نظرسنجی: ایا مایل به ادامه تایپک هستید
بله
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنکوری های 99

اینم دقت داشته باشید که همیشه کیفیت بهتر از کمیت نتیجه میده،
اگه حوصله درس ندارید به هیچ وجه به زور درس نخونید که زده میشید و مواقعی که چشمتون به کتابه اما فکرتون پیش دوستاتون اینو بدونین که اینجور درس خوندن اکثر مواقع به درد نمیخوره(اینم نمیگم که همیشه تفریح کنید و وقتی خسته میشید بشینید درس بخونید، طبیعتا یک کنکوری باید بیشتر وقتشو درس بخونه)
ارزوی موفقیت در این ازمون و ازمون بزرگ الهی را برای همه شما دارم.

(28-06-2019، 15:43)atrina81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها یه سوال
من عادت دارم موقع تست زدنو درس خوندن(به جز زیست)اهنگ گوش بدم 7  به نظرتون میتونه مضر باشه 8
اخه اینجوری سرعتمم میره بالا 15
نظرتون 26

اگه عادت کنی هنگام تست زدن اهنگ گوش کنی تو جلسه کنکور نمیتونی خوب بزنی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، @پوریا@
آگهی
صَحیح..

@atrina81
حتی ممکنه باعث شه مطلبی ک میخونی ب طور کامل یاد نگیری چون حواست کاملا جمع اون نیس..!!
ولی میتونی تو تی وی موسیقی پخش کنی ولومشم بیاری پایین و فق  ی نوای خفیف  ازش بشنوی..ب امتحانش می ارزه (؛
کنکوری های 99 2
پاسخ
اگه خودت راحتی آهنگ گوش بدی، چرا بقیه باید برات تعین کنن که خوبه یا بد مضره یا مُفید..!
بهتره موزیک خالی گوش بدی چون آهنگ ممکنه قاطی شه با چیزی که میخونی وسط امتحان سوالُ که ببینی جای جواب آهنگه یادت بیاد! |:
 @atrina81
پاسخ
منم کنکوری ام خیلی حال میکنم بادرس خوندن
123::
کنکوری های 99 2

پاسخ
(28-06-2019، 11:20)atrina81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-06-2019، 19:50)وینکس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 1400 کنکور میدم ولی منم هستم

وینکس عزیز
از من به تو نصیحت هر کی تابستون پارسال به من گفت دهمو خوب ببند واسه یازدهم وقت هست گوش ندادم  crying اما تو برای زیست دهم تست بزن تا تابستون سال دیگه کارت راحت تر بشه  Heart اگه تابستون کلاس میری با همن پیشخوانی کن اگه نه قلم چی یا هر ازمون ازمایشیه دیگه ای رو بده و با همون پیشخوانی کن
با ارزوی موفقیت27

مرسی عزیزم
من دارم همزمان تستای دهم رو میزنم و یازدهم هم پیشخوانی میکنم تخصصیارو

اگر صخره و سنگ در مسير رودخانه زندگي نباشد
صداي آب هرگز زيبا نخواهد شد . . .

پاسخ
(14-07-2019، 15:54)وینکس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-06-2019، 11:20)atrina81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-06-2019، 19:50)وینکس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وینکس عزیز
از من به تو نصیحت هر کی تابستون پارسال به من گفت دهمو خوب ببند واسه یازدهم وقت هست گوش ندادم  crying اما تو برای زیست دهم تست بزن تا تابستون سال دیگه کارت راحت تر بشه  Heart اگه تابستون کلاس میری با همن پیشخوانی کن اگه نه قلم چی یا هر ازمون ازمایشیه دیگه ای رو بده و با همون پیشخوانی کن
با ارزوی موفقیت27

مرسی عزیزم

دوست عزیز پیشنهاد من این هست هم در دروس عمومی و هم اختصاصی به درصد و تسلط بالا برسین و حالا وقت شد شهریور یه نگاه به یازدهم.

چون تو خود سال یازدهم وقت به اندازه کافی برای رسیدن به بیشترین تسلط هم هست پس بیشتر روی دهم باشین تابستون

(14-07-2019، 10:30)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه خودت راحتی آهنگ گوش بدی، چرا بقیه باید برات تعین کنن که خوبه یا بد مضره یا مُفید..!
بهتره موزیک خالی گوش بدی چون آهنگ ممکنه قاطی شه با چیزی که میخونی وسط امتحان سوالُ که ببینی جای جواب آهنگه یادت بیاد! |:
 @atrina81

دوست عزیز وقتی درباره موضوعی چیزی نمیدونیم و اون هم این موضوع که حرف شما میتونه تاثیر گذار باشه بیایم سکوت کنیم.

من هم تشخیص میدم ک راحتم با درس خوندن تلویزیون ببینم. یا نوشابه بخورم! اونوقت بقیه نباید تعیین کنند این خوبه یا بد؟(بقیه: کارشناس همون کار)

وقتی شما موسیقی گوش میدی اگه بی کلام هم باشه ذهن رو درگیر میکنه. اون ها هم فراز و فرود دارن و مغز خیلی خوب ازون فراز و فرود ها اثر میبینه. اصلن جالب نیست این کار. باید این عادت ترک بشه. حتی اثر موسیقی اینقدر بالاست میگن در بین تایم های درس خوندن هم گوش ندین
پاسخ
آگهی
(14-07-2019، 23:57)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2019، 15:54)وینکس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وینکس عزیز
با ارزوی موفقیت27

مرسی عزیزم

دوست عزیز پیشنهاد من این هست هم در دروس عمومی و هم اختصاصی به درصد و تسلط بالا برسین و حالا وقت شد شهریور یه نگاه به یازدهم.

چون تو خود سال یازدهم وقت به اندازه کافی برای رسیدن به بیشترین تسلط هم هست پس بیشتر روی دهم باشین تابستون

(14-07-2019، 10:30)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@atrina81

دوست عزیز وقتی درباره موضوعی چیزی نمیدونیم و اون هم این موضوع که حرف شما میتونه تاثیر گذار باشه بیایم سکوت کنیم.

من هم تشخیص میدم ک راحتم با درس خوندن تلویزیون ببینم. یا نوشابه بخورم! اونوقت بقیه نباید تعیین کنند این خوبه یا بد؟(بقیه: کارشناس همون کار)

وقتی شما موسیقی گوش میدی اگه بی کلام هم باشه ذهن رو درگیر میکنه. اون ها هم فراز و فرود دارن و مغز خیلی خوب ازون فراز و فرود ها اثر میبینه. اصلن جالب نیست این کار. باید این عادت ترک بشه. حتی اثر موسیقی اینقدر بالاست میگن در بین تایم های درس خوندن هم گوش ندین
دوست عزیز وقتی کسی با یک سبک و شرایط خاص موقع درس خوندن حال میکنه و باهاش خو گرفته باید خیلی ساده بهش گفت گوش نده؟ نکن؟ چون بنظرمن اینکار غلطه نظر تو هم باید همین باشه؟ ممکنه من خودم هرگز نیام وسط درس خوندن موزیک گوش بدم قطعا مثل بقیه به سکوت احتیاج دارم ولی آدما باهم فرق دارن نباید گفت همه یه اصل رو قبول داشته باشن، باید از همون فرق ها یه راه طلایی برای رسیدن به مقصد پیدا کرد،که حرف من به ایشون هم همینه.
بهتره حرف دیگران رو بخونی برای اینکه بفهمی نه اینکه صرفا بخوای یه جوابی داده باشی.
+ دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
من خودم عادت داشتم موقع خوندن زیست مخصوصا اول صبحا آهنگ گوش بدم ، کلا آهنگ گوش دادن یه انگیزه واسه درس خوندنم بود . تو کنکورم زیست بالای ۵۰ درصد زدم . کلا هرکاری بهتون انگیزه و حس و حال درس خوندن میده برین سمتش. مواقعی از سال پیش میاد که هیچ حوصله و انرژی ای واسه درس خوندن وجود نداره اون موقع قطعا آهنگ میتونه کمک کنه
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(15-07-2019، 7:18)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2019، 23:57)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وینکس عزیز
با ارزوی موفقیت27

مرسی عزیزم

@atrina81

دوست عزیز وقتی کسی با یک سبک و شرایط خاص موقع درس خوندن حال میکنه و باهاش خو گرفته باید خیلی ساده بهش گفت گوش نده؟ نکن؟ چون بنظرمن اینکار غلطه نظر تو هم باید همین باشه؟ ممکنه من خودم هرگز نیام وسط درس خوندن موزیک گوش بدم قطعا مثل بقیه به سکوت احتیاج دارم ولی آدما باهم فرق دارن نباید گفت همه یه اصل رو قبول داشته باشن، باید از همون فرق ها یه راه طلایی برای رسیدن به مقصد پیدا کرد،که حرف من به ایشون هم همینه.
بهتره حرف دیگران رو بخونی برای اینکه بفهمی نه اینکه صرفا بخوای یه جوابی داده باشی.
+ دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم.

بله باید بهش گفت گوش نده!
من الان یکی از دوستام موقع خوندن تلویزیون هم میبینه. نتیجه خوبی هم میگیره. اما باز کار خوب اینه تو سکوت و تمرکز بخونه. بازده بیشتره.

وقتی میگیم موسیقی ذهن رو درگیر میکنه شما نمیتونی ادعا کنی نه! این حرف من نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، آمین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Book روش کنکوری درس خواندن !
  واکنش های کنکوری آلکن ها در یک نگاه_شیمی۱۲_فصل۴
  شتباهات مهلک یک کنکوری
  این تیترهای عربی از کنکوری ها چه می خواهند؟!_تیتر سؤالات_عربی کنکور
  اشتباهات رایج و مخرب کنکوری ها
  تنظیم خواب برای یک کنکوری
  شیمی و زندگی سینتیک در نگاه کنکوری
  دلایل عمده نتیجه نگرفتن دانش آموز کنکوری
  نکات کنکوری مهم درمورد " سنت های الهی"_دینی
  پاورپوینت آرایه های ادبی ویژه دانش آموزان کنکوری

پرش به انجمن: