امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]

سایت هایی ک نباید تو گوگل سرچ کنی

death-clock.
این سایت زمانِ مرگ شمارو نشون میده پیشنهاد میدم سرچ نکنید چون عوارض بدی ب روحیتون میده
من خودم 70 سالگی میمیرم Telegh_01

smile dog
این عکس یک سگ رو بهتون نشون میده که خنده وحشتناکی داره و مربوط به کریپی پاستا|داستان ترسناک|هست

NOMA
نوما اسم یک بیماری عفونی هست که بعد از مبتلا شدن بهش قسمتی از بدن,بیشتر صورت کم کم خورده میشه و گوشت پوست اون قسمت از بین میره!|خدایا توبه|

Human frog baby
سال 2006 یه بچه ای بدنیا اومد ک قیافه خیلی ترسناکی داشت چشم هاش گنده و یه قسمتی از مغزش رشد نکرده بود این بچه "نوزاد"به آدم قورباغه ای معروف شد.

Whiteenamel.com
یک حالت ماجرایی ترسناک دارد.در این ویدیو در هر صفحه باید معمای یک تیمارستان جن-زده  رو حل کنید و با حل هر معما در مراحل آن بیشتر و بیشتر پیش میروید.

opentopia.com
تو این سایت میتونید فیلم های دوربین مدار بسته سرتاسر جهان رو مشاهده کنید.اما چیزی ک تو این سایت ترسناک هست اینه ک دوربین ها خصوصیَن و ممکنه من و شما هم دیده بشیم:>

چندتا نکته بگم اگه جز عکس ها تو هرسایتی رفتین باز نکرد از فیلترشکن استفاده کنید و پیشنهاد میدم دوربین گوشیتونو بپوشونید تا دیده نشیدD:
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، _sehun_ ، ραтяιcια ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، THEDARKNESS ، Prometheus ، DarkLight ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
❌رازهای پنهان خواب❌

اگِ باز نمیشه فیلتر شکنتونو باز کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، Prometheus ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
خب من کلیپایِ مَدگَلُ واستون میزارم چون از یوتیوب برداشتم حتما باید فیلترشکنتون روشن باشه.

اگه جنبشو ندارید پیشنهاد میکنم نگاه نکنید((:.

زندگی بعد از مرگ؟

بچه ها من هرموقع وقت کردم کلیپاشو واستون میزارم که نگاه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
❌آینه ی سیاه❌

نکته هارو ک میدونید دیگهD:
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus ، ραтяιcια ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
یه حقیقت ترسناک و عجیب که خودم کشفش کردم .
فوق العاده ترسناک

ساعت ۳:۳۳ شب ؛
در حالی که همه خوابیدن ان
آروم برین تو اتاق
چراغارو خاموش کنین و بصورت چهار زانو بشینین
اول ۲ دقیقه سکوت کنین
چشماتونو ببندین
بعدش سه بار بلند داد بزنین اموگوص ساکوس
موجودی شبیه به پدرتون وارد اتاق میشن و با هشتاد ضربه کمربند شمارو از پای در میاره
امکان محروم شدن از ارث هم وجود داره ... 

v:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، _sehun_ ، Prometheus ، ραтяιcια ، ▪неизвестный▪ ، shghyegh ، THEDARKNESS ، ѕααяeη ، LUGAN ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
اسپم ها پاک شد -_- !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ] 17

طلسم شمع جریان پول:

شاید نیاز پیدا کنید:
- یک شمع سبز
- روغن دم کرده ریحان
- دارچین
-نعناع خشک
- کریستال هایی مانند عقیق خزه سبز، آونتورین سبز، سیترین، پیریت، کهربا برای تقویت انرژی عالی هستند (اختیاری)>

من شمع سبزی را با روغن دم کرده ریحان از بالا به پایین مسح کردم، ریحان را دوست دارم که با عشق و فراوانی کار کنم، گیاه بسیار مفیدی است که همیشه مفید است، و شمع را روی دارچین آسیاب شده و نعناع خشک حلقه کردم. برای سریع کار کردن موثر است. نقاشی پول و نعناع یکی دیگر از گیاهان قدرتمند برای جذب رفاه است. من شمع را در مرکز شبکه کریستالی خود قرار دادم و آن را سوزاندم در حالی که تصور می کردم پول مورد نیازم را دریافت می کنم.>

خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  ماجراهای ترسناک
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان