امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنجلینا جولی قسمتی از بدنش را از دست داد

آنجلینا جولی قسمتی از بدنش را از دست داد  1

یک حادثه دردناک در صحنه فیلمبرداری فیلم "تام رایدر" باعث شد که مفصل آرنج او دچار آسیب دیدگی شدید شود.
این ستاره ۳۶ ساله اخیرا" فاش کرد که یک حادثه دردناک در صحنه فیلمبرداری فیلم "تام رایدر" باعث شد که مفصل آرنج او دچار آسیب دیدگی شدید شود و پزشکان هرگز نتوانستند آرنج آسیب دیده این بازیگر مشهور هالیوود را کاملا" درمان کنند.

او گفت: "قسمتی از مفصل آرنج من از بین رفته است."

"در هنگام فیلمبرداری یکی از صحنه های فیلم "تام رایدر" که من نقش لارا کرافت را در آن بازی کردم، یک حادثه بد اتفاق افتاد و من با یک جسم سخت برخورد کردم که باعث شد مفصل آرنجم کاملا" خرد شود."

پزشکان بیشتر تکه های خرد شده مفصل مرا پیدا کردند و به هم پیوند زدند اما یک تکه از آن هرگز پیدا نشد و هنوز در بدن من شناور است.

آنجلینا جولی که همراه همسرش براد پیت از شش فرزند نگهداری می کند، اخیرا" تاکید کرد که هرگز فرزندانش را نصحیت نمی کند و برای آنها سخنرانی نمی کند.

آنجلینا گفت :"من از آن دسته مادرهایی نیستم که دائما" برای فرزندانشان حرف می زنند و آنها را نصیحت می کنند."

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Altair... ، ghazal.k ، ferya ، hossein. ، aCrimoniouSs ، sadaf3 ، Z!P ، ÐeaÐ GiЯl ، black devil ، ندا* ، Amir BF ، sir love ، مینا92 ، _tannaz_ ، nima77 ، fati sheyton ، saghar77 ، FrOzen あHeArt ، joe(parsa)m ، Apathetic ، сÜтε Đévìł ツ ، کریستال ، T A R A ، ღdorsaღ ، @_.).paya.(._@ ، The Light ، Mason ، کارا ، نازنین لیلا ، SHERMION ، عليرضا1 ، All out of love ، ارزوخواجه ، amir1 ، hoora ، love 2012 ، why lie ، sanaz_jojo ، gita mini ، pink devil ، ZUSE ، bahram_z ، RedSparrow ، Armina ، Ali MuSiC ، j0oj0o ، خانوم گل ، bibak k2 ، ململ جوجو ، SABER ، parya2 ، AmItiSe ، LIGHT ، فلانی ، kian. ، همنفس ، sp_go ، یلـــدا ، art ، Hamidreza jefri HHH ، Deltang ، mohsenniceboy ، farbodd ، sara ss501 ، Nazanin501 ، jolia
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نقد فیلم جولی و جولیا؛ یک آشپزی در دو زمان
  کمک مالی آنجلینا جولی برای مقابله با کرونا
  خالکوبی جالب فارسی بر روی دستان آنجلینا جولی!
  از ملاقات آنجلینا جولی از کمپ آوارگان عراقی تا دعوا بر سر ساخت مستند مرتضی پاشایی! /
  آنجلینا جولی : همسر برد پیت بودن سخت هست
  آگهی فروش خانه برد پیت و آنجلینا جولی
  آیا آنجلینا جولی اَبَرقهرمان بعدی کمپانی مارول خواهد بود؟
  آنجلینا جولی و کیف گران قیمتش (عکس)
  همکاری جالب شوهرهای سابق آنجلینا جولی
  درخواست آنجلینا جولی برای سفر به ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان