امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولید یک آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص

Music 
تولید یک آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص
رامین بهنا از آهنگسازان و نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان از تدوین و تولید یک آلبوم با کلام با حضور تعدادی از خوانندگان مطرح کشور خبر داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولید یک آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص 1

به گزارش افکارنیوز، رامین بهنا درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود گفت: طی ماه‌های گذشته مشغول ضبط و تولید یک آلبوم با کلام هستم. این مجموعه دربرگیرنده یک اثر با حضور چند خواننده جوان و مطرح موسیقی کشور از جمله مانی صفی‌خانی، بهزاد عمرانی، امید نعمتی، رضا رامتین نیا و ماکان اشگواری است که تصور می‌کنم با توجه به صدای متفاوت هریک از این خوانندگان آلبوم متفاوتی پیش روی مخاطبان قرار گیرد. این پروژه از جمله کارهایی است که بنده در کنار کارهای بی‌کلامی که تاکنون منتشر کرده‌ام از مدت‌ها پیش دغدغه‌ام بوده و از آن مجموعه‌هایی است که برایم دارای اهمیت ویژه‌ای است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه خوانندگان آلبوم از استایل‌های متفاوتی در حوزه خوانندگی برخوردارند طبیعتاً فضای آلبوم هم به خودی خود دربرگیرنده فضاهای متفاوتی خواهد بود اما همان گونه که مخاطبان کارهای من می‌دانند همواره تلاش کرده‌ام کارهایم مانند یک نخ تسبیح باشد که در عین متفاوت بودن معرف سبک و سیاق کاری من نیز باشند. در عین حال با توجه به اینکه هیچ گاه نخواستم خود را محدود به ترکیب سازی مشخصی کنم، بنابراین شما انتظار داشته باشید که ترکیب سازی این آلبوم نیز با کارهای دیگرم متفاوت باشند.

بهنا در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: طبق برنامه‌ریزی هایی که برای تولید این آلبوم صورت گرفته تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم تا پاییز امسال حتی زودتر آلبوم را منتشر کرده و بعد از آن برای اجراهای زنده نیز کارهای لازم را انجام دهیم. به هر حال من در سال جاری تصمیم گرفته‌ام تا علاوه‌بر تولید آثار متفاوت در حوزه موسیقی بی‌کلام و با کلام فعالیت بیشتری را هم در اجراهای زنده داشته باشم که به زودی جزئیات این فعالیت‌ها به مخاطبان اعلام می‌شود.

این آهنگساز و مدرس موسیقی با اشاره به فضای فعلی تولید و اجرای آثار موسیقایی که بخشی از آن به اجرای آثار بی‌کیفیت ارتباط دارد توضیح داد: به هر حال ما در دوره‌ای هستیم که باید بگذرد و ما می‌توانیم از منظر یک تجربه به آن نگاه کنیم. به هر صورت آنچه من برای برنامه‌های سال ۹۸ در نظر گرفته‌ام حرکت در مسیری است که کنسرت‌ها و اجراهای بیشتری را هم در تهران و هم در سایر شهرها برگزار کنم و امیدوارم فضا به گونه‌ای طراحی شود که بتوانم برنامه‌های با کیفیتی را به مخاطبان عرضه کنم.

رامین بهنا از جمله آهنگسازان مطرح کشورمان است که طی سال‌های اخیر فعالیت‌های مؤثری را در عرصه موسیقی تلفیقی انجام داده است. رهبری ارکستر در اجراهای زنده یاد محمد نوری، ساخت موسیقی فیلم‌های متعدد سینمایی و تلویزیونی از جمله «نسل سوخته» و «کمکم کن» به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور، «داستان‌های تبعید» به کارگردانی فریدون حسن‌پور، «آهوی ماه نهم» به کارگردانی مسعود نوابی و… و نیز برگزاری چندین کنسرت مختلف با گروه موسیقی «بهنا» و چند مجموعه دیگر از جمله فعالیت‌های این هنرمند در حوزه موسیقی است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موسیقی تقدیمی
Music اهنگ و موسیقی
  اخبار و چارت های Taylor Swift و خوانندگان خارجی
  گروه موسیقی نگریتا
  رپ! موسیقی یا موسیخی؟
  نکات مهم قبل از تمرین موسیقی
Music سبک موسیقی مورد علاقت کدومه؟؟ یه تیکه از آهنگ مورد علاقت تو اون سبک رو بنویس ...
  درخواست نویسندگی در بخش آهنگ و موسیقی و زیرشاخه ها
  بهترین قطعات تاریخ موسیقی
Music حسین علیزاده به‌سراغ موسیقی لرستان می‌رود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان