امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هرکی یه جوک بگه!!!

Thumbs Up 
سلام همونطور که معلومه هرکی یه جوک بگه و جواب سئوال منو بده
که البته فقط دخترا میدونن Tongue

کاشکی مثل این فیلما یه دختر پولدار عاشقم بشه

.

.

.

.

بعد باباش بیاد بگه 200 میلیون بهت میدم از زندگی دخترم برو بیرون

منم با قلبی شکسته قبول کنم

سئوالم ازدخترا:دخترا توی فصل گرما وقتی عرق میکنن و موهاشون شفته میشه به ماماناشون میگن میخوای موهامونو کوتاه کنیم ولی وقتی میرن حموم مو هاشون از شفتگی درمی آد از رشد موهاشون خر کیف میشن!!؟

کیا اینجورین؟ Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی یه جوک بگه!!! 1

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
 سپاس شده توسط ⚡️Zahraw.M⚡️ ، NAJY ، @پوریا@ ، ❤alone❤ ، ارباب95 ، مور.مور
آگهی
یه روز در یک هواپیما یک افغانی امریکایی و یک ایرانی هست هواپیما سوقوت میکنه خلبان میگه هرکی یچیزی بندازه پایین امریکایی میگه تو کشور ما گوشی زیاد هست بعد افغانیه میگه تو کشور ما بیلو کلنگ زیاد هست بیلو کلن گشو مین دازه بهد ایرانیه میگه توکشور ما افغانی زیاد هست افغانیرو میندازه Heart Heart
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی یه جوک بگه!!! 1

یه روز یه مرده می خوره به نرده Big Grin

منم دقیقا اینجوریم
چند بار خواستم موهامو کوتا ه کنم ولی باز پشیمون شدم
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط AMIRMAHDI_AEZAZI
(07-08-2019، 12:40)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه روز یه مرده می خوره به نرده  Big Grin

منم دقیقا اینجوریم
چند بار خواستم موهامو کوتا ه کنم ولی باز پشیمون شدم
خو بود
هرکی یه جوک بگه!!! 1

ی مشهدیه می‌ره بالای تپه میگه
خدایا چرا پول نمدی
ماشین نمدی
خونه نمدی
یهو سر میخوره میگه
نمدی که نمدی چرا هل ممدی
25r30
what ever you are, be a good one
 سپاس شده توسط {HoSsein_83} ، @پوریا@
(07-08-2019، 15:39)NAJY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا چرا پول نمدی
ماشین نمدی
خونه نمدی
یهو سر میخوره میگه
نمدی که نمدی چرا هل ممدی
25r30

بی ادب تهمت زن Angry
هرکی یه جوک بگه!!! 1

آگهی
(07-08-2019، 15:54)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2019، 15:39)NAJY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا چرا پول نمدی
ماشین نمدی
خونه نمدی
یهو سر میخوره میگه
نمدی که نمدی چرا هل ممدی
25r30

بی ادب تهمت زن Angry

کی؟؟من یا مشهدیه Dodgy
(07-08-2019، 16:53)NAJY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2019، 15:54)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا چرا پول نمدی
ماشین نمدی
خونه نمدی
یهو سر میخوره میگه
نمدی که نمدی چرا هل ممدی
25r30

بی ادب تهمت زن Angry

کی؟؟من یا مشهدیه Dodgy
تو منم مشهدیم
هرکی یه جوک بگه!!! 1

(07-08-2019، 17:30)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2019، 16:53)NAJY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا چرا پول نمدی
ماشین نمدی
خونه نمدی
یهو سر میخوره میگه
نمدی که نمدی چرا هل ممدی
25r30

بی ادب تهمت زن Angry

کی؟؟من یا مشهدیه Dodgy
تو منم مشهدیم

خو باش، چیکار تو دارم......جوک جوکه منم طراحش نیستم...پس هیسسسسس
ياروبهم گفت كارت چيه گفتم توكار فرش و تلويزيونم گفت يعني چه
گفتم روفرش ميخوابم تلويزيون نگاه ميكنم
...Life is hard.But not impossible
 سپاس شده توسط NAJY

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان