امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فمنیست کیست؟

(04-09-2021، 14:02)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیت یعنی نفرت چرا باید از یکی متنفر باشیم؟
هر ادمی با عقاید و حرف و اعتقادات خودش زندگی میکنه
ولی ممکنه یه چیری نا متناسب باهاش باشه و ازش بدش بیاد
ازش تنفر داره هیت یعنی ضربه زدن به یه چیزی مثل یک گروه یا نژاد.

خب چه فایده ای داره هیت کردن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
آگهی
(04-09-2021، 14:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 14:02)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر ادمی با عقاید و حرف و اعتقادات خودش زندگی میکنه
ولی ممکنه یه چیری نا متناسب باهاش باشه و ازش بدش بیاد
ازش تنفر داره هیت یعنی ضربه زدن به یه چیزی مثل یک گروه یا نژاد.

هیچی اگه طرف طرفدار زیاد داشته باشه براش مهم نی
ولی به هر حال عمل کردن هیت کردن نیست
من هیت نمیکنم دارم دنبال دلیل میگردم بعد عمل کنم
Everything is Temporary(:
پاسخ
(04-09-2021، 14:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 14:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا میگی باید از بین ببریمشون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، shghyegh
(04-09-2021، 14:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 14:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیت دادن با از بین بردن فرق داره
پاسخ
(04-09-2021، 16:24)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 14:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا گفتی میخوای از بین ببریشون
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
(04-09-2021، 16:36)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 16:24)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام تغییر ایجاد کنم،حرفم رو ثابت کنم
پاسخ
آگهی
(05-09-2021، 11:29)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 16:36)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه تغییری؟
ناشناس
پاسخ
(05-09-2021، 11:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-09-2021، 11:29)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه تغییری؟
بعدا میبینی(:
پاسخ
فمنیست ها کیا هستن؟
بعضیاشون همونایین که توی برنامه ها دعوت میشن و درباره دختر های بی خانمان و روستایی و تجاوز هایی که در حق اونا شده صحبت میکنن.خب ما به اینجاش کاری نداریم،ولی فقط واسه دخترا.درحالی که پسرا هم بدبخت شدن.زیر اون خاک های کشور همسایه پسرانی کم سن و سال پوسیدن.ولی فکر تمام فمنیست های جهان فقط و فقط درگیر زنانه.در حالی به قول بعضیا هدف این حزب ایجاد برابری جنسیه ولی داره مرد ها رو بد نشون میده.به بهانه آزادی بیان آزادی خیلی هارو ازشون گرفتن.ما در برابر اونا ادمای بی خاصیت و دشمن به حساب میایم.درحالی دختره دوس پسرش رو دوست داره ولی دخترای دیگه راضی نیستن.وقتی وارد جمع دخترونه میشی کسی محلت نمیزاره ولی اگه دختر باشی قطعا دوستت دارن.خوش برخوردن و مهربون ولی بعد چند روز فولاد آب دیده میشه.مثل الکله.نمیتونی از دستش فرار کنی.توی زندگی اینو کردن توی مغزمون که ما پسرا بی احساسیم...کی میتونه باور کنه؟جوری دوستی رو بهانه کن که حتی اف بی آی هم ازت حمایت کنه.ما نوچه نیستیم.ما شاهد نیستیم ما شاکی هستیم.من نمیگم که دوست نباشید و به هم نچسبید.ولی بقیه رو وادار نکنید و بهشون تیکه نندازید.
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، βάરãɲ ، Mutemit
فقط ازش حرف میزنن .
فقط اسمش وجود داره.
منکه تا الان فقط بدبختی دو جنس رو دیدم،حمایت اگه دیدین بی خبرم نزارید چه گوارا های عزیز.
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، shghyegh ، βάરãɲ ، شـــقآیــق ، Mutemit

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متهم اصلی تجاوز به کودکان در مدارس کیست؟
Heart رفیق کیست؟
Star محرم اسرار و راز های شما کیست؟(بیاتوووووو..........)
  حرمله کیست؟/ آیا این شباهت اتفاقی است؟ +عکس
  ×جَذاب ترین زن جهان کیست؟:v
  فرد مشهور شما کیست؟
Heart ♥مونس شبهایی سیاهت کیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  میگویند مخاطب خاص تو کیست ؟
  پاچه خواری اختراع کیست؟!
  تقصیر کیست که دختران ازدواج نمیکنند (طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان