امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکلات اکسو ال ها(طنز)

Smile 
1وقتی اسم ازبکستان میاد.تصور یک اکسو ال=واای ازبکستاان؟کشوریه که توش پر ازبکیه؟بکستان Huh خدااا من بزرگ شدم میرم ازبکستان Telegh_59 یک فرد عادی=یه کشور
2وقتی مامانامون سر سفره میگن کره بخور.تصور یک اکسو ال=چی من کره(کشور)رو بخورم؟امرا Smile یک فرد عادی=باشه کره خوشمزس
3وقتی تو کتاب فارسی میاد کای تصور یک اکسو ال=چییی شاعر اکسو ال بوده که گفته کای؟ یک فرد عادی=خب معنیش میشه که ای
4وقتی اسم استیک میاد=تصور یک اکسوال=لایت استییک؟وایی عررر crying من پول ندارم لایت استیک بخرم یک فرد عادی=هوراا استیک خوشمزه اس Tongue
وقتی یه مادر به بچش میگه میگم لولو بوخورتت تصور یک اکسوال=چیی لوهان اینو بخوره؟چی هونهان عررر لوهان برگرد سهون تنها شده  crying  یک فرد عادی=داره میترسونتش Wink
وقتی میگن شلوار لی تصو ریک اکسو ال=با لی چیکار دارید؟اصلا با شلوار لی چیکار دارید؟مگه لی چیکار کرده؟ یک فرد عادی=امم هوراا من ازون شلوار لی پاره ها دوس دارم
وقتی اسم رونالدو میاد تصور یک اکسو ال=کریس؟خدااا دلم برات تنگ شده کرییس برگرد به اکسو crying  crying  یک فرد عادی=واای رونالدو بازیش عالیه
وقتی میگن غذا تصور یک اکسو ال=ینی الان شیومین داره غذا میخوره؟بچم گشنش نشه یه وخ یک فرد عادی=آآخ اسم غذارو آوردی گشنم شد
وقتی میگن پول تصور یک اکسوال=ینی سوهو میتونه اس ام رو بخره؟ینی میشه؟ یک فرد عادی=کاش یه عالمه پول داشتم Sad
وقتی میگن جان تصور یک اکسو ال=جان جان چان چانی واای خدا چانی خیلی جذااابع Heart یک فرد عادی=چقد دوسم داره
وقتی میگن تابلو تصور یک اکسو ال=تابلو تابو تاعو خدااا تاعو چرا مریض شد چرااا؟ crying  crying  یک فرد عادی=ببینم پول دارم یه تابلوی نقاشی بخرم
وقتی میگن نی نی تصور یک اکسو ال=نی نی سهونی سهون خیلی مغرورو خوشمل و جذاب و .... یک فرد عادی=کاش منم یه نی نی داشتم
وقتی یه گربه میگه میو تصور یک اکسو ال=میو میو میو دیو دی او خداای من دی او خیلی خیلی کیوته و چشاش هم خیلی درشته و نازه Heart یک فرد عادی=آخی چه گربه نازی
بلاخره در هر صورت یه برداشت اکسویی از کلمه ها میکنیم Big Grin  Big Grin
دلتون شاد و لبتون همیشه خدا خندون Heart  Heart
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
آگهی
انجمن نامناسب+کم محتوا
این طور تاپیک ها رو در این انجمن ایجاد کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=84
 سپاس شده توسط ßяɪcε

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان