امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازنشتگی کاسیاس

بازنشتگی کاسیاس 1
دروازه‌بان نامدار اسپانیایی تیم پورتو از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رکورد، ایکر کاسیاس، دروازه‌بان نامدار اسپانیایی که در تیم پورتو عضویت داشت از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

این دروازه بان ۳۷ ساله چندی پیش به دلیل عارضه قلبی در تمرین تیم باشگاهی خود یعنی پورتو به بیمارستان برده شد و توانست سلامت خود را به دست بیاورد.

او که سال‌ها در تیم رئال مادرید حضور داشت، در سال‌های پایانی فوتبال خود راهی پورتو شد تا برای این تیم پرتغالی بازی کند. او ۷۲۵ بار برای رئال مادرید و ۱۱۶ بار نیز برای پورتو بازی کرد.

کاسیاس عضو تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۰ نیز بود و توانست با این تیم قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند. او توانست در دوران حضور خود در تیم ملی اسپانیا ۱۶۷ بار پیراهن لاروخا را به تن کند و درون دروازه این تیم قرار گیرد.

دروازه‌بان نامدار اسپانیایی هم‌چنین در یورو ۲۰۰۸ و یورو ۲۰۱۲ نیز برای تیم ملی اسپانیا بازی کرد و توانست قهرمانی رد این دو رویداد مهم را نیز کسب کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  بازگشت ایکر کاسیاس در شب قهرمانی پورتو (عکس)
  خاطره ترسناک و تلخی که برای کاسیاس زنده شد
  کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام
  به بهانه رویارویی کاسیاس و حقیقی
  کاسیاس: دوست دارم در مقابل رئال بازی کنم
  کاسیاس: انتظار دارم ناواس همانند من برای رئال مادرید بجنگد
  پرز: رفتار مورینیو در قبال کاسیاس اشتباه نبود
  کاسیاس: در مقطعی با رونالدو مشکل داشتم
  کاسیاس: سکوت کردم تا به رئال لطمه نخورد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان