امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]

خانه اجاره‌ای

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ] 15

در شهر سینت لوئیس، زنی قرارداد اجاره‌ای برای یک خانه امضا کرد. مدت کوتاهی پس از ساکن شدن در خانه، وی در حال تماشای یک مستند در مورد یک قاتل زنجیره‌ای در تلویزیون بود.
زمانی که وی این مستند را تماشا می‌کرد، متوجه شد خانه‌ای که اجاره کرده، در واقع همان خانه‌ای است که توسط قاتل زنجیره‌ای مذکور در مستند استفاده شده است. حتی میز ناهارخوری همانی بود که قاتل زنجیره‌ای، موری تراویس، برای شکنجه قربانیان خود استفاده کرده است. تراویس برخی از جنایات خود را فیلم‌برداری کرده بود.
وی پس از اتفاق، با کمک مسئولان شهر موفق شد قرارداد اجاره خانه را فسخ کند. ظاهراً صاحب‌خانه کسی نبود جز مادر قاتل زنجیره‌ای!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Prometheus ، ѕααяeη ، THEDARKNESS ، _ƇRAƵƳ_ ، آرمان کريمي 88 ، دلارام1383 ، Emmɑ ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
کودک دزدیده شده (دارک وب)

عکسی که میبینید مربوط یه یکی از ویدئوهای پدوفیل داخل یکی از وبسایت های دارک وبه
در این ویدئو دختر بچه مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی و جسمی قرار میگیره
اول ویدئو دختر بچه و مجبور میکنن که با خانوادش حرف بزنه و خداحافظی کنه چون دیگه نمیبیننش
ویدئو دارای صحنه های بسیار خشن هستش که برای هرکسی تحملش سخته.قیمت این ویدئو برای دانلود صد دلار بوده و با دانلود چندصدهزارتایی جزو پر دانلودترین ویدئوهای دارک وب هستش
این دختر خردسال توسط اف بی آی شناسایی شد ولی هرگز نه خودش و نه جسدش پیدا نشد !

ترسناکه نه؟ (:
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، _sehun_ ، Prometheus ، _ƇRAƵƳ_ ، آرمان کريمي 88 ، دلارام1383 ، Emmɑ ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ] 15 Trey Sesler

(Trey Sesler) که در یوتیوب فیلم هایی از بازی های خود قرار می‌داد ناگهان تبدیل به فردی تشنه ی خون شد. او به کلی تغییر کرده بود دیگر خبری از گیم در کانال یوتیوبش نبود او در ویدئو های جدیدی که منتشر می‌کرد از علاقه اش به کشتن حیواناتی مانند گربه صحبت میکرد و در ویدئویی گفته بود که درحال کشیدن نقشه ای برای قتل است.

سرانجام پس از مدتی که از آپلود این ویدئو ها میگذشت مشخص شد که وی تمام اعضای خانواده خود را کشته است و هنگام وارد شدن پلیس به خانه اش خودش هم خودکشی کرده است یوتیوب کانال تری را پاک نکرده است و نام کاربری او در یوتیوب Mr anime است اما براستی چه چیزی باعث شد که تری دست به چنین کاری بزنه ؟
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Prometheus ، @ساحل@ ، ραтяιcια ، ѕααяeη ، آرمان کريمي 88 ، *Aɴѕel* ، دلارام1383 ، Emmɑ ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
خانه شکنجه مک کامی (:

یک خانه خالی از سکنه در ایالت تنسی آمریکا به طرز وحشتناکی طراحی و مزین شده است و هر کس که بخواهد وارد آن شود باید 40 صفحه را امضا کند خانه و تفاقات داخل آن آنقدر وحشتناک است که مک کامی مالک آن برای هر کس که بتواند 10 ساعت در آنجا بماند 20 هزار دلار جایزه تعیین کرده است.

لیست بزرگی از قوانین و الزامات برای افرادی که می خواهند وارد خانه شوند وجود دارد و باید به آنها متعهد بمانند. بازدیدکننده باید قبل از ورود تست تناسب اندام ورزشی بدهد و یک گواهی پزشکی مبنی بر اینکه از نظر ذهنی و جسمی مورد تایید است به همراه داشته باشد.از دیگر شرایط داشتن سن 21 سال به بالاتر است. افراد 18 تا 20 سال با تایید والدین می توانند وارد شوند. قبل از ورود به خانه فیلمی از فضای داخلی خانه برای افراد منتشر می شود و اینکه چه سرنوشتی در انتظار آنان است ولی تاکنون کسی نتوانسته برنده 20 هزار دلار جایزه تعیین شده شود.

دقیقا همین بخش است که درک کردنش سخت است. در فرم شکنجه، همه چیز واضح نوشته شده و داوطلبان می دانند که در این خانه چه چیزی انتظارشان را می کشد. شکنجه هایی از قبیل: تراشیدن ابروها، خوردن غذاهای نامعلوم، فرو بردن سر در آب و تا مرز خفگی رفتن، کشیدن دندان ها، ضرب و شتم، شکستن انگشت و بستن دست و پا، سوزاندن بخش هایی از بدن، ریختن حشرات موذی و چندش آور روی صورت و بدن، کندن موها و هر آن چه که دردناک باشد در این خانه وجود دارد. و همزمان حداکثر دو نفر میتوانند در آن شرکت کنند.

امی میلیگان یکی از داوطلبان و قربانیان خانه وحشت مک کامی ، پس از خروج از این خانه، درباره شکنجه هایی که در این خانه کشیده بود، ویدیویی در یتویوب منتشر کرد. او با بغض و ترس گفت: من نمی توانم آن چه را که در این خانه گذشت به شما نشان دهم. در یک فریزر که چند اینچ آب داشت، حبس شدم و در این اتاقک تاریک، با چشم های بسته، آب بر سرم می ریختند. بعد از مدتی موهایم را دور گردنم پیچیدند و مرا به قصد کشت، شکنجه می دادن. به آن ها نمی توانستم بگویم که نمی توانم نفس بکشم اما آن ها فقط می خندیدند و بیشتر موهایم را می کشیدند. شکنجه های بدنی این دختر، در این فیلم کاملا مشخص است.

مک کامی این اتفاقات را رد کرده است و می گوید ما از آب استفاده نمی کنیم و با روانشناسی، آن ها را می آزاریم. چندین بار از مک کامی در طول این سال ها شکایت شده است و برخی از کسانی که در این تور شرکت کرده اند تحت معالجه درمانی هستند. مک کامی با ارائه مدارک محکمی به دادگاه، همیشه پیروز میدان بوده است و هیچگونه آسیب فیزیکی جدی و خارج از برنامه به داوطلبان وارد نشده است. مک کامی می گوید: همه آن ها شرایط تور را خوانده اند و با اختیارات خود، در این تور شرکت کرده اند. هیچ اجباری بر روی آن ها نبود و میزان آسیب فیزیکی هر شخصی مشخص است. آن ها تصور می کنند که در حال مرگ هستند و به شدت می ترسند اما این فقط درک نادرست آن هاست چرا که در این کار فقط با ترفندهایی، ذهن را درگیر می کنیم و هیچ کس نمی میرد.

درسته که هیچ آسیب فیزیکی ظاهری به این اشخاص وارد نمیشه و شکایاتشون به همین خاطر به اثبات نمیرسه ولی آیا خود مک کامی و بقیه شکنجه گرها از این کار لذت میبرن؟ و آسیب هایی که قابل اثبات و استناد نباشه و تاثیر ظاهری نداشته باشه به داوطلبان وارد میکنند و با رفتار خشن تر از حد انتظار رفتار میکنن؟

البته این هم بدونید که مک کامی خودش میگه از فحاشی متنفره و شکنجه گر ها حق توهین لفظی به شرکت کننده ها رو ندارن و با تاثیر روی ذهن و روان شخص رو به مرز جنون میرسونن.

تصاویر بیشتر در ادامه

Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ѕααяeη ، Prometheus ، @ساحل@ ، آرمان کريمي 88 ، دلارام1383 ، Emmɑ ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
(18-01-2021، 21:13)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

✖️ نوبت من بود که قایم بشم، سریع دویدم و توی ماشین لباس شویی قایم شدم، جایی که ادمای زیادی جا نمی‌شن و کسی اونجارو نگاه نمی‌کنه.
صدای قدم هایی که به سمت من می‌اومدن رو میتونستم بشنوم، پاها خم شدن و صورت یک مرد از پشت در پلاستیکی دیده می‌شد.
دستش رو به سمت بالا حرکت داد و ماشین روشن شد...

✖️ می‌خوام یک داستانی رو براتون تعریف کنم.

داستان من با شیلا شروع میشه، همیشه یادش می‌رفت عینکشو بزنه، چقدر بد شد که نتونست منو ببینه...

بعد از اون مارک بود، خیلی موهای بلند خوشگلی داشت، حیف که موهاش جلوی دیدش رو گرفت...

بعد تریسی بود، هیچوقت زیر تختش رو چک نمی‌کرد..بیچاره تریسی...

و تو...خب تو کار اشتباهی نکردی، فقط انقدر رو این داستان متمرکز بودی که نفهمیدی من درست پشت سرت بودم...
من به مبل تکیه دادم Smile
خخخخخخخ
لعنتی عکسات خیلی بده و گرنه متنات چیزی نی
اون زن ژاپنی هم وقت گرفتم سه روز دیگه نیومد سراغم پیگیری کن یجوری بفرست نابودم کنه از شر این خونه نفرین شده خلاص شم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
بازم باب اسفنجی!

اگه آهنگ تیتراژ اول باب اسفنجی رو با سرعت کند پخش کنیم انگار بچه ها دارن فریاد میزنن!!

شاید با آهنگای دیگه هم این کارو بکنی همین بشه ولی مال کارتون باب اسفنجی با وجود تئوری های قبلی ترسناک تر میشه !

مدت زمان: 1 دقیقه
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ᗩᐯᗩ⁷ ، دلارام1383 ، _ƇRAƵƳ_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Emmɑ ، ѕααяeη ، Prometheus ، *Aɴѕel* ، آرمان کريمي 88 ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
غم انگیز ترین آهنگ ها که منجر به خودکشی میشوند! (:

از بحث آهنگ های شکست عشقی که سالی 5-6 بار خیلی ها درگیرش میشن و احساس میکنن دنیا تموم شده بگذریم که مال بچه قرتی هاست بریم سراغ آهنگ های واقعا غمگین و دردناک که اگه درست درک بشن تا اعماق تاریکی ها شما رو میبرن و امکان افسردگی با فقط شنیدن چند باره این آهنگ ها وجود داره و داستان هایی از خودکشی پس از شنیدن اون ها وجود داره

درجه ی تأثیر گذاری این آهنگ ها بسیار بالاست به همین دلیل افرادی که غم و غصه زیاد یا به هر اندازه مشکل افسردگی دارن این آهنگ هارو به هیچ وجه گوش نکنن.

یکشنبه غم انگیز

این آهنگ در سال 1932 سروده شد یأس مالیخولیایی که آهنگ القا می کرد باعث شد کسی، انتشار این آهنگ را قبول نکند. با این حال در آخر، سال 1935 اولین نسخه اورجینال این آهنگ با صدای «پال کالمر» در مجارستان ضبط شد و چیزی نگذشت که نام این آهنگ با تعداد زیادی خودکشی پیوند خورد.

ماموران پلیس بوداپست فوریه 1936 هنگام تحقیق روی پرونده خودکشی کفاشی به نام جوزف کِلر متوجه شدند که متوفی به جای وصیتنامه یا متنی که دلیل خودکشی اش را توضیح دهد، کاغذی با اشعار آهنگ یکشنبه غم انگیز به جا گذاشته بود. آنها گمان کردند که این ترانه برای او خاطره های شخصی را تداعی می کرده است.

اما موارد مشابه دیگری در مجارستان اتفاق افتاد که در تمام آنها رد پای این آهنگ وجود داشت. بعضی از درگذشتگان، شعر این ترانه را به جای وصیتنامه از خود باقی گذارده و بعضی ها نیز پیش از مرگ به تأثیر این آهنگ بر تصمیمشان به خودکشی اشاره کرده بودند.

با مشهور شدن آهنگ در اروپا، خودکشی های مرتبط به آن نیز به خارج از مرزهای مجارستان سرایت کرد. در شهرهای مختلف اروپا کسانی پیش از اقدام به خودکشی، وصیت کردند که در مجلس خاکسپاریشان یکشنبه غم انگیز نواخته شود.

───┤ ♩♬ ترجمه ♫♪♭ ├───

یکشنبهٔ غم‌انگیز است، ساعات من سرشار از بیخوابی است

عزیزترینم، سایه‌هایی که با من زندگی می‌کنند بی شمارند،

گل‌های کوچک سفید هرگز بیدارت نمی‌کنند،

نه در جایی که الهه‌ای سیاه از اندوه تورا در آغوش گرفته است.

فرشته‌ها به فکر برگرداندن تو نیستند،

آیا خشمگین می‌شوند اگر من به پیوستن به تو فکر کنم؟

یکشنبهٔ غم‌انگیز

یکشنبه و سایه‌هایش غم انگیزند؛ و من تمامش را می‌گذرانم.

من و قلبم تصمیم گرفتیم که همه چیز را تمام کنیم،

بزودی شمع‌ها و دعاهایی ناراحت‌کننده اینجا خواهند بود.

نگذار ضجه زنند، بگذار بدانند که من به این رفتن خوشحالم.

مرگ رؤیا نیست برای کسی که مرده است، با مرگ تو را در آغوش می‌کشم.

با آخرین نفس روحم، تو را تقدیس خواهم کرد.

یکشنبه غم‌انگیز

رؤیا بود، من فقط رؤیا می‌دیدم.

بیدار شدم و تو را درخواب دیدم که در عمق قلبم جای داری.

عزیزم، امیدوارم که رویایم هرگز تورا آزار ندهد،

قلبم به تو می‌گوید که چقدر دوستت دارم.

───┤ ♩♬ - ♫♪♭ ├───

آرال: نغمه های درد

"آسیاگو" و "کاودال" در کودکی زندگی سختی داشتند و یک روز در راه بازگشت به خانه, باران سنگینی میباره و تصمیم میگیرن از راه میانبر برن و در راه با پیرمردی گیتار به دست آشنا میشن که بر روی گیتارش کلمه uaral حک شده بود. آن ها از سختی و شرایط بد زندگی تا دوران نوجوانی به آن پیرمرد پناه میبردن و پیرمرد هم برای آنها از افسانه‌ها و داستان‌های کهن میگفت او همچنین آنها را با دنیای موسیقی‌ آشنا کرد و چگونگی‌ نواختن ساز‌های گوناگون را به آن دو آموخت. بعد از مرگ پیرمرد و ازدست دادن تنها کسی که از او متنفر نبودند آنها نام "آرال" را به یاد او برای بند خود انتخاب کردند و حاصل آن آهنگی بود که از سر رنج و غم سروده و نواخته شد.
تصویری از چهره اعضای این گروه وجود نداره و بخاطر ناله و ضجه ها در آهنگ فضای سوزناکی به وجود میاد که دل شنوده رو ریش میکنه علاوه بر این بخاطر نوازندگی شاهکار این آهنگ که کار اول گروهی تازه کار و روستایی بوده حتی عده ای میگن که این اشخاص فرازمینی هستن و دلیل مخفی موندن هویتشون با وجود خلق چنین آثاری مشخص نیست.  هیچ آهنگی از این گروه برای پول درآوردن یا شهرت ساخته نشده

Shining

وکالیست بندِ shining , نیکلاس بخاطر رفتار های دیوانه وارش مشهور شد, او هزاران بار خودزنی های وحشتاک داشته و در بسیاری از خودکشی های شنوندگان به موزیکش نقش داشته و به این موضوع افتخار میکند

این وکالیست در جولای 2006 ناپدید شد و طبق شایعات حودش را از بین برده بود. در آگوستِ همان سال گروه خبر از یه خواننده جدید با نام "GHOUL" داد و گفته شد وکالیست شدن این شخص از آخرین خواسته های نیکلاس بوده ,اما در فوریه 2007 و اولین کنسرت بعد از رونمایی وکالیست جدید , مشخص شد این شخص همون نیکلاس بوده و این کنسرت در حالی اجرا میشده که او به همخوان ها و حتی تماشاگر ها حمله میکرده

"البته من از نظر موسیقیایی امتیاز خوبی به این گروه میدم و درکشون از موسیقی واقعا بالاست ولی تاثیر سیاهی که بر ذهن شنونده میذاره میتونه بسیار خطرناک باشه"

مضمون بیشتر آهنگ هاشون در مورد تنفر، خشونت و مصرف مواد مخدر هست

Stalaggh - Pure Misanthropia

اشتالاگ یک گروه بلک متال المانی است که اسم خود را از یک اردوگاه در جنگ جهانی دوم گرفته اند.در یک مصاحبه مخفیانه اعلام کردند که هیچ وقت اجرای زنده نخواهند داشت و اسم و قیافه اعضای این گروه مشخص نمیشود.
هدف این گروه ساختن یک البوم متفاوت بود برای همین با دادن رشوه به یکی از نگهبانان شیفت شب, شبانه به بدترین بیمارستان روانی اروپا میرفتن و صدای بیماران حاد روانی رو به صورت مخفیانه ضبط میکردن.
یکی از اشخاصی که زیاد از صدایش در این آلبوم استفاده شده است پسر بچه ایست که با چاقو به مادرش 30بار حمله کرده است.

[در واقع نمیشه اسم آهنگ روش گذاشت فقط صدای فریاد های وحشتناک بیماران روانی رو خواهید شنید پیشنهاد میکنم اصلا گوش ندید]

!!
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Prometheus ، @ساحل@ ، ѕααяeη ، _sehun_ ، Emmɑ ، آرمان کريمي 88 ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آهنگ‌ مرموز مایکل جکسون !!!

آهنگ "little susie" اثر مایکل جکسون در سال 1995 در آلبوم history منتشر شد. موضوع این ترانه درباره ی زندگی تلخ دختر بچه ای به نام "سوزان کاندرای" است که در سن 6 سالگی توسط قاتلی بی رحم کشته شد. سوزان تا پیش از مرگ در زندگی کوتاه خود سختی های زیادی کشید

و سوزی که در حال بازی با جعبه موسیقی بود متوجه حضور دزد شد و جیغ زنان سعی کرد فرار کند ولی سارق با بی رحمی به سوزی حمله کرد و دخترک بیچاره را از پلکان به پایین پرت کرد و باعث مرگ سوزان شد. مایکل جکسون که از داستان سوزان به شدت متاثر و غمگین شده بود ترانه سوزی کوچولو را به یاد سوزان کاندرای سرود و به تمام کودکان بی گناهی که از فقر رنج می برند و مورد سوءاستفاده قرار میگیرند تقدیم کرد.

مادر سوزی فروشنده مواد مخدر بود و پدرش در یک آسایش گاه روانی به سر می برد و تنها کسی که از سوزی مراقبت میکرد خواهر بزرگ ترش آنا بود که بسیار به خواهرش سوزان علاقه داشت , متاسفانه چندی بعد آنا در یک سانحه تصادف با ماشین از دنیا رفت و سوزی تنها شد , چند روز بیشتر نگذشت که مادر سوزی هم بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر از دنیا رفت و مسئولیت سرپرستی از سوزی به پدربزرگش داده شد و سوزان به خانه پدربزرگش در کوهستان رفت, پدربزرگ بداخلاقش سوزی رو که فقط 4 سال داشت را مورد اذیت و آزار قرار می داد, و طی دو سال سوزی دچار صدمات روحی و جسمی شدید ناشی از کودک آزاری شد. در سال 1978 سوزی 6 ساله در اتاق خود مشغول بازی با جعبه موسیقی بود که پدر بزرگش برای انجام کاری خانه رو ترک کرد و به دلیل مصرف الکل یادش رفت در خانه را قفل کند و دزدی در حوالی خانه از فرصت استفاده کرد و وارد خانه شد

و سوزی به علت پرت شدن از پله ها سرش شکست و از خونریزی مرد. حالا معلوم نیست که قاتل اونو کشته یا خودش موقع فرار از پله ها افتاده. ناراحت کننده ترین قسمتش اینجاست که اون در تنهایی مرده و کسی به کمکش نیومده ... ))):

دانلود

متن آهنگ

Somebody killed little Susie

یک نفر سوزی کوچولو رو کشت

The girl with the tune

دختری آوازه خوان

Who sings in the daytime at noon

دختری که ظهر ها برای خودش آواز میخوند

She was there screaming

اون داشت اونجا جیغ میزد

Beating her voice in her doom

و اینقدر جیغ زد که دیگه صداش در نمیومد

But nobody came to her soon...

اما هیچکس به سراغش نیومد

A fall down the stairs

از پله ها پرت شد پایین

Her dress torn

لباسش پاره شد

Oh the blood in her hair...

آه، موهاش پر از خون شد

A mystery so sullen in air

هوا مه آلود و غم گرفته بود

She lies there so tenderly

اون اونجا معصومانه افتاده بود

Fashioned so slenderly

با اون جسه باریک و قلمیش

Lift her with care,

و او سوزی رو بلند کرد

آه، همینطور که خون از موهاش میچکید. . .

Everyone came to see
The girl that now is dead

همه اومدن تا دختری رو که حالا مرده بود رو ببینن

So blind stare the eyes in her head...

چشمای کور سوزی هنوز باز بود و به مردم خیره شده بود

And suddenly a voice from the crowd said

ناگهان صدایی از جمعیت گفت که

This girl lived in vain

این دختر بیخودی زنده بود

Her face bear such agony, such strain...

چهرش نشون میداد که فشار و رنج زیادی رو تحمل کرده بود

But only the man from next door

تنها مردی که همسایشون بود

Knew Little Susie and how he cried

سوزی کوچولو رو میشناخت، و شروع کرد به گریه کردن

As he reached down

To close Susie's eyes...

همونطور که داشت خم میشد تا چشای کور سوزی رو ببنده

She lie there so tenderly

Fashioned so slenderly

با اون جسه باریک و قلمیش

Lift her with care,

و او سوزی رو بلند کرد

آه، همینطور که خون از موهاش میچکید. . .

It was all for God's sake
For her singing the tune

اون فقط به خاطر خدا میخوند

For someone to feel her despair

تا شاید کسی یاس و نا امیدیش رو درک کنه

To be damned to know hoping is dead and you're doomed

خیلی زجر آوره که بدونی که دیگه برات امیدی وجود نداره و تو محکوم به فنایی

Then to scream out

ولی بعد فریاد بزنی

And nobody's there...

ولی ببینی هیچکس به فریادت نمیاد

She knew no one cared...
خب سوزی میدونست که هیچ کس اهمیت نخواهد داد. . .

Father left home, poor mother died

پدرش خونه رو ترک کرده بود، مادر فقیرشم مرده بود

Leaving Susie alone

و سوزی رو تنها گذاشته بودن

Grandfather's soul too had flown...

روح پدر بزرگش هم رفته بود پیش خدا

No one to care

هیچ کس نبود بهش اهمیت بده

Just to love her

حتی دوسش داشته باشه

How much can one bear

خب یه نفر مگه چقدر میتونه تحمل کنه!

Rejecting the needs in her prayers...
آرزوهایی که تو دعاهاش می کرد پس زده میشدن!

Neglection can kill

Like a knife in your soul

غفلت میتونه مثل یه چاقو روحت رو بکشه

Oh it will

آره همینطور هم خواهد شد

Little Susie fought so hard to live...

اما سوزی کوچولو واسه زنده موندن خیلی مبارزه کرد. . .

She lies there so tenderly

Fashioned so slenderly

با اون جسه باریک و قلمیش

Lift her with care,

و او سوزی رو بلند کرد

So young and so fair

اون خیلی کوچک و معصوم بود. . .

cry2 )): *-*

عکس واقعی دختر بچه
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *Aɴѕel* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Prometheus ، _sehun_ ، آرمان کريمي 88 ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
پرونده های ترسناک و حل نشده !

"اندرو تیباتو" 41 روز بعد از شبی که در خانه تنها بود ناپدید شد. در آخر جنازه اندرو زیر یک پل پیدا شد و به نظر میرسید قلب او ایستاده است، پلیس بعد از گشتن برای سرنخ و پیدا کردن معما تنها توانست این عکس را در دوربین عکاسی اش پیدا کند. این پرونده از سال 2008 در ایتالیا هنوز یک پرونده حل نشده است!
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، آرمان کريمي 88 ، _Strawberry_ ، ѕααяeη ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ραтяιcια ، شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، _sehun_
رازهای کاربران deep web

یه سایت داخل دیپ وب هست که کاربران توش رازهاشونو آپلود میکنن و بقیه میتونن بهش رای بدن. ما هم اینجا جالب ترین رازها رو برای شما گذاشتیم که ببینید. (:

** من میخوام لانا دل ری زنم بشه. -_-

** من مرد پیپی ای هستم. |:

**من یه موزم! .-.

**دوست دختر نداشتن عادیه؟ ( نه والا )

** دیروز بهترین دوستمو کشتم ، میخواین ازم تشکر کنین؟

** اوکی من ایرانیم و ف*ک دیس شت. ری*م تو ایران. ( داداش آروم باش )

** یه راز :/

** 01010011 0111011101111110000001010000101110101111100111110000111101010111010......(ادامه دارد)

** بین خودمون بمونه ، من بتمنم.

** تور باکس چیه؟

** من بخاطر خوردن چیز برگر تن فروشی کردم (:

تموم شد. همه ی اینایی که خوندین واقعیه و فقط ترجمه شده! (:
جمله هایی که داخل پرانتز () هستن رو من گفتم.
سپاس یادتون نره (;

Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، Emmɑ ، ѕααяeη ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، آرمان کريمي 88 ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  ماجراهای ترسناک
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان