند وقت پیش از خداحافظی موقتش از رسانه‌های اجتماعی که به طور رسمی آن را در آخرین پست اینستاگرام خود اعلام کرد خبر داده بود به دلایل پزشکی‌ای که هنوز کاملا مشخص نیست تحت درمان قرار گرفته. 

یک منبع نزدیک به سلنا در گفتگو با خبرگزاری CNN بیان کرد که: «سلنا تحت درمان است و از حمایت کامل خانواده و دوستانش برخوردار است. او اخیرا به خاطر عوارض ناشی از پیوند کلیه‌اش در بیمارستان بستری شد و الان هم مصمم است که بر فرایند درمانش تمرکز کند.» 
همچنین منبعی دیگر نیز پیشتر اعلام کرده بود که تمامی برنامه‌های سلنا تا اطلاع ثانوی لغو شده و تمامی همکاران او تلاش خود را برای کمک به او برای گذر از این وضعیت بکار خواهند گرفت. 

او اواخر ماه گذشته میلادی با انتشار پست زیر از خداحافظی موقتش از رسانه‌های اجتماعی خبر داده بود:

تو حس - هاها!
(داشتم مثل یک احمق تو آینه به خودم نگاه می کردم)
دارم دوباره یک مدت از رسانه های اجتماعی خداحافظی می کنم. 
به همان اندازه ای که بابت صدایی که رسانه های اجتماعی به هر یک ما داده سپاسگذارم،
به همان اندازه بابت اینکه می توانم به عقب بر گردم 
و زندگی ای را که در دم به من ارزانی شده غنیمت بشمارم و آن را زندگی کنم هم سپاسگذارم. 
مهربانی و دلگرمی فقط گاه گداری!
این را هم فراموش نکنید:
حرف های منفی می تواند احساسات هر انسانی را جریحه دار کند.
بی شک.

لغو تمام برنامه‌های سلنا تا اطلاع ثانوی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط why lie
آگهی
و این سخن را با سرنگون‌گران تندیس‌ها می‌گویم: نمک در دریا ریختن، و تندیس در گل افکندن بی‌گمان بزرگ‌ترین ابلهی‌ست. 

تندیس در گِلِ خوارداشتِ شما می‌افتد؛ اما قانونِ آن همانا این است که زندگیِ و زیباییِ زندۀ آن دیگربار از درون خوارداشت سر بر کشد. 

او دیگر بار بر می‌خیزد، با چهره‌ای خدایی‌تر، و از رنج‌کشیدگی فریباتر؛ و به راستی ازین‌که سرنگونش کرده‌اید شما را سپاس خواهد گفت، شما سرنگون‌گران را. 

و اما این است اندرز من به به امیران و کلیساها و هر آنچه به ضعفِ سالمندی و فضیلت دچار آمده است: بگذار سرنگون شوی تا دیگربار به زندگی باز گردی و فضیلت تو به تو باز گردد. 

منبع: «چنین گفت زرتشت» فریدریش نیچه، ترجمه داریوش آشوری، ص 147-146.

پاسخ
به گزارش Radar Online سلنا گومز پس از حدود یک ماه دست‌وپنجه نرم کردن با مشکلات روحی، دوره توان‌بخشی را به پایان برده است.

یکی از منابع نزدیک به او به E! News گفته است که « حال او الان بهتر است و انرژی‌اش را باز به دست آورده و در حال و هوای بهتری قرار گرفته است.»

آن طور که پیشتر گزارش شده بود سلنا در ماه اکتبر به یکی از مراکز درمانی شرق آمریکا رفته بود تا به درمان ناراحتی روحی خود بپردازد.

این ضایعات روانی زمانی برای او اتفاق افتاد که او چندبار به دلیل میزان پایین گلبول های سفید خونش که از عوارض پیوند کلیه‌ پارسالش بود در بیمارستان بستری شد.

به هر حال، به نقل از یکی از منابع نزدیک به او، «این دوره توان‌بخشی به او بسیار کمک کرده است، و او همچنان با روان‌درمان‌ها و روانکاوها به درمان خود ادامه می‌دهد، و مصمم است که پیش از بازگشتن به فعالیت‌های حرفه‌ای از سلامت روانی و جسمی خود اطمینان حاصل کند. او مدتی قصد دارد که همچنان به استراحت بپردازد و هنوز آماده نیست که تمام‌وقت به فعالیت مشغول شود.»
پاسخ
یکی از هوادارها در توییتر از حال سلنا پیش دی جی اسنیک جویا شده بود که او پاسخ داد آن طور که شنیده حال او رو به بهبودی است. 

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Rainbow سازهایی که در «قرنطینه» کوک شد، احترام تمام قد به مدافعان سلامت!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music جزییات جدیدترین برنامه «هزار صدا» اعلام شد
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان