امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سئوال میپرسم هیشکی نمیتونه جواب بده شک داری بیا تو و ببین!

صدای خودم
پاسخ
آگهی
صدای خودمون یه صدا که مال خودمونه
A.RAP.666
پاسخ
روح؟!؟!
پاسخ
(15-08-2019، 10:45)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا یکی داره اینو بلند میخونید صدای خودتونو میشنوید ولی در اصل حرف نمیزنید و دارید اون متن و بلند میخونید اون کیه
چرا راهارو غلط میرید؟

صدای درونمون
یا شاید اون نوشته رو تو ذهنمون تصور میکنیم
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
میشه خودت بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اهای تویی که پشت پازدی به قلبم و رفتی دیگه برنگرد چون تو دنیای من هیچ اشغالی بازیافت نمیشه
راستی من عوض نمی شم ولی خیلی جاها عوضی میشم اینو تو مخت فرو کن1818
پاسخ
صدای کسی نیست یه حس غریزیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
آگهی
ا اونجایی که جز خود ادم کسی تو ذهنش نقش نمیبنده موقع تصور فک کنم صدا خودمون باشع
هع

خلاص Exclamation Telegh_59
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(07-01-2020، 20:11)RADIOACTIVE007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا اونجایی که جز خود ادم کسی تو ذهنش نقش نمیبنده موقع تصور فک کنم صدا خودمون باشع
اره دیگه تصور خودمون میتونه باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(07-01-2020، 20:22)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2020، 20:11)RADIOACTIVE007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

yep
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(07-01-2020، 20:23)RADIOACTIVE007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2020، 20:22)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

yep

Okey
اینم از سوال Sleepy 
بعدی لطفا
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music سابلیمینال ○|اون جذبت شده و نمیتونه بهت تکست نده|○
  بیا جواب بده
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  دوس داری به چه دوره ای از زندگیت برگردی ؟
Heart اسمتو بنویس ببین چه شعری ساخته میشه*.^
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  اگه یه روز .... خوب بیا تو جواب بده
  دوست داری با نفر قبلیت بری بیرون؟دوست داری برات یا براش چی بخری؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان