امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهبودی و بیضایی بازیگران «ریست» شدند

Lightbulb 
بهبودی و بیضایی بازیگران «ریست» شدند 1

رضا بهبودی و سودابه بیضایی بعنوان بازیگران فیلم «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه کنندگی امیر سیدزاده انتخاب شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، پس از مذاکره با چند گزینه سینمایی و تئاتری در نهایت رضا بهبودی و سودابه بیضایی به عنوان بازیگران اصلی فیلم سینمایی «ریست» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه کنندگی امیر سیدزاده انتخاب شدند تا در روزهای آینده مقابل دوربین بروند.
این دومین همکاری رضا بهبودی با محمدرضا لطفی است که پیش از این نیز در فیلم سینمایی «روایت ناپدید شدن مریم» با نقش مرتضی حسینی این همکاری صورت گرفته بود، اما سودابه بیضایی در اثر قبلی لطفی حضور نداشت و اولین همکاری آنها در «ریست» شکل می‌گیرد.
«ریست» به عنوان دومین فیلم بلند محمدرضا لطفی، فیلمی با فیلمنامه‌ای چالش برانگیز است که با فرم و شکلی متفاوت نیز ساخته خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده: احساس می‌کنم دیوونه شدم…یه جورایی به تمام دوربین‌های مداربسته که دارن آدم رو کنترل می کنن حساسیت پیدا کردم…اونقدر توی این ماجرا غرق شدم که احساس می‌کنم پشت همه این دوربینا یه نفره…یه نفر که چهار چشمی داره منو نگاه می کنه!
عوامل «ریست» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدرضا لطفی، تهیه کننده: سید امیر سید زاده، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه جو، طراح گریم: پدرام زرگر
صدابردار: علی گراکویی، تدوین: بابک قائم، مدیر تولید: محمد سید زاده، جانشین تولید: حامد آزادی، دستیار اول کارگردان: مرجان بقایی و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین هارت به جمع بازیگران فیلم Borderlands اضافه شد
  نقش هایی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران آن وارد کرده
  بازیگر فیلم RoboCop به جمع بازیگران فصل سوم سریال Jack Ryan پیوست
  ۶ بازیگر جدید به سریال لایو اکشن Cowboy Bebop اضافه شدند
  روسیف ساترلند به بازیگران فیلم Orphan: First Kill پیوست
  جیم گافیگان به بازیگران فصل دوم سریال Stargirl پیوست
  بازیگر فیلم Top Gun: Maverick به جمع بازیگران The Falcon and the Winter Soldierپیوست
  سوفیا هاسمیک به بازیگران سریال Superman and Lois پیوست
  سوچیل گومز به جمع بازیگران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness پیوست
  فهرست بازیگران فیلم Don’t Look Up لئوناردو دی کاپریو تا جنیفر لارنس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان