امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این دختر جوان روزی 16 بار میخوابد (عکس)

Thumbs Down 
خواب بخشی از زندگی و امری عادی است که طبق مکانیزم طبیعی بدن در ساعات مشخصی اتفاق می افتد اما هستند افرادی که این طبیعی برایشان به صورت غیر طبیعی جریان دارند

” بلی هات ” 24 ساله که یک مربی ورزشی است و از جسم و روحی سالم برخوردار است خوب طبیعی ندارد و همین امر او را به گونه ای دچار مشکل کرده است و طبق آنچه خودش گفته بدون اختیار روی بیش از 16 بار به خواب میرود.

اولین علائم این خواب غیر ارادی و غیرقابل کنترل در دوران دبیرستان برایش رخ داد و کم کم بیشتر شد تا جایی که اطرافیان به او برای مصرف مواد مخدر مشکوک شدند

اما پزشک پاک بودن او را تایید کرد و گفت که این مسئله نیاز به برسی های دقیق تر دارد به مرور زمان این چرت ها و خواب بی وقت بیشتر شد تا جایی که به روزی بیش از 16 بار رسید و به طبع مشکلاتی هم ایجاد کرد.

” بلا” اهل آکسفورد می گوید :این چرت های وقت و بی وقت من دیگران و اطرافیان را به این فکر می برد که من به دلیل مصرف مشروبات الکلی یکباره به خواب میروم در صورتی که چنین نیست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دختر جوان روزی 16 بار میخوابد (عکس) 1

وضعیتی که دارم موجب شده است که بدون اراده و خواست من یکباره خوابم ببرد و حتی اگر با تلاش کمی این مشکل را کنترل کنم بازهم وضعیتم عادی نیست چراکه بی حس گوشه ای می افتم و قادر به حرکت و صحبت کردن نیستم درست مثل اینکه تمام بدنم در خواب است و کنترلی روی اعضای آن ندارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دختر جوان روزی 16 بار میخوابد (عکس) 1

این مشکل مدتها مثل یک کابوس همراه من بود و مانع از انجام فعالیت های روزانه مثل رانندگی ، شرکت در کلاس ها و .. میشد تا اینکه بالاخره برای کنترل آن به سراغ ورزش رفتم و حالا ساعتهای زیادی در طول روز ورزش می کنم تا از درون با این مشکل بجنگم.

هرگز فراموش نمیکنم روزی را که برای این مشکل با والدینم نزد پزشک رفتم و او بدون توجه به وضعیت من سوال کرد که چقدر در روز الکل مصرف می کنم ؛ این مسئله مرا بسیار ناراحت کرد و با توضیحاتم پزشک را متوجه وضعیت جسمی ام کردم و او متوجه شد که این وضعیت ارتباط به یک شرایط نادر در من دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ ، setayesh-
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  عاقبت عکس گرفتن از روح دختر بچه (عکس)
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان