نظرسنجی: ایا مایل به ادامه تایپک هستید
بله
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنکوری های 99

hi guysBb6
من خودم کنکوری99 ام Sleepy متاسفانه یا خوشبختانه ما دیگه با تموم کردن یازدهم کنکوری شدیم جدی باید درس بخونم اگه که هدفمون هم والا باشد باید از تک تک دقایقمون استفاده کنیم که خدایی نکرده به400نکشه46
برخلاف همه که فکر میکنن کنکوریای 98 به خاطر اینکه اولین ساله برای نظام جدید کنکور برگزار میشه بدبخت ترهستن(البت نه به اون شدت ولی کلمه دیگه ای به ذهنم نرسید) ما بد شانس تریم چون به احتمال زیاد تاثیر معدل قطعی هستش و هم پشت کنکوریه نظام جدید وهم نظام قدیم داریمBe6
روال به این صورته سوالای درسیمونو ا هم میپرسیم و جواب میدیم Angel هر کس خواست ساعت مطالعه وتعداد تستاشو وتراز ازمون ازمایشی هایی که میده رو اگه دلش خواست بگه که بتونیم با هم یه رقابت سالم رو در پیش رو داشته باشیم 27

منبع های خوبو به درد بخورمونو که ازش نتیجه خوب رفتیمو به هم معرفی میکنیم48روش مطالعه درسایی که خوبیم رو به هم معرفی میکنیم
خودمم منبع های خوب و برنامه ریزیمو طبق ازمون قلم اینجا میزام
روش مطالعه و روش برنامه ریزی رو هم خواهم گذاشت
سالی سختی خواهیم داشت ولی انشالله با اخر خوب

کنکوری های 99 1
دیدی بعضیا خیلی میخندن هر چی شدن میزنن زیرخنده
همیشه بقیه رو میخندونن بعد یهو میرن تو فکر
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، {HoSsein_83} ، [ SouL ] ، Aesthetic ، # αпGεʟ ، @پوریا@
آگهی
من 1400 کنکور میدم ولی منم هستم

اگر صخره و سنگ در مسير رودخانه زندگي نباشد
صداي آب هرگز زيبا نخواهد شد . . .

پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
من کنکوری ۹۹ ام. موضوع خوبه ادامه بدین.
پاسخ
منبع هایی که من ازش نتیجه گرفتم اینا بودن و ازشون راضی بودم
ریاضی:مهروماه(منبع اول)#ای کیو (منبع دوم)
فیزیک:اگه سطح فیزیکتو بالاست من نشر الگو رو پیشنهاد میکنم اگر نه میکرو
زیست:هم درسنامه هم تستای خیلی سبز خیلی خوبن مخصوصا تستای پایش چون ماز تالیف کرده
میکرو هم تستای خوبی داره ولی درسنامش خوب نیست
شیمی:مبتکران بهمن بازرگانی به نظرم معرکست ولی خوب بعیا گفتن نظام جدید نسبت به نظام قدیم افت کرده درسنامش از پایه است و واسه کسی که صفره خیلی خوبه ولی قطوره اگه خیلی سبز400 تا تست داره این 800 تا داره ولی من درص بالای 70 تونو(حداقل)تضمین میکنم اگر نه دهم نشرالگو و خیلی سبز و یازدهم خیلی سبز(میکرو یازدهم مسخرست)
ادبیات :موضوعی نشرالگو درس به درس هم خیلی سبز خوبه
عربی:خیلی سبز خوبه و درسنامش هم خیلی خوبه اما من با استاد واعظی(دبیر معرکه این اگه خواستید اسمشونو سرچ کنید خیلی عالی و پرانرژیند) ومیخوام مهرو ماه پایه رو بزنم ون ایشون ناظرش بودن ولی تستای زیادی داره
دین وزندگی:خیلی سبز درسنامه عالی و تست های قوی داره
زبان:من خودم تا حالا لا کتاب زبانو برای خوندن باز نکردم چون کلاس رفتم ولی خوب مبتکران اقای اناری دیگه هممون تعریفشو شنیدیم

بچه ها شمام نظرتونو درباره منابع بگین اگه منبع بهتری دارین بگین
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
(27-06-2019، 22:19)atrina81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع هایی که من ازش نتیجه گرفتم اینا بودن و ازشون راضی بودم
ریاضی:مهروماه(منبع اول)#ای کیو (منبع دوم)
فیزیک:اگه سطح فیزیکتو بالاست من نشر الگو رو پیشنهاد میکنم اگر نه میکرو
زیست:هم درسنامه هم تستای خیلی سبز خیلی خوبن مخصوصا تستای پایش چون ماز تالیف کرده
میکرو هم تستای خوبی داره ولی درسنامش خوب نیست
شیمی:مبتکران بهمن بازرگانی به نظرم معرکست ولی خوب بعیا گفتن نظام جدید نسبت به نظام قدیم افت کرده درسنامش از پایه است و واسه کسی که صفره خیلی خوبه ولی قطوره اگه خیلی سبز400 تا تست داره این 800 تا داره ولی من درص بالای 70 تونو(حداقل)تضمین میکنم اگر نه دهم نشرالگو و خیلی سبز و یازدهم خیلی سبز(میکرو یازدهم مسخرست)
ادبیات :موضوعی نشرالگو درس به درس هم خیلی سبز خوبه
عربی:خیلی سبز خوبه و درسنامش هم خیلی خوبه اما من با استاد واعظی(دبیر معرکه این اگه خواستید اسمشونو سرچ کنید خیلی عالی و پرانرژیند) ومیخوام مهرو ماه پایه رو بزنم ون ایشون ناظرش بودن ولی تستای زیادی داره
دین وزندگی:خیلی سبز درسنامه عالی و تست های قوی داره
زبان:من خودم تا حالا لا کتاب زبانو برای خوندن باز نکردم چون کلاس رفتم ولی خوب مبتکران اقای اناری دیگه هممون تعریفشو شنیدیم

بچه ها شمام نظرتونو درباره منابع بگین اگه منبع بهتری دارین بگین

شما روزی چندساعت میخونید؟

شیمی برای دهم بهترین گزینس ک پایه قوی باشه.یازدهمم بهمن خوبه اما بعدا میتونید شیمی پایه میکرو یا جداجدا بخرید خوبه.

زیست دهم خیلی سبز(ماز). یازدهمم خیلی سبز. تابستونم پایش ک کاره مازه
پاسخ
من 18 خرداد که امتحانام تموم شد از فرداش شروع کردم با حداقل7:30 مطالعه ام اخر خرداد چند روز سردرد(میگرن)داشتم چند روز بعد خوب شدم اما مامان گفتم برای اطمینان این قرصو بخور
اقا خدانصیب گرگ بیابونم نکنه من این قرص کذاییو خوردم گوارشم به هم ریخت اصن داغونننن
بعد گوارشم خوب شد چشام داغون شد حالا چشام خوب شد یه موقعیتی تو خونمون هست زودتر از14 نمیتونم شروع کنم
سعی می کنم از دقتی قلم شروع شد زیر9 ساعت نخونم

بچه های ریاضیو انسانی اگه هست منبع برای بچه های دیگه معرفی کنن (من تجربی ام نمیدونم)
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
آگهی
(27-06-2019، 19:50)وینکس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 1400 کنکور میدم ولی منم هستم

وینکس عزیز
از من به تو نصیحت هر کی تابستون پارسال به من گفت دهمو خوب ببند واسه یازدهم وقت هست گوش ندادم  crying اما تو برای زیست دهم تست بزن تا تابستون سال دیگه کارت راحت تر بشه  Heart اگه تابستون کلاس میری با همن پیشخوانی کن اگه نه قلم چی یا هر ازمون ازمایشیه دیگه ای رو بده و با همون پیشخوانی کن
با ارزوی موفقیت27
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
کنکوری های 99 1
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIRMAHDI_AEZAZI
شما وقت کافی برای هر رتبه‌ای که بخواهید را دارید،

سوال این است که چقدر حاضرید برای آینده‌تان به خود سختی دهید.

آستین‌های همت را بالا بزنید و شروع به برنامه ریزی و همزمان اجرای پرقدرتِ برنامه‌ها کنید. 

حقتان را "خودتان" از این دنیا بگیرید.

هیچ کتاب و نمونه‌ سوال و استادی نمی تواند موفقیتتان را تضمین کنید! 

فقط یک چیز می تواند پیروزیتان را قطعی کند:

تلاشتان
پاسخ
 سپاس شده توسط atrina81 ، [ SouL ]
نکات تست های مفهومی خیلی سبز دهم زیست:
به دلیل تخریب یاد سلول های سطحی مری و برای جایگزین شدن انها تمایل به میتوز در این بافت زیاد است
غشا پوشاننده هسته یکدست نیست ومنفذ دارد
لزوما همه سلول های بافت پوششی در بافت زیرین خود دارای پلی ساکاریدهای چسبنده نیستند-)سلول های بافت پوششی چند لایه
فقط لایه زیر مخاط دارای رگ لنفی است
جلوترین دندان های انسان به ور مستقیم در فک قرار نگرفته اند و ریشه این دندان ها به سمت عقب متمایل است
مجرای مشترک پانکراس کبد و کیسه صفرا به قسمت میانی دوازدهه می ریزند
بیلی ربین وبیکربنات تحت اثر انزیم های گواری قرار نمی گیرند
هنگام هیدرولی یک دی پپتید یک مولکول اب مصرف می شود.واحدOHبه اتم کربن یک امینواسید و واحدH به نیتروژن امینواسید دیگر متصل می شوند
پس از هیدرولیز یک دی پپتید پیوند های دوگانه ان تغییر نمیکند
لزوما خون خارج شده از همه اندام ها وغدد موثر به گوارش به سیاهرگ باب وارد نمی شوند-)خود کبد
دهان و حلق پلاناریا از چشم ها فاصله گرفته اند و در ناحیه سر جانور قرار نگرفته اند
لزوما هر اسفنکتر ماهیچه ای مانع از بازگشت مواد به اندام قبل از خود نمی شود-)اسفنکتر بین روده و راست روده
بخش اعظم پانکراس پشت معده قرار دارد

راستی بچه ها سایت الا اقای موقاری  برای زیست خوبه اگه کلاس نمی رید حتمن استفاده کنید Bb8

کنکوری های 99 1
درس خواندن در محیط منزل می تواند بسیار مفید باشد؛ چرا که فرزندمان نزدیک ماست، می توانیم بر نحوه مطالعه او نظارت کنیم و اگر مشکلی در درس خواندنش وجود داشت، به او کمک کنیم.

مطالعه در منزل فواید بسیاری دارد؛ البته به شرط آنکه موقعیت از هر نظر مناسب باشد. آماده کردن محیط مطالعه می تواند بخش زیادی از تمرکز را مهیا نماید؛ بنابراین به نکات زیر توجه کنید:

۱. مطالعه پشت میز
موقعیت های زندگی را با هم قاطی نکنید. اگر مکان مطالعه ما اتاق خواب است، باید دقت کنید که تخت خواب به هیچ عنوان برای درس خواندن مناسب نیست و حتما باید پشت یک میز درس بخوانید.

مطالعه در تخت خواب باعث خواب آلودگی، حواس پرتی، خیال پردازی و در نهایت از دست دادن زمان می شود. همچنین مطالعه های انجام گرفته، بازده صد درصدی را نخواهد داشت.

۲. تمرین پشت میز
همانطوری که درس خواندن باید در حالت نشسته پشت میز اتفاق بیفتد، تمرین و تست زدن هم به این شکل است. تمرکز شما در حالت های مختلف، کم و زیاد می شود.

بنابراین سعی کنید تمرینات خود را در همان محل مطالعه انجام دهید تا مطالب در حافظه تصویری تان تثبیت گردد.

۳. حذف عوامل مزاحم
روبروی شما نباید تابلو یا حتی کتاب های زیادی وجود داشته باشد. تلفن همراهتان باید در حالت بی صدا قرار بگیرد.

هر گونه وسایل یا اشیاء مزاحم را روی میز مطالعه تان قرار ندهید. حتما نور محیط را به اندازه کافی داشته باشید؛ نه تاریک و نه خیلی پر نور.
کنکوری های 99 1
۴. بی نظمی ممنوع
با اینکه این مورد مشابه عامل شماره ۳ است، اما در دوران حساسی مثل امتحانات نهایی یا کنکور سراسری، گریبانگیر بسیاری از دانش آموزان می شود.

واقعیت این است که درهم ریختگی محیط اطرافتان (مثل لباس ها، کمد کتاب ها، کاغذ و یادداشت ها و …) می تواند ذهن شما را آشفته کند. شما برای درس خواندن نیاز به آرامش روحی و فکر منظم دارید تا بتوانید به راحتی درس ها را طبقه بندی کنید.

فقط یک ذهن متمرکز می تواند از پس طبقه بندی دروس خوانده شده بر بیاید و در تمرینات موفق باشد.

۵. توجه به هوای اتاق
دمای اتاق مورد مطالعه نباید بیش از حد گرم باشد که خوابتان بگیرد و همینطور نباید آنقدر سرد باشد که تمرکز شما را مختل کند.

اگر احساس می کنید هوای اتاق گرفته است، پنجره را کمی باز کنید تا مجبور نشوید در حین مطالعه، مدام برای باز و بسته کردن آن میزتان را ترک کنید.

۶. سکوت مهم است
از مکان های پر سر و صدا دور باشید. این توصیه ای است که تمام مشاوران آموزشی به دانش آموزان خود می کنند.

شاید صدای یکنواخت باعث آزارتان نشود اما صداهای هیجانی قطعا حواس شما را پرت خواهد کرد. نکته دیگر آن است که نسبت به اصوات کم و یکنواخت، خیلی حساس نباشید.

حقیقتی وجود دارد که اگر بر روی مطالعه خود متمرکز شوید، اصلا گوش هایتان آن صداها را نمی شنود! بنابراین اصلا به تیک تاک ساعت، وز وز باد و … واکنش نشان ندهید. بعد از مدت کوتاهی عادی می شوند.

در این ۶ قدم، نکات مهمی در رابطه با فراهم کردن شرایط مطالعه در منزل گفته شد که با رعایت آنها، می توانید بازدهی درس خواندن خود را افزایش داده و راحت تر روی نکات درسی و شیوه های صحیح تست زنی تمرکز داشته باشید.

بچه ها یه سوال
من عادت دارم موقع تست زدنو درس خوندن(به جز زیست)اهنگ گوش بدم 7  به نظرتون میتونه مضر باشه 8
اخه اینجوری سرعتمم میره بالا 15
نظرتون 26
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Book روش کنکوری درس خواندن !
  واکنش های کنکوری آلکن ها در یک نگاه_شیمی۱۲_فصل۴
  شتباهات مهلک یک کنکوری
  این تیترهای عربی از کنکوری ها چه می خواهند؟!_تیتر سؤالات_عربی کنکور
  اشتباهات رایج و مخرب کنکوری ها
  تنظیم خواب برای یک کنکوری
  شیمی و زندگی سینتیک در نگاه کنکوری
  دلایل عمده نتیجه نگرفتن دانش آموز کنکوری
  نکات کنکوری مهم درمورد " سنت های الهی"_دینی
  پاورپوینت آرایه های ادبی ویژه دانش آموزان کنکوری

پرش به انجمن: