امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب دونده هزارتو یک و دو وسه

سلام
کتاب دونده هزارتو یه کتاب برای نوجوانان هست نوشته ی جیمز دثنر که بسیار زیباست و من خودم خیلیییی دوسش دارم و البته فیلمش هم ساخته شده که توضیحات اونم قرار دادم براتون
میخوام خلاصه ی هر سه قسمتو براتو بزارم
دونده هزارتوی 1 با نام دونده هزارتو یا گریز از هزارتو
دونده هزارتو ی2 با نام دشت جهنم یا مشقت های اسکرچ
دونده هزارتوی 3 با نام درمان مرگ

دونده هزارتوی 1 . توماس وقتی در جعبه بیدار میشه هیچی رو جز اسمش به یاد نمیاره توی بیشه دور اونو پسرایی احاطه کردن که همه مثل خودش حافظه هاشون پاک شده مینهو نیوت البی چند نفر از کسایی هستن که باهاشون اشنا میشه و متوجه میشه توی هزارتو هیچ دختری وجود نداره دور بیشه رو دیوار های عظیمی گرفته که بیشه نشین هارو از هزارتو و گریور هایش در امان نگه میدارد فردا روز ورود توماس دختری به نام ترزا با پیغام همه چیز تغییر خواهد کرد و نامه ای که این اخرین نفر است برای همیشه . وارد هزارتو می شود اما دختر بیهوش است بعد مدت ها اتفاقات عجیبی می افتد که مهم ترینش بسته نشدن دروازه هاست توماس باید کاری کند .....

دونده هزارتوی 2 بعد از فرار از هزارتو وقت شروع ازمایش دوم فرا می رسد دشت جهنم یا همون اسکرچ سوزان ترین بخش دنیا با وجود مردمی که از بیماری فلر دیوانه میشدنن و مثل حیوانات خون خوار رفتار می کردند که اسمشان کرانک یا همون کرک ها بود فرار سخت است . ایا کسی زنده خواهد ماند ؟ دوستی ها از هم می پاشد و وفا داری ها امتحن می شود

دونده هزارتوی 3 توماس از هزارتو فرار کرده دشت جهنم را پشت سر گذاشته اما زمان دروغ به پایان رسیده ویکد سازمانی که ان ها را در این ازمایش ها قرار داده برای پیدا کردن درمان تلاش میکند اما توماس دیگر نمی خواهد ازمایش ها را ادامه دهد انتخاب سخت است فدا شدن جان نوجوانان معصون یا از بین رفتن نسل بشر

کسی این کتاب رو خونده؟ نظرتون چیه

حالا چند تا سوال
اگه شما جای توماس بودید مردن دوستاتون و نوجونای معصون رو انتخاب می ردید یا از بین رفتن بشر ؟

شما می تونید فیلم دونده هزارتو رو از اپارات دانلود کنید و ببینید خیلیییی این فیلم قشنگه و کمی ناراحت کننده
بانویی از جنش تابستان کوچه شهریور پلاک 23
اینجا دنبال من بگرد
پاسخ
 سپاس شده توسط All out of love
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی کتاب: پرتقال کوکی
Sad کتاب انیدرال
Exclamation برترین کتاب های ترسناک جهان معرفی شدند !...
Photo باشگاه کتاب‌خوانی موسسه زبان سفیر گفتمان با حضور خانم لیلی گلستان
  خواندن کتاب‌های هری‌پاتر شما را به انسان بهتری تبدیل می‌کند!
  پرفروش ترین کتاب های جهان
  ✞ کتاب های آر.ال.استاین ✞
  دانلود کتاب خاطرات خون آشام جلد دوم کشمکش
  یک کتاب ترسناک از ار ال استاین فراموشم مکن1و2
  انتشار سه کتاب داستان و طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان