امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوملای من در لوکال خطا میدهد

سلام دوستان
من یک سایت دارم که برای کسی هست و دانلود کردم و در لوکال نصب کردم نسخه جوملارو نمیدونم چنده و همش خطاهای زیر برام میاد!!

( ! ) Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in F:\wamp64\www\دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
web-design \public_html\libraries\joomla\string\string.php on line 27

( ! ) Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at F:\wamp64\www\دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
domain-registration \public_html\libraries\joomla\string\string.php:27) in F:\wamp64\www\hadidsaz\public_html\libraries\joomla\session\session.php on line 658

ممنون میشم راهنمایی کنید این خطای برای چیه و چطوری رفعش کنم
مرسی
پاسخ
آگهی
(13-01-2019، 12:44)siavash82ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان
من یک سایت دارم که برای کسی هست و دانلود کردم و در لوکال نصب کردم نسخه جوملارو نمیدونم چنده و همش خطاهای زیر برام میاد!!

( ! ) Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in F:\wamp64\www\دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
web-design \public_html\libraries\joomla\string\string.php on line 27

( ! ) Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at F:\wamp64\www\دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
domain-registration \public_html\libraries\joomla\string\string.php:27) in F:\wamp64\www\hadidsaz\public_html\libraries\joomla\session\session.php on line 658

ممنون میشم راهنمایی کنید این خطای برای چیه و چطوری رفعش کنم
مرسی

سلام ، جوملای شما فایل هاش مشکل داره !
از یه جای دیگه دانلود کنید !
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان