امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا: آره من Ugly هستم!

ژوئن امسال بود که استفانو گابانا از مدیران شرکت مد و لباس «دولچه و گابانا» سلنا گومز را در یک کامنت «زشت» خطاب کرده بود و نوشته بود "È proprio brutta" یعنی «او خیلی زشت است.» او این پیام را در بخش کامنت های یک پست که درباره سلنا زده شده بود گفته بود. 

سلنا: آره من Ugly هستم! 1

در آن موقع مادر سلنا به نشریه People گفته بود که ما این نظرات غرض آلود را «نادیده» می گیریم؛ اما خب سلنا تازگی یک حرکت انجام داده است که مشخصا به آن حرف استفانو گابانا بر می گردد. او کلیپی روی موهای خود گذاشته که با حروف بزرگ و درشت کلمه UGLY را ساخته. 

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، ოօჩἶ ، Aesthetic ، All out of love
آگهی
آنان مرا نوک می زنند چون ایشان را میگویم: مردم کوچک را فضیلت های کوچک بایسته است. زیرا بر من گران است پذیرفتن اینکه مردم کوچک نیز بایسته اند!

اینجا خروسی را مانم در سرای بیگانه که مرغان نیز او را نوک می زنند. اما بدین خاطر با این مرغان دشمن نیستم. 

در برابرشان باادب ام؛ همچنان که در برابر همه آزارهای خُرد. به گمان من، تیغ گشادن در برابر هر چیز خرد، خردمندیِ خارپشتان است. 

منبع: «چنین گفت زرتشت»، فریدریش نیچه، بخش «درباره فضیلت های کوچک کننده»، پاره 2. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
چقدر بیشعور -_-

اتفـآقـآ سلنـآ تو زیبـآیی و صدا و .. نـآمبر وانه (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
به نظر من چهره معمولی ای داره اگه خواننده نبود و از کنارتون رد میشد همه میگفتن یه چهره معمولی داره
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
(30-10-2018، 9:45)!fari! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من چهره معمولی ای داره اگه خواننده نبود و از کنارتون رد میشد همه میگفتن یه چهره معمولی داره

کاملا موافقیم. اساسا دخترهای شبیه سلنا زیاد هستند. من اطرافیانم زیاد بهم می گن ما اینقدر دختر شبیه سلنا دیدیم تو را چرا اینقدر توی کف این موندی!

من هم همیشه می گم سلنا هویت و شخصیتی که برای هوادارهاش ساخته - حالا چه در خوانندگی و چه فیلم و سریال و چه نوع برخورد اجتماعیش - باعث زیبا به نظر اومدنش میشه. وگرنه قیافه اش اگه اون هویت هنری و اجتماعیش رو ازش حذف کنیم مثل یک مجسمه گچی بی روح می شه که با خیلی های دیگه هیچ فرقی نخواهد داشت. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
Heart 
کُلا این استفـانو گـابـانـا آدمِ بد دهنی هستش و حتی به چینی هـا هم توی ویدیو تبلیغـاتی توهین کردن فقط تو زمینه هُنر خوبن وگرنه از نظر صحبت کردن و فرهنگ و اجتمـاعی بودن افتضـاحن !

مُهم اینه ک سلنـا یه اُسطورس و حرف این مردک هیچ تـاثیری روی روندِ کارش نداره D:
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
آگهی
اسطوره ؟! تورو خدا ول کنید. یه خوانندست. اسطوره به کسی میگن که فقط یه دونه باشه اونم فقط تو رشته خودش اسطوره شناخته میشه. نه صداش اونقدر خاصه نه تکنیک خاصی داره نه آهنگاش متفاوته. نصف شهرتش بخاطر سرمایه گذاری که روش شده مثل جاستین بیبر که میخواستن بین نوجوونا و جوونا محبوبشون کنن . خواننده بدی نیست ولی اسطور هم نیست
پاسخ
علیه غرور

خودت را باد نکن،
این گونه کوچکترین سوزن تو را می ترکاند.

فریدریش نیچه، دانش طربناک، مقدمه شاعرانه، پاره 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Music لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان