امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نخستین واکنش حمید حامی به اتفاقات عجیب در کنسرتش!

Music 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخستین واکنش حمید حامی به اتفاقات عجیب در کنسرتش! 1

حمید حامی برای نخستین بار به اتفاقات عجیب در کنسرتش واکنش نشان داد و تاکید کرد که هنوز صحت وجود تصاویر مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید حامی خواننده موسیقی پاپ پس از پخش تصاویر مستجهن در کنسرتی که در شیراز داشت، در گفت‌وگویی اینترنتی درباره حواشی این کنسرت گفت: «خیلی سال‌ است که مشغول کار هستم و هیچ وقت خط قرمزها را رد نکردم. ۹ روز پس از اجرای کنسرت متوجه پخش این تصاویر شدم. ویدئوی کنسرت هم طبق یک حرکت جمعی و سیستماتیک، در یک ساعت مشخص در صفحات مجازی پخش شد و صفحات هم همگی از نوعی بودند که برای بارگذاری ویدئو پول دریافت می‌کنند.»

او درباره دقت و نظارتی که بر محتوای برنامه کنسرت‌هایش دارد، توضیح داد: «با جزییات همه چیز را زیرنظر دارم، عوامل محترم حراست وزارت ارشاد هم همیشه در سالن هستند و امکان ندارد که چنین صحنه‌ای از زیر دست آن‌ها در رفته باشد. این نکته را باید بگویم که صحت وجود تصاویر هنوز مشخص نشده است، فکر می‌کنم که این مسئله برای مسئولان هم اثبات نشده است.»

حامی همچنین گفت: «تصاویر فقط توسط یک دوربین است که کیفیت پایینی دارد ضبظ شده است، در صورتی که آن سالن گنجایش تقریبا هزار نفری دارد و من هیچ تصویری از زوایه دیگری ندیدم.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  شوک به دنیای موسیقی | حمید هیراد سرطان خون گرفت
  گریم عجیب و باورنکردنی تیلور سوئیفت (عکس)
  واکنش های توییتری به حاشیه های اخیر امیرتتلو
  جوابیه حمید هیراد در برابر شکایت شاعران
Music «اِمو بند» برای نخستین بار کنسرت برگزار می کند
Music واکنش عضو شورای شهر به اجرای رسمی و غیررسمی گروه‌های موسیقی پایتخت
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
Music حامی: ممنون که موسیقی متفکر را حمایت میکنید
Music حمید متبسم با «خواب‌های رنگی من» بازمی‌گردد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان