امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری 17 ساله که دل شیر دارد + عکس

یک نوجوان 17 ساله اهل ایالت میشیگان ایالات متحده آمریکا با استفاده از تیر و کمان یک خرس 200 کیلوگرمی را از پا در آورد.

«جسیکا اولم استید» 17 ساله که دانش‌آموز دبیرستان است، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی آمریکا، تصریح کرد: یک ماه است که در یک مسافرت شکاری هستیم. روز گذشته هنگامی که به تنهایی در حال گردش بودم تا شکاری برای خود پیدا کنم، با یک خرس قهوه‌ای مواجه شدم. ابتدا ترسیدم؛ چرا که خرس بسیار بزرگ و تنومند بود.

دختری 17 ساله که دل شیر دارد + عکس 1

این دختر نوجوان ادامه داد: تیر و کمان خود را در آوردم و از فاصله 14 متری به او تیری پرتاب کردم. با کمال تعجب و در عین خوشحالی متوجه شدم تیرم به هدف برخورد کرده و من موفق شدم خرس قهوه‌ای را از پا در آورم.

«تیم اولم استید» پدر این دختر نوجوان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، اضافه کرد: من خودم معلم شکار هستم و در 30 سال کارم چنین ماجرایی عجیب را تجربه نکردم. دخترم واقعا شجاعت به خرج داده است؛ چرا که خرس شکار شده 200 کیلوگرم وزن داشت.

نظر + سپاس
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری 17 ساله که دل شیر دارد + عکس 1 [/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط zahrach ، azin.mhd ، negin2000 ، BIG-DARK ، SABER ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
(15-10-2015، 14:33)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک نوجوان 17 ساله اهل ایالت میشیگان ایالات متحده آمریکا با استفاده از تیر و کمان یک خرس 200 کیلوگرمی را از پا در آورد.

«جسیکا اولم استید» 17 ساله که دانش‌آموز دبیرستان است، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی آمریکا، تصریح کرد: یک ماه است که در یک مسافرت شکاری هستیم. روز گذشته هنگامی که به تنهایی در حال گردش بودم تا شکاری برای خود پیدا کنم، با یک خرس قهوه‌ای مواجه شدم. ابتدا ترسیدم؛ چرا که خرس بسیار بزرگ و تنومند بود.

این دختر نوجوان ادامه داد: تیر و کمان خود را در آوردم و از فاصله 14 متری به او تیری پرتاب کردم. با کمال تعجب و در عین خوشحالی متوجه شدم تیرم به هدف برخورد کرده و من موفق شدم خرس قهوه‌ای را از پا در آورم.

«تیم اولم استید» پدر این دختر نوجوان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، اضافه کرد: من خودم معلم شکار هستم و در 30 سال کارم چنین ماجرایی عجیب را تجربه نکردم. دخترم واقعا شجاعت به خرج داده است؛ چرا که خرس شکار شده 200 کیلوگرم وزن داشت.

نظر + سپاس

خوب بود مرینوسی Heart Heart Heart
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ
جدیدا همه دخترا دل شیر دارن Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow عکس دختر ۱۴ ساله ای که به خاطر بیرون نرفتن از خانه خود را دار زد!
Exclamation دختر زیبا و 14 ساله نابغه ایرانی در آلمان + عکس
  عکس های ساناز صالحی زیباترین مانکن 16 ساله ایرانی
  رفتار بسیار عجیب مردم نپال با دختران 16 ساله
  دختری بخاطر لب های بزرگ و عجیبش معروف شد + عکس
  تصاویر گربه ای که زیباترین چشم های جهان را دارد
Star عکس هایی از دختری با چشمان زیبا و خیره کننده! (:
  اخراج دختری از مدرسه بخاطر رنگ موهایش (+عکس)
  پسری که با متلک گفتن دختری لاغر شد!! (عکس
  نقاشی های اعجاب انگیز نابغه یازده ساله

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان