امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا خودتو خالی کن

از هرچی ناراحتی بیا  اینجا تعریفش کن شایدم بتونیم کمکت کنیم عزیزم Smile)))Angel
بهترین بالین من آغوش توست 8
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، @پوریا@
آگهی
24 بازدید و 0 پاسخ!! خوشحال شدم از اینکه کسی ناراحت نیس
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
وای این عااااالیه 53 بازدید 0 پاسخ البته که خودم امروز خیلی داغون شدم...
پاسخ
(16-08-2019، 22:52)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوعاتی داریم با صدها بازدید و بدون پاسخ! فلشخوری هست دیگر Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
به نام خدا تایپیک رو شروع میکنم با لعنت فرستادن به اینترنت مخابرات :/
وجدانا پدر ما رو دراورد دیگه پنج دیقه یه بار قطع و وصل میشه اه
حیف نمیشه زیاد تر ازین بگی:|

پاسخ
دارم میرم مدرسه Confused
بعضی از تمرینات مدرسه حل نشده Big Grin
شاید برای پرسش منا بیاره پاتخته
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
خیلی زود داریم بزرگ میشیم 
قرار نبود اینجوری بشه
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
کنکور:|
پاسخ
ببدبختی شدیم ما همه به من گیر میدن تو خیابون Dodgy
بیا خودتو خالی کن 1

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
(17-08-2019، 0:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2019، 22:52)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوعاتی داریم با صدها بازدید و بدون پاسخ! فلشخوری هست دیگر :)

خب اینجا چون برای خخالی کردن بود و کسی جواب نداد نشونه خوبی بود یعنی همه حالشون خوب بوده:))
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسمتو بزن حیوان مورد علاقه خودتو ببین
Heart خالی بندی های باورنکردنی از نوع دخترانه (آخر خنده)
  اسمتو وارد کن مدل مو خودتو ببین!
  سوتی خودتو بگو
  خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا و عاقبتاشون
  خالی بندی و دروغ های پسرا برای خر کردن دخترا
  نام های تو خالی هویت گمشده ی کودکان امروز
  خودتو بهتر بشناس رفیق
  این جا خودتو خالی کن
  اگ قرار بود خودتو بکشی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان