امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]

حرف های ترسناک بچه ها ! ((: (پارت 2 )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ] 16

**داشتم لباس دختر 5 سالمو عوض میکردم. دخترم به پشت سرم نگاه میکرد و میخندید! ازش پرسیدم: " به چی میخندی عزیزم؟ " گفت: " به اون آقاهه که پشت سرته !! "

**پسر 4 سالم اومد پیشم و بهم زل زد! بهش گفتم: "چیزی میخوای؟ " گفت: "بابا من قصد دارم تورو بخورم! " اولش فکر کردم چه بانمک صحبت میکنه *-* ولی اون ادامه داد: "آره، من وقتی خوابیدی تورو به قطعات کوچیک تقسیم میکنم !

**دختر 5 سالمو تو جاش خوابوندم و از اتاقش خارج شدم. اما بعد از چند دقیقه صدای جیغشو شنیدم و سریع به اتاقش رفتم و گفتم: "چیشده دخترم چرا جیغ زدی؟" با گریه گفت: "اون پسر بچه که پشت سرته نمیزاره من بخوابم ! @"ƤᴏᴏƁᴏи" گوگولی *-*

**خواهر زاده 4 سالمه ام تو بغلم داشت میخوابید دستشو گذاشت روی صورتمو بهم گفت: "به زودی میمیری ! " و سریع بعد از جمله ای که بهم گفت به ساعت نگاه کرد !

**دختر 4 سالم وقتی تو ماشین بودیم رو به من کرد و گفت: "من تو 7 سالگی تورو میکشم!" منم به عنوان شوخی گفتم: "چطوری این کارو میکنی؟" خیلی جدی گفت: "با همین ماشین از روت رد میشم !"

**داشتیم شام میخوردیم که پسر 5 سالم وقتی خواهرش اومد گفت: "مامان اون یه هیولاس، من میخوام اون رو بکشم!" گفتم: "چی میگی پسرم؟ هیولا چیه؟" گفت: "با دریلی که بابا داره شکمشو پاره میکنم !!"

**دختر 5 سالم وقتی با هم داشتیم تلویزیون میدیدیم به یه گوشه از اتاق خیره شد. ازش پرسیدم: "چیزی شده دخترم؟" گفت : "مامان من از اون خانومه میترسم!" پرسیدم: "کدوم خانومه؟" گفت: "همونی که اون گوشه وایساده داره نگاهمون میکنه!"

**پسر 5 سالم وقتی میخواستم اون رو به اتاقش ببرم و بخوابونمش گریه میکرد و فریاد میزد و قصد فرار از اتاقش را داشت. ازش پرسیدم: "پسرم چرا اینجوری میکنی؟ خوابت نمیاد؟" گفت: "اون آقاهه که چاقو داره و سرش سوراخه به زور میخواد پنجره اتاقمو باز کنه و بیاد منو ببره !"

نقل قول از کاربران :

**ابجی من 4 سالشه هرشب بهم میگه پیشم بخواب شبح تو کمد میاد بیرون ! -_-

**من اگه بودم اون بچه ها رو به بد ترین شکل تیکه تیکه میکردم ! (=

**من از وقتی که اینارو میخونم توهم زدم هروقت دارم میرم دستشویی صدای خنده بچه کوچیک میشنوم -_-

**منم یه بار با پسر عمو کوچیکم تو اتاق بودم بعد رفتم دست ب آب موقعی اومدم دیدم داره هق هق میکنه و مامانشم پیششه همش میگفتیم چته چی شده ب یه قالیچه داشتیم رو دیوار اشاره کرد قالیچه یه زن بود ک یه ببعی دستش بود ._. !

** من یه بار دختر خالم بهم گفت میدونی آرزوی من چیه من گفتم نه چیه. گفت دوست دارم السا بشم و با دستای یخیم تورو نابود کنم ._. . جالبهه جلو مامانش بهم میگه آبجی

**نتیجه اخلاقی:قبل از اینکه بچه هاتون چهار سالشون شد بکشینشون که دیگه نتونن این حرفارو بزنن !

**من و پسر عمو ۴ سالم توی خونه تنها بودیم که یهویی با صدای لرزون گفت تو تسخیر شدی این آقاه‍ه میگه ازش پرسیدم میدونی تسخیر شدن یعنی چی گفت نمیدونم و داشت از در خونه میرفت بیرون با تعجب گفتم کجا میری؟گفت این آقاهه گفت باهاش بیام گفتم کدوم آقاهه گفتش الان کنارم وایساده من نگاه کردم هیچ کس نبود !

پایان...!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، βάરãɲ ، ѕααяeη ، ραтяιcια ، Prometheus ، *Aɴѕel* ، _Strawberry_ ، Emmɑ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، آرمان کريمي 88 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
کلاس درس تفکر (معما)

تصور کنید توی یک ساختمان زندگی میکنید ، که مستقیما مجاور یه ساختمان دیگه قرار داره. پس وقتی از پنجره به بیرون نگاه میکنی میتونی یه ویو کامل از ساختمان روبروت داشته باشی. یه شب وقتی داری شام میخوری صدای جیغ بلند رو میشنوی ، پس از پنجره نگاه میکنی و یه مردی رو میبینی که داره یکی از همسایه های ساختمان روبرو رو میکشه وقتی کارشو تموم میکنه متوجه تو میشه که بهش زل زدی و باهات چشم تو چشم میشه و تو این موقعیت میتونی قیافشو واضح ببینی یهویی انگشتشو به سمتت میگیره و شروع میکنه به بالا و پایین کردن انگشتش به صورت ضربه ای !
چرا؟!

موفق باشید...
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _Strawberry_ ، ѕααяeη ، Emmɑ ، آرمان کريمي 88 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
(04-04-2021، 23:02)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس درس تفکر (معما)

تصور کنید توی یک ساختمان زندگی میکنید ، که مستقیما مجاور یه ساختمان دیگه قرار داره. پس وقتی از پنجره به بیرون نگاه میکنی میتونی یه ویو کامل از ساختمان روبروت داشته باشی. یه شب وقتی داری شام میخوری صدای جیغ بلند رو میشنوی ، پس از پنجره نگاه میکنی و یه مردی رو میبینی که داره یکی از همسایه های ساختمان روبرو رو میکشه وقتی کارشو تموم میکنه متوجه تو میشه که بهش زل زدی و باهات چشم تو چشم میشه و تو این موقعیت میتونی قیافشو واضح ببینی یهویی انگشتشو به سمتت میگیره و شروع میکنه به بالا و پایین کردن انگشتش به صورت ضربه ای !
چرا؟!

موفق باشید...

به جز من کس دیگه ایی از رو پشت بوم به قتل نگاه میکرده و به اونم اشاره کرده که شماهم باید حذف بشید؟ :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
عا...
خیلی جوابم یجوریه ولی...
یعنی تکراریه!
قاتله دید که شاهد قتل بودم و اشاره کرد که کارمو تموم میکنه مثلا یجوری!
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
(04-04-2021، 23:02)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس درس تفکر (معما)

چرا؟!

موفق باشید...
خاب یعنی به نشانه کشتنه
قاتل سریع خودشو به اپارتمان من میرسونه و میاد منو به قتل میرسونه
اما یه نکته ای رو نباید فراموش کرد
*این دو تا اپارتمانا به هم دیگه دید دارن
پس به همین ترتیب قاتل مجبور به قتل کل این دو اپارتمان میشه!
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
Humanfemale 
مگه کاملا مجاور نبوده؟! Huh  خودت توی خط اول گفتی؛« تصور کنید توی یک ساختمان زندگی میکنید ، که مستقیما مجاور یه ساختمان دیگه قرار داره...» پس به هم چسبیده بودند.

**وقتی کاملا مجاور باشند، نمی تونند سمت هم پنجره داشته باشند Idea

**وقتی پنجره نباشه، نمی شه دید Idea  Cool  Big Grin  Tongue

پ.ن:قبلا یک معما شبیه این بود. همون که می گفت کمده به دیوار چسبیده crying  Tongue  Sad  Shy
اولین معما، دومین پست، صفحه اول
«دیروز برای قرض گرفتن کتاب ب کتابخونه رفتم. از
کتابدار جای قفسه ی کتاب های ترسناک و پرسیدم.
کتابدار منو به سمت یه سری قفسه که ب گوشه ی
دیوار چسبیده بودن راهنمایی کرد.
همونطور که داشتم عنوان کتاب هارو نگاه میکردم و
دنبال کتاب مورد نظرم میگشتم سنگینی نگاه
کسی رو روی خودم احساس کردم. سرم رو بالا
بردم و با یه دختر جذابی که از گوشه دیوار مستقیم
تو چشمام نگاه میکرد برخوردم. ما لحظه ای چشم
تو چشم شدیم و اون یه دفعه بهم لبخند زد.
حدودا ده دقیقه با خودم کلنجار رفتم تا بتونم با اون
دختر حرف بزنم . اما در آخر سه تا کتابی که دنبالش
بودم رو پیدا کردم و روی میز کتابدار گذاشتم.
چرا انقدر بی عرضگی کردم؟ اگه ب اندازه کافی
برای حرف زدن با اون دختر شجاع بودم، میتونستم
شمارش رو بگیرم.
خب حالا قربونتون نکته ترسناک ماجرا رو پیدا کنید ^ــ^
+
فردا جواب و میذارم پس ی روز وقت دارین فکر کنین و جواب و بگین!»
من برادری دارم که مورد اعتماده اما بعضی از مواقع آدم فروش. بعضی از مواقع شیرین تر از عسل بعضی از مواقع هم تلخ تر از مرگ. اما من با همین تضاد زیباش می سازم و 8 سال و 5 ماه و 23 روز یا همون 3099 روز اختلاف سن را کنار می گذارم و برادر 3 ساله ام را در آغوش می سپارمpillو مثل این آدمک پشت با او بازی می کنم و ng2او را دلداری می‌دهم

آینت دانی چرا غماز نیست
زانک زنگار از رخش ممتاز نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
بچه های شیطان

داسم
همواره مراقب خانه ها است و وقتی انسان
داخل خانه شد و سلام نکرد با او داخل خانه میشود و انقد آن را وسوسه تا شر فتنه
ایجاد نماید و اهل خانه را به جان هم می اندازد.

خلاص شدن
باگفتن داسم,داسم,اعوذ بالله منه

اقبض
وظیفه ی او تخم گذاری است روزی 30 عدد تخم میگذارد 10عدد در مشرق و 10 عدد در
مغرب و 10 عدد زمین از هر تخمی عده ای از
شیاطین و عفریت ها و غول ها و جن ها بیرون می آیند که تمام آن ها دشمن انسان هستند.

متکون
شکل خود را تغییر میدهد و به صورت
بزرگ و کوچک در می آید و مردم را گول
میزند و این ویله انان را وادار به گناه میکنند.

مقلاص
موکل قمار است قمار باز ها همه به دستور او
رفتار میکنند و به وسیله قمار برد و باخت اختلاف
پیش میاد و دشمنی میان ها ایجاد میشود.

امیدوارم لذت برده باشین(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، آرمان کريمي 88 ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Волшебник ، _Strawberry_ ، _sehun_ ، *Aɴѕel* ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
سر آژیری (Siren Head) کیست؟

اول از همه ، معنی سایرن هد یعنی کله آژیری یا یه همچین چیزی و سایرن هد یکی از موجودات SCP هستش ، و طبق ادعای سایت SCP گفتند که از دسترس خارج شده یعنی دیگه قابل نگهداری نیست !

مشخصات سایرن هد :
قدی بلند بین 10 تا 12 متر و حتی 20 متر ! سرش از دو بلندگو تشکیل شده است و میتونه انواع صدا هارو دربیاره ! و افرادی که آنها را مشاهده کرده اند ب دو دسته تقسیم میشوند : 1. همون کله آژیری 2. شبیه به لامپ

بیشتر قربانیان این موجود کسانی هستند که در جنگل کم شدند.

اولین بار

اولین بار در سال 1995 پسری با دوستانش به جنگل های آمازون برای کار میروند و مورد حمله ی سایرن هد قرار میگیرند.

scp چیست +16
Love
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus ، _Strawberry_ ، ѕααяeη ، _sehun_ ، آرمان کريمي 88 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
اهای روح بیا منو بخور|=
#طلسم وارد شدن به خواب دیگران
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник ، _Strawberry_ ، ѕααяeη ، Prometheus ، _sehun_ ، آرمان کريمي 88
#طلسم

آمورزش احضار پری آرزوها...

نکته:سعی کنید مراحلو با دقت انجام بدین وگرنه دچار مشکل میشید , مسئولیتش با خودتونه نه ما.

رای این آیین,وجود یک روبان ساتن(که اغلب هنگام تماس با جن ها استفاده میشود),شرایط خاص آب و هوایی یا زمان روز مهم نیست.شما میتوانید یک مراسم ساده را حتی در وسط روز انجام دهید.

مهمترین چیز  این است که شما باید به وضوح درک کنید که میخواهید رویای خود رابه واقعیت تبدیل کنید.

برای خود توضیح دهید که چرا این اتفاق باید بیفتد.به یاد داشته باشید که پری فقط  به یک آرزو صادقانه پاسخ خواهد داد.

یک پیش نیاز این است که رویا باید به وضوح بیان شود و واقعا مهم باشد.

حتی اگر پری به چیز های کوچکی پاسخ دهد خوشحال نخواهد شد که بخاطر مزخرفات اورا صدا کنند. فقط آنچه را که خودتان درحال حاضر نمیتوانید به دست آورید بپرسید.

پری دلخور ممکن است دیگر نیاید هنگامی که نیاز دارید از او چیز مهمی بخواهید او پاسخی نخواهد داد.

مواد لازم برای احضار

سه توده قند

سه ظرف با آب آشامیدنی

یادداشتی که تمایل آن به وضوح مشخص شده است.

ژاکت با جیب بپوشید. بروشور نوشته شده رادر جیب سمت چپ خود قرار دهید.با استفاده از گچ یک دایره در وسط اتاق خود بکشید و با قرار دادن روی یک چهار پایه در مرکز آن  سه ظرف آب روی آن قرار دهید.

به نوبه خود یک تکه قند بریزید و صبر کنید تا ذوب شود.

باید کلمات را 5 بار تکرار کنید سپس آرزوی خود را واضح و با صدای بلند بگویید.متن باید  دقیقا مطابق با متن نوشته شده روی برگ باشد.پس از اتمام مراسم ظروف را با مایع شیرین  را روی طاقچه  قرار داده و دایره محافظ را از بین ببرید

در دایره  کشیده باایستید و بگویید:

من به تو میگویم,پری آرزوها,از خواب بیدار شو,حداقل یک دقیقه پیش من بیا.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  ماجراهای ترسناک
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان