امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترامپ: «موسیقی تیلور سوییفت را ۲۵ درصد کمتر دوست دارم»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترامپ: «موسیقی تیلور سوییفت را ۲۵ درصد کمتر دوست دارم» 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترامپ: «موسیقی تیلور سوییفت را ۲۵ درصد کمتر دوست دارم» 1    

ترامپ: «موسیقی تیلور سوییفت را ۲۵ درصد کمتر دوست دارم»

تیلور سوییفت خواننده ی مشهور امریکایی ۲۹ ساله است  که از نوجوانی وارد عرصه خوانندگی پاپ در شاخه کانتری شد و 10 جایزه گرمی در کارنامه دارد، تا ابتدای سال 2016 بیش از 40 میلیون نسخه از آلبوم‌هایش را فروخته و با 130 میلیون دانلود تک‌آهنگ‌هایش در فضای مجازی، از محبوب‌ترین خوانندگان دنیا در عرصه دیجیتال بوده است.

کمتر کسی هست که این خواننده ی جوان و زیبا را نشناسد.
تیلور از ان دسته افرادی است که شهرت او را عوض نکرده است و عاشق طرفدارانش و حرف زدن با ان هاست.
دختری فوق العاده احساسی ست ؛ چرا که بیشتر اهنگ های خود را از تجربیات زندگی و مسایلی که احساسات او را در بر گرفته ، نوشته است.

اما این خواننده برای اولین بار نظری سیاسی ارائه داده و باعث ایجاد واکنش هایی در کشورش شده است.روشن است که بعد از مدت ها نتوانسته است تحمل کند و مثل اهنگ هایش یک باره سکوت خود را شکسته است.

سوئیفت شامگاه یکشنبه در صفحه شخصی و رسمی خود در اینستاگرام درباره تصمیم تازه‌اش نوشت: «در گذشته چندان مایل نبودم دیدگاه‌های سیاسی‌ام را آشکارا بیان کنم اما در دو سال اخیر در زندگی من و در دنیا اتفاق‌هایی افتاده که الان احساسی متفاوت دارم.» این پست خواننده جوان در یک ساعت اول 360 هزار لایک خورد و تعداد لایک‌های آن در کمتر از 12 ساعت از مرز یک میلیون و 100 هزار گذشت.

در بخش دیگر پست سوئیفت خطاب به مردم آمریکا چنین آمده است: «من همیشه رای‌ام را به نامزدهایی می‌دهم که از حقوق مردم دفاع و برای آن مبارزه کنند. در این کشور هنوز نسبت به رنگین‌پوستان تبعیض‌نژادی نظام‌مند اعمال می‌شود. نمی‌توانم فارغ از رنگ پوست و جنس به کسانی رای بدهم که نمی‌خواهند برای احقاق حقوق همه آمریکایی‌ها تلاش کنند. به همین دلیل رای من برای مارشا بلکبرن، نامزد جمهوریخواه مورد حمایت دانلد ترامپ نخواهد بود.»

خواننده محبوب آمریکایی‌ها در عین حال از دو نامزد دمکرات ایالت تنسی برای ورود به سنا و کنگره حمایت کرد و نوشت: «لطفا لطفا با نامزدهای ایالت خودتان آشنا شوید و به کسانی رای بدهید که بیش از دیگران ارزش‌های شما را نمایندگی می‌کنند. بسیاری از ما نمی‌توانیم نامزد یا حزبی پیدا کنیم که از هر نظر 100 درصد با او موافق باشیم اما در هر حال باید رای بدهیم.»
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، @پوریا@ ، Sirvan10_a ، یلدا 86 ، ρσєѕɪ
آگهی
یکی باید پیدا بشہ از ترامپ خوشش بیاد بعد?
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
یکی نیستش بگه
اهای اقای ترامپ تو می شکنی مثل لامپ تو خیلی کله پوکی هستی ماشین کوکی
ماشین تاییلور نمی شی اما از مخ تعطیل می شی
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
Smile Sleepy Dodgy Huh
بزن گیتار به یاد اون که دنیامو پر از غم کرد
به یاد اون که منو با غصه همدرد کرد7
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
Heart 
خواننده خوبی بعضی اهنگاشو شنیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موسیقی تقدیمی
  کدوم اهنگو بیشتر از همه دوست داری و تاحالا ازش خسته نشدی؟
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
Music اهنگ و موسیقی
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  گروه موسیقی نگریتا
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  رپ! موسیقی یا موسیخی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان