امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

.....
آگهی
(19-05-2019، 22:13)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا منم عاقا می‌خوام

عاقا منو کی برده 
همین الا بیاره پیش بده
مرسی آه

تنها آقای زندگی ما بابامونه !!

برو بخواب بابا (((:

شب بخیر .
 سپاس شده توسط saba 3
(19-05-2019، 22:13)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا منم عاقا می‌خوام

عاقا منو کی برده 
همین الا بیاره پیش بده
مرسی آه

دختر رشتی با ابروهای هشتی

(19-05-2019، 22:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2019، 22:13)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا منم عاقا می‌خوام

عاقا منو کی برده 
همین الا بیاره پیش بده
مرسی آه

تنها آقای زندگی ما بابامونه !!

دخترا بعد از کات کردن D:
 سپاس شده توسط saba 3
(19-05-2019، 22:20)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا بعد از کات کردن D:

ببین شوخیشم قشنگ نیست !

حداقل درمورد من قشنگ نیست (((: 
 سپاس شده توسط saba 3
(19-05-2019، 22:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2019، 22:20)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا بعد از کات کردن D:

ببین شوخیشم قشنگ نیست !

حداقل درمورد من قشنگ نیست (((: 

چلا ؟):
 سپاس شده توسط saba 3
؟..............
 سپاس شده توسط Faust
آگهی
به عنوان پیرمرد جمع توصیه می کنم اعصاب و زمانتون رو درگیر این کارا نکنید..زندگی کنید بخندید برقصید کتاب بخونید و حال کنید..کسی که بلد باشه پا به پاتون برقصه خودش میاد تو زندگی و از همه نظر ارضاتون می کنه(راضیتون می کنه :| ) پس الکی تو جو نرید بعدشم شکست و این حرفا..زندگی کنید بابا مگه چند سال وقت دارید..

بدترین آدما و بدبخت ترینشون اونایی هستن که منتظر نجات دهندن..شوهر کنم که ازاد بشم..کیف کنم..یا زن بگیرم که بهش تکیه کنم و این حرفا.. یکم اکت کنید قوی تر باشید چه ایرادی داره دختر پول دربیاره تنها یا با دوستان از هرجنسی برن مسافرت و تئاتر و سینما..
به به سخنران خوبیم 32
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، Faust ، سایه2
چرا:|
 سپاس شده توسط Mr.Ramin
(19-05-2019، 22:43)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به عنوان پیرمرد جمع توصیه می کنم اعصاب و زمانتون رو درگیر این کارا نکنید..زندگی کنید بخندید برقصید کتاب بخونید و حال کنید..کسی که بلد باشه پا به پاتون برقصه خودش میاد تو زندگی و از همه نظر ارضاتون می کنه(راضیتون می کنه :| ) پس الکی تو جو نرید بعدشم شکست و این حرفا..زندگی کنید بابا مگه چند سال وقت دارید..بدترین آدما و بدبخت ترینشون اونایی هستن که منتظر نجات دهندن..شوهر کنم که ازاد بشم..کیف کنم..یا زن بگیرم که بهش تکیه کنم و این حرفا.. یکم اکت کنید قوی تر باشید چه ایرادی داره دختر پول دربیاره تنها یا با دوستان از هرجنسی برن مسافرت و تئاتر و سینما..  
به به سخنران خوبیم 32
شوخی نکن با من !
بابا مگه بدون پارتنر میشه رقصید (((:
:دی
 سپاس شده توسط Mr.Ramin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=192
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! 135
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! 135
پیداش کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان