امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگزاری اولین کنسرت الکتروآکوستیک «علیرضا قربانی» با پروژه «با من بخوان»

Music 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برگزاری اولین کنسرت الکتروآکوستیک «علیرضا قربانی» با پروژه «با من بخوان» 1

«علیرضا قربانی» پس از بیست ماه در تهران روی صحنه می‌رود. این خواننده سرشناس موسیقی ایرانی طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت با مخاطبانش در تالار وحدت تهران دیدار می‌کند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این اولین اجرای پروژه «با من بخوان» است. پروژه‌ای که اسفند سال گذشته با انتشار قطعه «نیست شو» از آن رونمایی شد و در کنسرت پیش‌رو هم علیرضا قربانی با ارکستری الکتروآکوستیک روی صحنه می‌رود. آهنگسازی و تنظیم قطعات الکترونیک را حسام ناصری به عهده دارد و همچنین چند قطعه از سامان صمیمی در این کنسرت اجرا خواهد شد.

اغلب قطعات این کنسرت جدید هستند و برای اولین‌بار اجرا خواهند شد. از سوی دیگر رضا موسوی این روزها مشغول برنامه‌ریزی برای کارگردانی و اتفاقات بصری اولین اجرای پروژه با من بخوان با صدای علیرضا قربانی است. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت به سایت «ایران کنسرت» مراجعه نمایند.

انتشار قطعه نیست‌شو با تنظیم الکترونیک بازتاب‌های زیادی را برای علیرضا قربانی داشت چرا که او همزمان با انتشار این اثر، جزئیات پروژه و قطعات جدیدش را هم عنوان کرد. در این مجموعه بیشتر آثار الکتروآکوستیک هستند.

اولین کنسرت الکتروآکوستیک علیرضا قربانی در حالی قرار است ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت روی صحنه برود که این خواننده در کنسرت‌های قبلی خود تجربه اجرای یک یا دو قطعه با فضای الکترونیک را داشت. اما عموماً کنسرت‌های قربانی با ارکستر کلاسیک یا آنسامبل ایرانی یا تلفیقی از این دو ژانر روی صحنه رفته بود. حالا باید منتظر ماند و دید در اولین اجرای رسمی قطعات پروژه با من بخوان بازخورد مخاطبان نسبت به این تجربه علیرضا قربانی چگونه خواهد بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه تیکه از اولین آهنگی که به ذهنتون میرسه بنویس
Rainbow فعالیت‌های انجمن موسیقی در روزهای کرونایی ،یک پروژه مهم کلید خورد!
  سیروان خسروی در اعتراض به وضعیت اقتصادی مردم کنسرت هایش را لغو کرد / 150 میلیون خسارت
Rainbow سالار عقیلی و یک کنسرت خانوادگی !
  آمار فاجعه بار فروش بلیت کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا
  آندره بوچلی کنسرت آنلاین رایگان برگزار می کند
  خواننده ایرانی برای صندلی های خالی کنسرت برگزار می کند!
Music اجرای اهنگ عالیجناب عشق در کنسرت
Music اجرای تک ترک جنگ لایو از علی یاسینی در کنسرت❤ورژن جدید جنگ از علی یاسینی❤
Heart ورژن جدید اهنگ برگرد علی یاسینی و گیتار زدنش در کنسرت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان