امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سروش رفیعی

• نام کامل:سروش رفیعی
  • ملیت:ایران
  • باشگاه:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    پرسپولیس
  • تاریخ تولد:24/3/1990
  • محل تولد:شیراز، ایران
------------------------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سروش رفیعی 1
بیوگرافی سروش رفیعی
زندگی شخصی سروش رفیعی
سروش رفیعی فروردینی است و در سال 1369 در شیراز به دنیا آمده، او تک پسر است و یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد و علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارد.
سروش رفیعی 1
سروش رفیعی در تمرینات پرسپولیس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج  سروش رفیعی
سروش رفیعی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.
سروش رفیعی 1
سروش رفیعی در تیم الخور قطر
پست اینستاگرامی سروش رفیعی برای مادرش
تصویری را به همراه مادر خود در اینستاگرامش منتشر و از وی به عنوان عشق زندگی خود یاد کرد.
سروش رفیعی ستاره پرسپولیس در آستانه ولنتاین، مادر خود را دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق واقعی  اش دانست و در صفحه اجتماعی خود به وی تبریک گفت.
سروش رفیعی با انتشار تصویر زیر در کنار مادرش، در صفحه اجتماعی خود نوشت:«از تمام دلتنگی ها، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم. تبریک روز عشق به پاکترین عشق زندگی ️ مادر ️»
زندگی ورزشی سروش رفیعی
رفیعی از جمله بازیکنانی بود که در کنار چهره هایی چون بختیار رحمانی، آرش افشین، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین ماهینی  و… از تیم ملی دورمانده است. قصه سروش با دیگران بازیکنان از همان روز اول متفاوت بود. او از همان روزهای نخستین گفت تخلفی نکرده چراکه در سال 89 به خاطر کفالت پدرش که مدارک آن هم موجود است، کارت معافیت خود را گرفت.
سروش رفیعی 5 سال در فجرسپاسی بود و حال سوالی که پیش می آید این است؛ چطور در آن 5 سال سربازی اش را نگذراند؟ قصه رفیعی این بود که در سال 89، با توجه بیماری سخت پدرش و همینطور شرایط خانواده اش که تحت نظر کمیته امداد امام خمینی (ره) بودند، کفالتش را در مرداد 89 گرفت. او یک سال و نیم پس از گرفتن معافیت در فجرسپاسی ماند و توپ زد تا در نهایت 7 میلیون تومان بگیرد. او سال 90 به فولاد پیوست.
سروش رفیعی 1
زندگینامه سروش رفیعی
بازی  سروش رفیعی در تراکتورسازی
در نهایت در تاریخ 19 فروردین 1394 جهت سپری شدن خدمت سربازی اش به تیم نظامی تراکتور سازی که زیر نظر سپاه بود اعزم شد، او در 39 بازی توانست 5 گل بزند و بازی های زیبایی از خود به نمایش بگذارد وی 1٫5 سال در این تیم حضور داشت
پرسپولیس تا لژیونری سروش رفیعی
بعد از تراکتورس سازی در نیم فصل 95 – 96 به پرسپولیس تهران پیوست و در 14 بازی توانست 3 گل بزند و با این تیم قهرمان لیگ برتر همین سال شد، او در فصل 96 – 97 با تیم الخور قطر قرداد حضور در یک فصل به مبلغ دو میلیارد و دویست میلیون تومان کرفته است، این در حالی بود که پرسپولیس حاضر نبود بیش از یک میلیارد به او بدهد.
ملی پوش شدن سروش رفیعی
او به تیم ملی فوتبال ایران در اکتبر 2014 توسط کارلوس کی روش فراخوانده شد. او اولین بازی خود را در یک بازی مقابل کره جنوبی در 18 نوامبر 2014 انجام داد. او در تاریخ 30 دسامبر 2014 توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارلوس کی روش  به ترکیب ایران در جام ملت های آسیا 2015 فراخوانده شد.
سروش رفیعی 1
مرتضی پور علی گنجی و ژاوی و سروش رفیعی در لیگ قطر
حواشی سروش رفیعی و کارت پایان خدمت وی
کارت معافیت از سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل شد.
افتخارات سروش رفیعی
فجرسپاسی
  • لیگ آزادگان (1):90–1389
فولاد
  • لیگ برتر خلیج فارس (1):93–1392
پرسپولیس
  • لیگ برتر خلیج فارس (1):96–1395
فردی
  • تیم سال لیگ برتر خلیج فارس (3):93–1392، 95–1394، 96–1395
سروش رفیعی 1
سروش رفیعی در جمع بازیکنان تیم پرسپولیس
مشخصات ظاهری و فنی سروش رفیعی

● پست :هافبک
● قد :177 سانتی متر
● وزن :72 کیلو گرم
● شماره پیراهن در باشگاه :7
● شماره پیراهن در تیم ملی :17
● پای تخصصی :راست
سروش رفیعی 1
پدر و مادر سروش رفیعی
شماره مورد علاقه سروش رفیعی در پرسپولیس
در ابتدای هر فصل یکی از جذابیت ها برای هواداران تیم های بزرگ این است که ببینند بازیکنان تازه وارد در تیم محبوب شان با چه شماره ای فصل را شروع می کنند. در حال حاضر شماره های جذابی که در پرسپولیس خالی است 6، 7، 9، 10 و 17 است و البته بازیکنانی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وحید امیری  ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی ترابی  ، سروش رفیعی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی شریفی  خواهان پوشیدن این شماره ها هستند.
با حضور احتمالی سروش رفیعی در این تیم به احتمال زیاد او یک بار دیگر شماره مورد علاقه اش یعنی 7 را بر تن خواهد کرد. شماره ای که تا پیش از حضور او در این تیم در فصل شانزدهم حاشیه فراوانی را پشت سر گذاشته بود اما وقتی به طور یقین از خوش یمن بودن آن صحبت کرد در ادامه توانست آن را به اثبات برساند.
افشای بخشی از زندگی خصوصی سروش رفیعی
سروش رفیعی هافبک سابق تیم قرمزهای پایتخت که در حال حاضر به تیم الخور قطر پیوسته، دوشنبه شب میهمان برنامه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خندوانه  بود، او در بخش کوتاهی از برنامه در خصوص زندگی فوتبالی خود و شرایط فعلی اش توضیحاتی داد.
اولین سوال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رامبد جوان  از سروش رفیعی این بود که چرا از پرسپولیس رفتی؟ بازیکن جوان پرسپولیس گفت:رفتن از پرسپولیس یک تصمیم حرفه ای بود که در مقطعی که من هستم لازم است و این یک تصمیم منطقی بود تا احساسی.
رامبد جوان از سروش رفیعی درباره اینکه چرا به کشورهای اروپایی نرفت پرسید که گفت:من صادقانه جواب این سوال را می دهم. من احساس کردم که با 27 سال سن کشور اروپایی کمکی به من نمی کند چون من بخاطر سربازی دو سال و نیم هیچ پولی در فوتبال نگرفته بودم و پیشنهاد تیم های اروپایی کمتر از مقداری بود که مدنظر من بود.
سروش رفیعی 1
محمد انصاری  و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیرضا بیرانوند  و سروش رفیعی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی طارمی  در لیگ قهرمانان آسیا
این بازیکن درباره اینکه چرا به تیم های اروپایی نرفته گفت:من از کشورهایی مثل بلژیک، هلند، یونان، سوئیس و روسیه پیشنهادهایی داشتم اما شرایط مالی و مدت قرارداد طوری بود که من با توجه به سنم تشخیص دادم در جایی غیر از اروپا فوتبالم را ادامه دهم.
من از بچگی که در مدرسه فوتبال افشین پیروانی بودم طرفدار تیم پرسپولیس بودم و هنوز هم هستم . آقای برانکو و هواداران پرسپولیس نقش زیادی در لژیونر شدن من داشتند و هیچ چیز به پرسپولیس اولویت ندارد و پرسپولیس همیشه پرسپولیس می ماند.
سروش رفیعی درباره اصالتش گفت :پدر و مادر من هر دو لر هستند اما من در شیراز به دنیا آمده ام و بزرگ شده ام و با لهجه لری چند جمله ای را با یکی از تماشاگران خندوانه در استودیو صحبت کرد و در ادامه با لهجه شیرازی یک ماجرا با کلماتی که رامبد در اختیارش گذاشت تعریف کرد.
بازیکن سابق پرسپولیس درباره خانواده اش گفت:من تک پسر خانواده هستم و یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر دارم . سروش رفیعی ادامه داد من همیشه از پدرم یاد گرفته ام که غصه مال دنیا را نخورم و همیشه در لحظه زندگی کنم و از مادرم هم صبر کردن را یاد گرفته ام.
سروش رفیعی 1
گاهے اوقات سخت مے گذرد ، ولے مے گذرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان